Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Polacy znów pokazali jakimi są ...ami, i że ten kraj ostatecznie upadł

Polecane posty

Gość Gość

PiS ma większość i w wyborach parlamentarnych też tak będzie i to ostateczny gwóźdź do trumny tego kraju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fundujemy sobie polexit na raty.

Polaka łatwo kupić ponieważ jest po prostu głupi. Naiwny i głupi. 

Z dużo religii a za mało ekonomii i wos-u. Rząd nie ma swoich pieniędzy i nikomu nie daje darmowych prezentów. Wbijcie to sobie do tych kaczych łbów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mylicie  polska bedzie rzadzic w uni jak to przepowiedziała niemka 

i warszawa bedzie stolica  europy  i jezyk  polski bedzie oficjalny w eropie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Moze i jakies ankiety w sztabach wyborczych były przeprowadzane, ale dziwi mnie jak na tym etapie mogą juz miec jakiekolwiek wyniki skoro niedawno zaczęli te glosy dopiero liczyć : ) tuz przed zamknięciem byłam oddac glos i takich osób tez bylo trochę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciemny naród, przekupiony własnymi pieniędzmi zamknął oczy na afery, kompromitacje i machlojki tej władzy. To nie są wyborcy, to są wyznawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young
34 minuty temu, marawstala napisał:

Moze i jakies ankiety w sztabach wyborczych były przeprowadzane, ale dziwi mnie jak na tym etapie mogą juz miec jakiekolwiek wyniki skoro niedawno zaczęli te glosy dopiero liczyć : ) tuz przed zamknięciem byłam oddac glos i takich osób tez bylo trochę  

wydawało się, że ludzie się trochę zmobilizowali przeciwko PIS, ale jak widać Polska jest ogromna i gdzieś są te masy które na PIS głosowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

było trza is na wybory    

polska bedzie silna  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjkjjjjjjjj

ja nie dostałam nic od pisu, nie mam dzieci, nie jestem emerytka. ale nie chce muslimow w europie i dlatego na nich głosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
36 minut temu, Gość young napisał:

wydawało się, że ludzie się trochę zmobilizowali przeciwko PIS, ale jak widać Polska jest ogromna i gdzieś są te masy które na PIS głosowały.

Szczerze to myslalam, ze będą mieli większą przewagę, a jednak nie... Tzn to sie dopiero okaże : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young
Przed chwilą, marawstala napisał:

Szczerze to myslalam, ze będą mieli większą przewagę, a jednak nie... Tzn to sie dopiero okaże : )

ogólny skład parlamenty nie jest tragiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Źle nie jest : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymoder

zapisujcie tematy dzieki operze do pliku pdf bo tematy giną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

PIS usuwa niepochlebne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttg
2 godziny temu, marawstala napisał:

Moze i jakies ankiety w sztabach wyborczych były przeprowadzane, ale dziwi mnie jak na tym etapie mogą juz miec jakiekolwiek wyniki skoro niedawno zaczęli te glosy dopiero liczyć : ) 

Ankiety exit poll z ekstrapolowanymi wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

PRZERAŻAJĄCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mnie PiS nie przekupi, nie mam wiele, a tym co sobie zabierają od moich pieniędzy niech się zachłystną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość young napisał:

wydawało się, że ludzie się trochę zmobilizowali przeciwko PIS, ale jak widać Polska jest ogromna i gdzieś są te masy które na PIS głosowały.

Ale czego ty tutaj nie rozumiesz? Opozycja nie ma kompletnie nic do zaoferowania oprocz tego że "trzeba odsunąć PiS od władzy", a PiS skutecznie przekupuje wlasnymi pieniędzmi masy ludzkie. To jest takie proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

prawo i Sprawiedliwość znacząco wygrało wśród rolników i bezrobotnych, a Koalicja Europejska wśród właścicieli firm czy specjalistów. PiS zwyciężył także wśród wyborców z podstawowym wykształceniem, a najlepiej wykształceni głosowali głównie na KE - wynika z sondażu exit poll dla tvn.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

prawo i Sprawiedliwość znacząco wygrało wśród rolników i bezrobotnych, a Koalicja Europejska wśród właścicieli firm czy specjalistów. PiS zwyciężył także wśród wyborców z podstawowym wykształceniem, a najlepiej wykształceni głosowali głównie na KE - wynika z sondażu exit poll dla tvn.

 

A ilu było takich z podstawowym wykształceniem? 5? 10? 😄 TVN i ich żałosne sondaże 😄 To koniec pewnej ery w polskiej polityce, żegname 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
9 godzin temu, Devil napisał:

Fundujemy sobie polexit na raty.

