Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dlaczego czym facet gorzej traktuje kobietę tym ona bardziej go kocha ?

Polecane posty

Gość uwaga!

Panowie, uważajcie, bo ten typek wprowadza Was w błąd, żebyście tracili wasze kobiety. To patologiczny kłamca. Jeśli chcecie wiedzieć czego potrzebują wasze partnerki, słuchajcie ich samych, a nie podejrzanych manipulantów po przejściach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_-
2 godziny temu, Gość uwaga! napisał:

Jeśli chcecie wiedzieć czego potrzebują wasze partnerki, słuchajcie ich samych,

Kiedy one same nie wiedzą czego chcą 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byyy8753yii

Nie lubimy facetów którzy nas źle traktują ale też nie znosimy rozmemlanych niezdecydowanych cipeuszy kłamiacych manipulantów,tchórzliwych uparcie twierdzących że kobiety lubią być źle traktowane,pierdołowatych jęczydup którzy swoją nieudolność wobec kobiet zwalają na nie oskarżając że lubią one drani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość its its true321

Gość Uwaga ma rację..jakiś dureń,kłamczuch wypisuje tego typu nieprawdziwe teorie zamiast zachęcać mężczyzn do słuchania kobiet i szczerych rozmów o tym czego oczekują od mezczyzn bo chcę żeby byli złymi facetami których kobiety kopną w d..e..sam na pewno nie ma partnerki a ludzi wprowadza w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój facet mnie dobrze taktuje, nigdy mnie nie wyzwał,ani nawet na mnie nie nakrzyczał, a mimo wszystko jest bardzo meski i potrafi miec swoje zdanie, w dodatku na kierowniczym stanowisku, wiec i tak sie da.

Nie byłabym z facetem, ktoryby mnie zle traktował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A stad sie to bierze, ze pewnie czesc kobiet dzieli facetow na pantoflarzy i na bad boyów, a są jeszcze odpowiedzialni i troskliwi, a męscy jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm?
4 minuty temu, Gość its its true321 napisał:

słuchania kobiet i szczerych rozmów o tym czego oczekują od mezczyzn bo chcę żeby byli złymi facetami których kobiety kopną w d..e..

Listy oczekiwań co do facetów pojawiają się na każdym kroku

Może któraś wreszcie napisze co wg niej powinna wnieść do takiego związku kobieta, żeby facet nie musiał kopnąć ją w d.e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jak ktatuje was facet zalezu od jego charakteru, ale i tego na ile sobie pozwolicie.

Ten sam facet może jedna kobiete olewać, a inna traktowac jak księzniczkę. Oczywiscie atrakcyjnosc tez ma tu duze znaczenie, ale tez to na jle kobieta sobie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W kazdym razie faceci szybko wyczuwaja na ile mogą sobie pozwolić i czy dana kobieta pozwoli sobą pomiatac czy trzeba ja traktować z szacunkiem bo odejdzie. 

Tak samo jak kobiety łatwo wyczuwają który facet jest pantoflarzem, a który nie da sobie w kszę dmuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Choć jest tez pewien typ facetów, którzy są trudni w relacjach i tego sie nie zmieni np. z natury są nerwowi czy agresywni, wtedy najlepiej oczywiscie jak najszybciej odejsc od takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Dnia 26.05.2019 o 18:31, Gość gość napisał:

A stad sie to bierze, ze pewnie czesc kobiet dzieli facetow na pantoflarzy i na bad boyów, a są jeszcze odpowiedzialni i troskliwi, a męscy jednocześnie

No np. ja, ale żadna nie jest mną zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola33

Olewanie nigdy nie prowadzi do niczego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autor wątku wprowadza facetów w błąd, bo chce żeby ludzie nie mieli udanych związków i żeby on sam mógł się przed nimi potem obnosić ze swoją wygraną. A jeśli przegra, to nie będzie mógł czuć się gorszy, bo ci co go posłuchali też spaprali swoje relacje, idąc za jego radami. Wredna, pokręcona osobowość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
Dnia 26.05.2019 o 12:10, Gość Gosc napisał:

Mój przykład jest taki, że wybrałem zycie samemu, bo nie chce mi sie prowadzić gierek, a zawsze w relacjach było tak, że im ja się gorzej zachowywałem ( nie mówię o biciu itp. tylko np. o nie odpisywaniu, olewaniu itp) tym kobiety były bardziej zaangażowane i traktowały mnie lepiej. Jak na moment "spuszczałem gardę", to zaraz pojawiał sie syndrom pijawki, która nie doceniała, że jestem całkiem nie złym gościem. Na dzień dzisiejszy nie chce mi się już udawać i nie pisać siedząc z telefonem w reku czekając, aż ona napisze. Nie jestem takim człowiekiem dlatego wole być sam. 

Myślę że jesteś chory człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Jak celujesz w jakis zakompleksiony target kobiet to sie dziwisz pozniej ze swinka piggi zapatrzona jest jak w obrazek w facecie bo wczesniej zadnego nie miala ale z wyzszej polki. Normalna kobieta i taka ktora nie ma kompleksow zazwyczaj ladna to by cie wysmiala z tymi twoimi teoriami. Oczywiscie trafiaja sie rozne patologiczne zenskie okazy ale takie to sa przyszyly material na samotne matki zyjace u rodzicow i dzieki zapomogom mops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×