Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aserehe

Jak sobie radzić z facetem?

Polecane posty

Cześć dziewczyny.

Nie ogarniam mężczyzn. Mimo to, jakimś cudem, od kilku lat swojego mam. I nie mam na niego sił. Kiedy proszę go o coś, słyszę zawsze - potrzebuję spokoju, nie lubię presji, presja mnie paraliżuje. I siedzę cicho i cierpliwie czekam. I nic. Gdy się upomnę o swoje, znów słyszę to samo - że on nie może znieść presji. Ani tak, ani siak, więc jak? Jak wy sobie radzicie ze swoimi? Jestem w kompletnej kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
6 minut temu, Aserehe napisał:

Cześć dziewczyny.

Nie ogarniam mężczyzn. Mimo to, jakimś cudem, od kilku lat swojego mam. I nie mam na niego sił. Kiedy proszę go o coś, słyszę zawsze - potrzebuję spokoju, nie lubię presji, presja mnie paraliżuje. I siedzę cicho i cierpliwie czekam. I nic. Gdy się upomnę o swoje, znów słyszę to samo - że on nie może znieść presji. Ani tak, ani siak, więc jak? Jak wy sobie radzicie ze swoimi? Jestem w kompletnej kropce.

Odczuwa presję, doprawdy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
29 minut temu, Gość K4k napisał:

Odczuwa presję, doprawdy? 

Nie łaska odpowiedzieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość K4k napisał:

Nie łaska odpowiedzieć? 

Wybacz, musiałam odejść od komputera. Nie mam pojęcia co nim kieruje. Za każdym razem ta sama śpiewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shot in the dark

Może zamiast prosić go o pomoc, pytaj, czy Ci pomoże, a kiedy się zgodzi, od razu ustalaj warunki (w jaki sposób pomoże, kiedy). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
10 minut temu, Gość Shot in the dark napisał:

Może zamiast prosić go o pomoc, pytaj, czy Ci pomoże, a kiedy się zgodzi, od razu ustalaj warunki (w jaki sposób pomoże, kiedy). 

Najlepiej na piśmie niech to weźmie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Shot in the dark napisał:

Może zamiast prosić go o pomoc, pytaj, czy Ci pomoże, a kiedy się zgodzi, od razu ustalaj warunki (w jaki sposób pomoże, kiedy). 

Nie działa, próbowałam. Kiedy już nadchodzi ten dzień, nagle jest straszliwie zajęty. Albo w złym humorze. Jedno z dwóch, za każdym razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani prośbą, ani groźbą, ani płaczem, ani normalną rozmową. Człowiek-beton po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
8 minut temu, Aserehe napisał:

Ani prośbą, ani groźbą, ani płaczem, ani normalną rozmową. Człowiek-beton po prostu.

To czego on chce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzowaty styl
2 godziny temu, Aserehe napisał:

Cześć dziewczyny.

Nie ogarniam mężczyzn. Mimo to, jakimś cudem, od kilku lat swojego mam. I nie mam na niego sił. Kiedy proszę go o coś, słyszę zawsze - potrzebuję spokoju, nie lubię presji, presja mnie paraliżuje. I siedzę cicho i cierpliwie czekam. I nic. Gdy się upomnę o swoje, znów słyszę to samo - że on nie może znieść presji. Ani tak, ani siak, więc jak? Jak wy sobie radzicie ze swoimi? Jestem w kompletnej kropce.

czemu od niego ciągle coś chcesz? daj chłopu spokój niech odpoczywa, po co ma ciągle coś robić? Ty chora czy co? Baby właśnie takie są, zawsze coś wymyślają aby facet robił zamiast dać mu spokój. Naucz się relaksu kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gypsy

Mężczyzni.....z nimi źle bez nich jeszcze gorzej😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepialskie

czego chcesz od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mundraliński
Przed chwilą, Gość Gypsy napisał:

Mężczyzni.....z nimi źle bez nich jeszcze gorzej😏

to tak jak z kobietami, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shot in the dark

W takim razie po prostu nie można na niego liczyć i niespecjalnie mu na Tobie zależy, a winę za zaistniałą sytuację próbuje zrzucić na Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gypsy
2 minuty temu, Gość mundraliński napisał:

to tak jak z kobietami, eh

Ej ! 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montownik

Co autorko od niego chcesz? o bzdury się pewnie czepiasz zamiast dać mu grać w gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek

Nie czepiaj sie chopaka bo on zmeczony jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość luzowaty styl napisał:

czemu od niego ciągle coś chcesz? daj chłopu spokój niech odpoczywa, po co ma ciągle coś robić? Ty chora czy co? Baby właśnie takie są, zawsze coś wymyślają aby facet robił zamiast dać mu spokój. Naucz się relaksu kobieto.

baby są w nosie, wieśniaku! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek
10 minut temu, Gość gosc napisał:

baby są w nosie, wieśniaku! 

Moja w chaupie jest.

W nosie by sie nie zmiesciloa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aserehe - niezalogowana

Jest jedna rzecz, którą od niego chcę. Nie będę się rozpisywać jaką - nie jest to istotne dla historii. Dałam mu czas, tak jak chciał - kilka lat i nic. Nie mam sił. Pokornie czekam i nic. Dopomniałam się w końcu o swoje - afera, że stawiam go pod presją. Naprawdę nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×