Polaka łatwo kupić ponieważ jest po prostu głupi. Naiwny i głupi. 

Z dużo religii a za mało ekonomii i wos-u. Rząd nie ma swoich pieniędzy i nikomu nie daje darmowych prezentów. Wbijcie to sobie do tych kaczych łbów. 

Są darmowe pieniążki ale dla nierobów, tym co pracują zabierają A tym co nie pracują dają tyle że Im wie nie chce robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

A ilu było takich z podstawowym wykształceniem? 5? 10? 😄 TVN i ich żałosne sondaże 😄 To koniec pewnej ery w polskiej polityce, żegname 😄 

A Nie czujesz inflacji ? Będziemy po nich płakać i dziwie się ze ktokolwiek chce po nich sprzątać bo to będzie ciężka robota 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość gosc napisał:

Ale czego ty tutaj nie rozumiesz? Opozycja nie ma kompletnie nic do zaoferowania oprocz tego że "trzeba odsunąć PiS od władzy", a PiS skutecznie przekupuje wlasnymi pieniędzmi masy ludzkie. To jest takie proste. 

Ja myśle ze tym momencie nie powinno już chodzić czy ma, czy nie ma.... niestety ...

nie można  pozwolić aby jedna partia miała wiekszac bo robią co chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość young napisał:

wydawało się, że ludzie się trochę zmobilizowali przeciwko PIS, ale jak widać Polska jest ogromna i gdzieś są te masy które na PIS głosowały.

Wieś poszła do wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja myśle ze tym momencie nie powinno już chodzić czy ma, czy nie ma.... niestety ...

nie można  pozwolić aby jedna partia miała wiekszac bo robią co chcą

Ale jakby KE czy tam PO miala większość to zapewne pisał byś co innego i piał peany na temat jak to europejskość pogoniła ciemnogród. Prawdaż? 😉 

Powtórze: Prawda jest taka że opozycja nie ma nic do zaoferowania oprocz tego że krzyczy "trzeba odsunąć PiS od władzy". Nic poza tym. Tylko krzyki i robienie cyrków, ktore PiS, mając publiczne media, do bólu eksponuje. Za to sam PiS, a to tam rzuci jakiś socjal+ a tu tu rzuci i tak to sie kręci. 

Sam glosowalem na Konfederacje a nie na PiS, żeby nie było, bo mnie PiS też wkurza. Ale co by nie bylo PO i jej przystawki z taką retoryką nie mają szans na zwycięstwo z PiSem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Devil napisał:

Polaka łatwo kupić ponieważ jest po prostu głupi. Naiwny i głupi. 

Z dużo religii a za mało ekonomii i wos-u. Rząd nie ma swoich pieniędzy i nikomu nie daje darmowych prezentów. Wbijcie to sobie do tych kaczych łbów. 

Niekoniecznie jest tak, że ludzie tego nie wiedzą, niestety, psychologia robi swoje. Uciskany 'od zawsze ' Polak podświadomie czuje się już 'ofiarą' (co objawia się m.in. głęboką martyrologią) i jako taki szuka 'opieki'. Dlatego większy ma komfort, kiedy ktoś - rodzic, instytucje, państwo, bóstwo itd - wskaże mu 'bezpieczną' drogę i wydzieli/przydzieli, co się należy, nawet, jeśli nastąpi absurdalny podział tego, co już jest/powinno być bezdyskusyjnie jego własnością. Polski system nie wychowuje niezależnych samodzielnych obywateli, tylko bojaźliwe zależne pionki, którymi rząd może łatwo rozporządzać. Jeśli chodzi o grupę, która walczy o zmianę, o ludzi niby świadomych i 'wolnych', to niestety, raz, że stanowią skrajność (każda budzi podejrzenia i nieprzychylność), a dwa, że chcąc nie chcąc, nadal mimo wszystko powielają schemat i postawę 'ofiary', czego lud nienawidzi. Lud nienawidzi prawdy, ponieważ kłamstwo jest bardziej satysfakcjonujące oraz nie niesie konieczności zmian i ciężkiej pracy u podstaw tyczącej się każdego jednego obywatela i elementu państwa z osobna. Dlatego nie tyle jest istotna 'prawda', ile prawda prawidłowo przedstawiona, nie tyle same fakty, ile odpowiednie podejście wobec Polaków. Ale to wymaga wiedzy, wyczucia, wyzbycia się buty, emocji i agresji, zaś Polak-'ofiara' nie jest do tego zdolny. Obecnie w państwie nie dzieje się dobrze i szansy po temu nie dostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×