Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Co zrobić żeby przestały mi się podobać młode ładne dziewczyny a zaczęły brzydkie stare baby?

Polecane posty

Gość Gosc

Bo wszyscy mowią, ze jak sam mam 35 lat to powinienem szukac partnerki w moim wieku i tez glownie kobiety w moim wieku interesują się mną. Ale mi się one nie podobają, rownie dobrze moglbym wejsc w związek z moim dziadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież twój dziadek nie żyje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To mógłby być wujek albo Pijak spod Budki z piwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

 Albo moja ciocia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Albo pies sąsiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Y

Nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to pytam co można zrobić żeby zaczęły się podobać osoby które się nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bo wszyscy mowią, ze jak sam mam 35 lat to powinienem szukac partnerki w moim wieku i tez glownie kobiety w moim wieku interesują się mną. Ale mi się one nie podobają, rownie dobrze moglbym wejsc w związek z moim dziadkiem

Po co chcesz działać wbrew sobie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakim cudem w ogóle innym facetom podobają się takie stare baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo może ze mną coś jest nie tak że podobają mi się młode i ładne dziewczyny? Skoro wszystkim innym facetom podobają się stare Baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostan przy mlodych ladnych. Powaznie. Bardzo watpie aby jakakolwiek stara i brzydka kobieta byla zadowolona z tego , ze ma Ci sie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiedzcie co wam się podoba w starych babach to może nimi one zaczną się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co mialyby Ci sie podobac stare i brzydkie.? Podobaja Ci sie mlode i ladne i przy tym pozostan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy kiedy sami mieliście 20 lat to też podobały wam się trzydziesto pięciolatki? Dlaczego innym z wiekiem głos się zmienił a mi nadal podobają się młodej ładnej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Iibed napisał:

padłem :D

 

A tobie podobają się stare i brzydkie?  Co ci się w nich podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie wiem z czego robisz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, ZUZANNA napisał:

Naprawde nie wiem z czego robisz problem.

Z tego że te młode i ładne mnie nie chcą, Mówią że jestem dla nich za stary.  Więc mogę się związać tylko ze starą i brzydką no ale nie ma mowy o uczuciu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 No to co są jakieś pomysły?Może powinienem spotykać się z tymi starymi brzydkimi tylko w ciemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego inni faceci nie mają takiego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale z drugiej strony z jakiegoś powodu w klubach ze striptizem są ładne dwudziestolatki a nie brzydkie trzydziesto pięciolatki. Dlaczego tak jest macie jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A tobie podobają się stare i brzydkie?  Co ci się w nich podoba

Obwisly duży cyc i rozlazle stare cipsko, obrzydlistwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bo wszyscy mowią, ze jak sam mam 35 lat to powinienem szukac partnerki w moim wieku i tez glownie kobiety w moim wieku interesują się mną. Ale mi się one nie podobają, rownie dobrze moglbym wejsc w związek z moim dziadkiem

Idź na terapię. Jeśli nie lubisz ludzi w swoim wieku, znaczy, że nie lubisz siebie. Młodziutkie dziewczyny wybierają starszych jako sponsorów, a rozglądają się za równolatkami. Nie lubisz kogoś w wieku 35 lat, więc zrozum, że i siebie nie lubisz. To banał. Jeżeli zwiąże się z tobą młodziutka dziewczynka, to nie z pociągu seksualnego, a z braku ojca w dzieciństwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian40

Znajdź 35-latke piękna i inteligentną.I taką kobietę utrzymaj przy sobie.To będzie wyczyn.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Młode i ładne kontra stare i brzydkie, a nic po środku nie ma? No i naprawdę Twoja rówieśnica to już zawsze stara, brzydka baba, a Ty oczywiście młody piękny bóg? Z takim podejściem odpuść sobie związki i zostań przy tych ulubionych młodych, ladnych prostytutkach, tak chyba będzie optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pozdrawiamy Alcia z drogówki 🙂

                   Mysza, Zofka i Helena sexy pięćdziesiątki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale z drugiej strony z jakiegoś powodu w klubach ze striptizem są ładne dwudziestolatki a nie brzydkie trzydziesto pięciolatki. Dlaczego tak jest macie jakieś pomysły ?

Z tego samego powodu, z którego ty dla 20latki jesteś obleśnym tatuśkiem. Empatię włącz. Kluby są dla młodych ludzi, żeby wywalali tam swój hajs. To są treści adresowane do chłopaków młodych. Dlaczego ciebie nikt nie weźmie do tańca w klubie? Bo dla nastolatek czy dwudziestolatek w klubie jesteś już za stary. Życie. Ty przecież możesz zostać bankomatem dla jakiejś biednej dziewczyny ze wsi. Co to za problem? Jednak licz się z tym, że gdy pójdzie z koleżankami na dyskotekę, będzie się bawić z równolatkami. Tobie wypnie się z odruchem wymiotnym raz w miesiącu. Prawa natury. Dla mnie chłop w twoim wieku to już dziad. Będę w twoim wieku, będę myśleć inaczej. Teraz buta bym nie wytarła. Wolę chłopaków wysportowanych, wysokich w moim wieku. A nie dziada, który przypomina ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Z tego że te młode i ładne mnie nie chcą, Mówią że jestem dla nich za stary.  Więc mogę się związać tylko ze starą i brzydką no ale nie ma mowy o uczuciu 

Nie rob tego. Wiazanie sie z kobieta , ktora sam postrzegasz jako stara i brzydka bedzie dla Ciebie porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Idź na terapię. Jeśli nie lubisz ludzi w swoim wieku, znaczy, że nie lubisz siebie. Młodziutkie dziewczyny wybierają starszych jako sponsorów, a rozglądają się za równolatkami. Nie lubisz kogoś w wieku 35 lat, więc zrozum, że i siebie nie lubisz. To banał. Jeżeli zwiąże się z tobą młodziutka dziewczynka, to nie z pociągu seksualnego, a z braku ojca w dzieciństwie. 

A czy to nie jest tak, że inni mieli nastoletnią dziewczynę kiedy mieli nascie lat i 20 letnią dziewczynę kiedy mieli 20 lat i dlatego im tego nie brakuje? A ja poerwszą dziewczynę mialem dopiero w wieku 30 lat i to dlatego?

Ja nawet chodze na terapie ale nie moge tego powiedziec, bo moja terapeutka sama jest wlasnie w podobnym wieku jak ja i jest gruba i brzydka. Wczesniej chodzilem do terapeuty mezczyzny i jemu moglbym powiedziec ale niestety tamten terapeuta odszedl.

Ja nawet rozumiem, ze z kobieta w moim wieku lepiej sie dogadam, wiecej wspolnych tematow. No ale jak ma zmarszczki kolo oczu takie jak moja mama, to na litosc boską jak moze mnie pociągac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Młode i ładne kontra stare i brzydkie, a nic po środku nie ma? No i naprawdę Twoja rówieśnica to już zawsze stara, brzydka baba, a Ty oczywiście młody piękny bóg? Z takim podejściem odpuść sobie związki i zostań przy tych ulubionych młodych, ladnych prostytutkach, tak chyba będzie optymalnie.

Ja podobno, mimo, ze mam 35 to wygladam na 30. Ale czy to jak wygladam zmienia mój gust? Zmienia tylko moje mozliwosci i szanse u innych ale nie moj gust. Gdybym byl wsrod samych gejow i tylko oni by mnie chcieli to znaczy ze mialbym zmienic gust na facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×