Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy każdy dojrzały mężczyzna fantazjuje o młodych dziewczynach?

Polecane posty

Gość Gość

Mam pytanie do mężczyzn w wieku dajmy od 38 do 50.Czy każdy mężczyzna w tym wieku ogląda i fantazjuje o młodziutkich dziewczynach i nastolatkach? Np o nastolatkach 16-20 letnich i 21-25 letnich dziewczynach?Myśl o 17 grzeje was bardziej niż o 25 latce? Proszę o odp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł 47

Fantazjujemy, każdy ma jakieś fantazje.Ale ja należę do mniejszości ponieważ nie jestem podniecony na myśl o 16 czy 19 latkach. Za to młode mięsko-studentka która ma 23 lata to już inna sprawa 😋😍🤤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

tak i większość marzy o 20latkach i 18latkach.Ale ja tam nie widzę różnicy jak miałam 18 a 21 kiedyś. Oni przywiązuja do tego wagę i nie warto się z nimi w tej kwesti zgadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość are

Na tak postawione pytanie odpowiedź brzmi "nie, nie każdy".   Zawęż pytanie, by dostać sensowe odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42latek

Studentki 19-24 lata jak najbardziej, nastolatki  piszczące, głupiutkie z jeszcze dziecięcopodobnymi buziami w ogóle mnie nie grzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BG BG BG BG...

informuję że KAROL SARKA-GÓW... jako niebiańska dziewica oznaczył moją tętnicę szyjną podług własnej godności co oznacza otępienie mózgu i duszenie strun głosowych efektem eteru zamiast tlenu potrzebuje on eteru by się w nim komunikować jako DMISZ - JEHOWAH - BG którym to jestem ja rzeczywiście i w eterze on przez mordowanie mojego organizmu tylko plasmicznie i teoretycznie cyfrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gor

Wiekszosc tak ma,przeciez to mlodosc i witalnosc,samym patrzeniem mozna dostac orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On42

Tak powyzej 20 to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriss

Nie kazdy a nawet obawiam się, że tacy są w mniejszosci. Oczywiście nie pogardziłbym mlodą siksą, ale jesli pytasz o marzenia to są zupelnieeee inne. Atrakcyjna, pewna siebie, świetnie ubrana, z klasą 40+ to sa moje marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
2 minuty temu, Gość Kriss napisał:

Nie kazdy a nawet obawiam się, że tacy są w mniejszosci. Oczywiście nie pogardziłbym mlodą siksą, ale jesli pytasz o marzenia to są zupelnieeee inne. Atrakcyjna, pewna siebie, świetnie ubrana, z klasą 40+ to sa moje marzenia.

Odpisałeś mój ideał z marzeń a mam 30 lat i nigdy takiej nie miałem. Ale wciąż nie tracę nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Myśl o 17 grzeje was bardziej niż o 25 latce? Proszę o odp. 

Dla mnie 17 czy 25 nie ma zadnej roznicy. Lubie kobiety dojrzale. Wszystko ponizej 30tki to malo ciekawe istotki. Zdarzaja sie wyjatkowe 25 latki, ale bardzo rzadko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co znaczy mloda? Dla mnie kobieta dbajaca o swoje cialo, uprawiajaca sport do 60tki, spokojnie moze byc mloda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hahaha jaka żenada babo po 30 podszywaj się pod  facetów i wypisują że niby starsze są lepsze a młódki nie. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mam pytanie do mężczyzn w wieku dajmy od 38 do 50.Czy każdy mężczyzna w tym wieku ogląda i fantazjuje o młodziutkich dziewczynach i nastolatkach? Np o nastolatkach 16-20 letnich i 21-25 letnich dziewczynach?Myśl o 17 grzeje was bardziej niż o 25 latce? Proszę o odp. 

Każdy z wyjątkiem peudałów i zboczeńców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45on
Dnia 26.05.2019 o 19:17, Gość Macho napisał:

Każdy z wyjątkiem peudałów i zboczeńców!

Ja mam 45 i wolę nawet w fantazji 20 czy 25 latke niż te młodsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 26.05.2019 o 12:17, Gość 42latek napisał:

Studentki 19-24 lata jak najbardziej, nastolatki  piszczące, głupiutkie z jeszcze dziecięcopodobnymi buziami w ogóle mnie nie grzeją.

Niektóre studentki to nadal chudziutkie dziewczęta, często jeszcze w wieku nastoletnim starszym <18 - 20>,  podobają mi się ale nie podniecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

studentki są super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

...do trzaskania lodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam takie

Studentką jest sie krotko. Pozniej ze studenki robi sie niewidzialna locha. Malo ktora - 1 procent trzyma sie dobrze do 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimbua
3 godziny temu, Gość Znam takie napisał:

Studentką jest sie krotko. Pozniej ze studenki robi sie niewidzialna locha. Malo ktora - 1 procent trzyma sie dobrze do 60.

dlatego trzeba wykorzystać ten czas najlepiej jak się da, tralala 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 1.06.2019 o 22:54, Gość Znam takie napisał:

Studentką jest sie krotko. Pozniej ze studenki robi sie niewidzialna locha. Malo ktora - 1 procent trzyma sie dobrze do 60.

Po 25 r. Z dziewczyny też są śliczne i nadal młode 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eh!
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Po 25 r. Z dziewczyny też są śliczne i nadal młode 🙂

Tak, jedna na sto a pozostałym tylko chustki na głowę. Babie wystarczy rok żeby przytyć o 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×