Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nixzxz

AIA złośliwa PAPAJA

Polecane posty

Gość Gość

Na grupie "Aga in America - zablokowani" ktoś odkopał komentarz Agi o kontroli z opieki społecznej, którą nasłała niby mama Alicii. Czytajcie.

"Aga in America 1 year ago

Nie, nie miałam takich obaw. Raz mieliśmy taką kontrolę i zadawali różne pytania łącznie z tym czy szczepimy, czy chodzimy do lekarza, co jemy. Na końcu przed wyjściem powiedzieli, że nigdy nie widzieli tak zdrowo żyjącej rodziny, że są pod wrażeniem. NIE MA POWODU, by nasyłać na nas child services, a nawet jakby już ktoś się za to wziął, jak wtedy matka Alicii w przykładzie, który tu podałam, to i tak nic by nie zrobili, bo nie mają co. Chciałabym zauważyć, że ludzie marnują czas urzędnikom w takich sytuacjach, bo przecież zobaczmy ile jest rodzin, w których rodzice non stop piją, nie zajmują się w ogóle dziećmi, biją je, karzą brakiem jedzenia i wody... Wzywanie opieki społecznej do rodziny dlatego, że są weganami jest wręcz niedorzeczne."

Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

komentarz Agi o kontroli z opieki społecznej, którą nasłała niby mama Alicii

Nie raz kłamała o Fang, nie wierze, że Fang nasłała opiekę i nie wierzę, że ktokolwiek u nich był

Gość XD lol i coś tam

W sumie to zabawne, że Alicja ma ok 1000 synów i większości są to chyba osoby które nie lubią jej macochy.

Fang pewnie nie ma pojęcia co Aga o niej wypisywała na blogu. 

Gość XD lol i coś tam

subów a nie synów

Niech twórca autokorekty spożywa w spokoju

Gość Papaja fan

Ta opowieść o kontroli to racEj wymysł Agi. Odpowiedź tej niby opieki społecznej to zupełny styl Agusi. Nie zapominajcie, że wszyscy chwala jej dietę. Wszyscy w Ameryce ja podziwiają. Polacy tylko taki podły naród bo za bardzo lubią kotlety schabowe. 

A ja jestem skłonny uwierzyć, że Fang nasłała opiekę na AIA. Też bym nasłał, jakby nagle moja ex żona zaczęła karmić moje dziecko samymi owocami/warzywami/białkami, ogólnie stosowałaby jakąś restrykcyjną dietę względem mojego dziecka. Takie zachowanie wydaje się być naturalną reakcją rodzica.

Gość gosc
34 minuty temu, Jelloł napisał:

A ja jestem skłonny uwierzyć, że Fang nasłała opiekę na AIA. Też bym nasłał, jakby nagle moja ex żona zaczęła karmić moje dziecko samymi owocami/warzywami/białkami, ogólnie stosowałaby jakąś restrykcyjną dietę względem mojego dziecka. Takie zachowanie wydaje się być naturalną reakcją rodzica.

Alicia je u Margie normalne posilki. Babcia mieszka kilka domów od Nejta i Aia. Ponadto Babcia uczy Alicie w ramach edukacji domowej i ma dobry kontakt z ex synową. Fang nie jest taka płytka jak Aia ją opisuje na blogu i w filmach, jest wykształcona i śliczna, a Alicii nie dzieje sie krzywda w domu frutariaków, bo dlaczego mieliby coś złego jej robić? Aia dla dramy i fejmu wciska kit, aby ludzie się burzyli i gadali, komentowali i aby robili wiele hałasu bo to przekłada się na kasę

1 godzinę temu, Gość Papaja fan napisał:

Ta opowieść o kontroli to racEj wymysł Agi. Odpowiedź tej niby opieki społecznej to zupełny styl Agusi. Nie zapominajcie, że wszyscy chwala jej dietę. Wszyscy w Ameryce ja podziwiają. Polacy tylko taki podły naród bo za bardzo lubią kotlety schabowe. 

tak, lekarze, pielęgniarki i opieka społeczna podziwiają dietę aguni 

Gość Papaja fan
12 minut temu, walkingdead napisał:

tak, lekarze, pielęgniarki i opieka społeczna podziwiają dietę aguni 

Ba, wszyscy są jej ciekawi i entuzjastycznie pochodzą do tematu. Aga jeszcze nie złapała, że Amerykanie na wszytsko tak reagują, a w głowie myślą sobie pewnie, że co za tłuk. 

Tyle lat w tej Ameryce żyje i jeszcze się tego nauczyła... W sumie sorry, ona się niczego nie nauczyła. 

