Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ADAM

ZACZĄŁEM ŁYSIEĆ - NIECHCE MI SIE ZYC

Polecane posty

Gość ADAM

dziewczyny co myślicie o lysiejacym facecie przed 30stką? jest tu ktoś z panow co maja takie same problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają złośliwe nowotwory, ciężkie depresje, tragedie życiowe, a ty nie chcesz żyć bo tracisz włosy? Daj spokój, chłopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak będziesz miał taka, to napisz. A z takimi duperelami to do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

będziesz miał raka - miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

przejdz sie do trychologa moze uda mu sie spowolnić ten proces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

jest zabieg po kkrorym bedziesz mial wlosy ale okrutnie drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAM
4 minuty temu, marawstala napisał:

przejdz sie do trychologa moze uda mu sie spowolnić ten proces...

wlasnie planuje się wybrać niedługo ale z tego co czytałem to tam każdemu mowią ze lysieje…..

1 minutę temu, Gość Ona napisał:

jest zabieg po kkrorym bedziesz mial wlosy ale okrutnie drogi

przeszczep wlosow? podobno to tez nie jest pewny interes bo po jakims czasie od przeszczepu znow zaczynają wypadac i robi się cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest koniec świata

Ja jestem kobietą,mam ciężka depresję,przeżyłam załamanie nerwowe przez ludzi,straciłam połowę włosów,pamięć..ogromne problemy z koncentracją,zero sił...włosy nadal wypadają mimo że łykam biotynę,wcieram różne specyfiki,więc się nie załamuj bo to nie jest jeszcze powód do utraty chęci do zycia...zawsze możesz uzbierać kasę na przeszczep jak Paweł Stasiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAM

najgorsze jest to ze mam atrakcyjną twarz i zarost a tu coraz rzadsze wlosy na glowie… :classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuj 🙂 co ma się stać to się stanie. Trzymaj się bardzo krótkich włosów, może z czasem zaczniesz ją golić i  będzie dobrze 🙂 Najgorsze jest udawanie, że ma się włosy, zaczesywane itp. to dramat.

Kobiety oczywiście lubią łysych również, a najważniejsze z wyglądu jest to by  mężczyzna był zadbany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
12 minut temu, Gość ADAM napisał:

wlasnie planuje się wybrać niedługo ale z tego co czytałem to tam każdemu mowią ze lysieje…..

przeszczep wlosow? podobno to tez nie jest pewny interes bo po jakims czasie od przeszczepu znow zaczynają wypadac i robi się cyrk

Moze Ty uslyszysz cos innego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAM

zazdroszczę osobom co maja mocne geste wlosy , wlosy to oznaka witalności zdrowia atrakcyjności, to tak jak grzywa u lwa poniekad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zmajomego co jego problemem jest kolor włosów rudy teraz jest łysy bo tak się obcina i jest tak przystojny w tej łysinie że szok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larwa

w warszawie jest taka klinika Przeszczepu Wlosow gdzie wykonuja zabiegi metodem artas 🙂 swietna sprawa, moj tata byl tam na zabiegu i naprawde udalo mu sie odzyskac wlosy 🙂 A bylo juz tragicznie, bo praktycznie ich nie mial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×