Gość Papaja fan

Zobaczcie insta Agi. Opiekunka jest to i dzieci śpią jak ludzie. Jedno w łóżku, drugie na kanapie. Nie poniewieraja się po podłodze. Aga, ucz się. 

12 minut temu, Gość Papaja fan napisał:

Zobaczcie insta Agi. Opiekunka jest to i dzieci śpią jak ludzie. Jedno w łóżku, drugie na kanapie. Nie poniewieraja się po podłodze. Aga, ucz się. 

Instagram AIA jest prywatny 😉

Gość gość
24 minuty temu, drastic napisał:

Papaja wrzuciła nowy film... nic tam nie ma, nic

Ogólnie to bełkot, ale przecież wymyśliła enigamtycznego KTOŚ, kto próbuje ją zniszczyć :))))))))
Paranoja niedożywionego mózgu ostro daje się we znaki.
Znowu gra ofiarę,  dalej jedzie na tej samej strunie, nawet Dorote znowu wyciągnęła... rz,yg...
Palmę ogląda i nawet wykorzystała to co ostatnio mówiła Kaśka i widać wpływ Marchwiusza, używa tych samych haseł, które Mario użył w pierwszym filmie antypalmowym.
To jest próba zabezpieczenia odwłoku przed zarzutami o śmierć Marceliny. 3 lata plecie, że owoce to lek na raka, głód i trzęsienia ziemi, są screeny na męczennicy z jej radami, a teraz bredzi, że ona nigdy nikomu niczego nie doradzala....
I się przyznała, że ma pomoc przy moderacji komentarzy, bo jest taka wrażliwa, hehe i znowu bredzi o konstruktywnej krytyce i tvnowi się dostało
Ohooo KTOŚ  rozmnożył się do wielu ktosiów huhu :)))
No i wyszło mi streszczenie :)
Strata czasu, miałaś rację drastic :)

Gość Xd lol i coś tam

Nie jestem w stanie jej słuchać od dłuższego czasu, zresztą na kanały Klapka, Agi, Palmy itd to ja wchodzę dla komentarzy :P. 

Aga ma trochę racji, że ktosie chcą ja zniszczyć bo jej krytycy jeńców nie biorą. Tyle, że ona sama na to wszystko zapracowała swoją głupotą. Dlaczego ona zawsze musi być jak obrażone dziecko jak ktoś przedstawia jej argumenty przeciwko jej diecie.

Gość Jana
36 minut temu, Gość gość napisał:

Ogólnie to bełkot, ale przecież wymyśliła enigamtycznego KTOŚ, kto próbuje ją zniszczyć :))))))))
Paranoja niedożywionego mózgu ostro daje się we znaki.
Znowu gra ofiarę,  dalej jedzie na tej samej strunie, nawet Dorote znowu wyciągnęła... rz,yg...
Palmę ogląda i nawet wykorzystała to co ostatnio mówiła Kaśka i widać wpływ Marchwiusza, używa tych samych haseł, które Mario użył w pierwszym filmie antypalmowym.
To jest próba zabezpieczenia odwłoku przed zarzutami o śmierć Marceliny. 3 lata plecie, że owoce to lek na raka, głód i trzęsienia ziemi, są screeny na męczennicy z jej radami, a teraz bredzi, że ona nigdy nikomu niczego nie doradzala....
I się przyznała, że ma pomoc przy moderacji komentarzy, bo jest taka wrażliwa, hehe i znowu bredzi o konstruktywnej krytyce i tvnowi się dostało
Ohooo KTOŚ  rozmnożył się do wielu ktosiów huhu :)))
No i wyszło mi streszczenie 🙂
Strata czasu, miałaś rację drastic 🙂

Bardzo trafnie podsumowanie. Mnie na długo zapadnie w pamięć ich wspólna kolacja. Czy tak wyglądają zdrowi ludzie i czy w Waszych domach ,,z takim apetytem,, spożywacie posiłki...? Co do zdrowia April, to gdzie ona ma łapać te wirusy, skoro ma tylko sporadyczny kontakt z innymi dzieciakami. A tak na chłopski rozum, który normalny człowiek karmiłby dzieci samymi owocami, a niemowlę popłuczynami z konopi? Ani przez moment, gdy oglądałam ten film nie przekonały mnie jej argumenty. Jest wzorcowym przykładem życia ideologią.

Gość Gość

Kłamie, wymyśla i robi z siebie ofiare. Jak zwykle, nie chce wziac odpowiedzialnosci za swoje zycie, nic nie umie, nic nie wie, jest sama jak palec... Ma to co sobie wypracowala agresja, ponizaniem innych i umoralnianiem. Nie wierze w ani jedno slowo, dalej jest arogancka i wyniosla, ale widac, ze sie boi. Az chcialoby sie krzyknac - Nareszcie! 😛

Gość Gość

A ja się zastanawiam dlaczego ona nie nie oleje tego polskiego, zacofanego narodu i nie zacznie nagrywać dla Amerykanów którzy tak entuzjastycznie podchodzą do jej diety i są zaciekawieni i nie krytykują? 

Gość gość JB
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Kłamie, wymyśla i robi z siebie ofiare. Jak zwykle, nie chce wziac odpowiedzialnosci za swoje zycie, nic nie umie, nic nie wie, jest sama jak palec... Ma to co sobie wypracowala agresja, ponizaniem innych i umoralnianiem. Nie wierze w ani jedno slowo, dalej jest arogancka i wyniosla, ale widac, ze sie boi. Az chcialoby sie krzyknac - Nareszcie! 😛

Zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia w 100%

Ewidentnie ostatni film to zabezpieczenie się żeby nikt jej nie pozwał i oskarżył o zły wpływ na inne młode osoby.

W komentarzach wprost radzi a teraz się wymiguje więc chyba poczuła się zagrożona.

Też myślę, że niech ona sobie nagrywa dla Amerykanów może łykną jej wypociny tylko że ludzie nie są tak głupi.

I co widać że na pewno czyta ten temat ;)

Gość Mozliwe

Niech tylko uważa, zeby Nate się nie zakochał w opiekunce. Bo rozwód murowany i out z domu, Nate wezmie slub z opiekunką i dostanie dzieci a Aga bedzie je miec tylko na weekendy.

16 minut temu, Guarana napisał:

Ewidentnie ostatni film to zabezpieczenie się żeby nikt jej nie pozwał i oskarżył o zły wpływ na inne młode osoby.

W komentarzach wprost radzi a teraz się wymiguje więc chyba poczuła się zagrożona.

Też myślę, że niech ona sobie nagrywa dla Amerykanów może łykną jej wypociny tylko że ludzie nie są tak głupi.

I co widać że na pewno czyta ten temat 😉

Czyta, śledzi, zgłasza... 

Gość Gosc

Dobrze by było jakby podczas jej pobytu w Polsce dorwal ją jakiś dziennikarz śledczy z TVN albo z innej stacji. A najlepiej jakby została zatrzymana na 24 h na wyjaśnienia w związku ze sprawą Marceliny. 

Może jacyś inni rodzice młodych dziewcząt zafascynowanych Aia złożą w międzyczasie zawiadomienie 

Gość Gosc

Siekielski albo jego ekipa mógłby próbować z nią porozmawiać 

Gość Gość

Czy ona jest już obywatelką USA? Chyba nie, a nawet gdyby to polskiego sie nie pozbyła. Będzie się działo jak Matka Marceliny dziala po cichu i Agniechę zatrzymają na lotnisku albo na evencie witarianskim Marichwiusza. Może to jest to, o czym wspominała Palma, że Agniecha nawet nie spodziewa się co ją czeka jak będzie w Polsce. 

Hmm, Aga czytasz ten wątek na 100%, więc się dobrze zastanów, czy przylatywać, ja na miejscu Matki Marceliny przygotowałabym się prawnie.

Pismaki z pudla i innych brukowców też przesiadują na forum, myślę, że spokojnie możesz się spodziewać Aga niespodzianki na lotnisku

Gość Gosc

Siostra Agi miała blog? Ma ktoś link? 

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Siostra Agi miała blog? Ma ktoś link? 

Dorota nie miała bloga.
Wpominki o blogu, to  próba odwrócenia uwagi od jej starego bloga, na którym opisuje jak ganiała po europie za stri pti zerami, jak ojciec jej dawał kase na koncerty, jak jadła hamburgery w maku... prawda o tym, że miała dobre i fajne dzieciństwo, a to co opowiada o patologii to kłamstwo

Gość Lemonka

AIA nie wygląda mi ani na szczęśliwą ani zdrową, zakola na czole przeogromne, włosy kilka na krzyż i przylizane. April też nie wygląda na szczęśliwe dziecko, taka apatia od niej bije,brak spontaniczności, radości, energii... Brat śpi to ona musi być cicho, bo mamusia tak wymyśliła... I te ich rozmowy,to jak obce osoby. Chociaż z obcymi osobami rozmawiam bardziej żywiołowo, pośmiejemy się itp. To nie jest życie... To jakaś wegetacja.

Gość Papapapa

Dużo łapek w dół pod ostatnim filmem. 

Gość Hakunamatata
10 minut temu, Gość Papapapa napisał:

Sama dałam, już za sam wygląd i zapadnięte oczy... 

Gość Gosc
12 minut temu, Gość Papapapa napisał:

2 tysiące łapek w dół i wyłączone komentarze 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.