Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Wieczorna jest po 7 nieudanych operacjach plastycznych...

Polecane posty

Gość Histeryje lejdi kiełby
1 minutę temu, Gość gość napisał:

dziwne że do okulicza który był miły zwalczałeś do potęgi a pedofilka ze schizofrenią to dla ciebie mniejsze zagrożenie od niego. 

Padaczki histerycznej dostaniesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

dziwne że do okulicza który był miły zwalczałeś do potęgi a pedofilka ze schizofrenią to dla ciebie mniejsze zagrożenie od niego. 

Ja mysle,ze gdyby on padl ofiara jej stalkingu to by inaczej spiewal.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Histeryje lejdi kiełby napisał:

Padaczki histerycznej dostaniesz

Ales ty glupia.Nie potrafisz nawet odroznic moich postow od postow innej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja mysle,ze gdyby on padl ofiara jej stalkingu to by inaczej spiewal.

 

Ona od kowbojek go obrazala, wyszydzała I atakowala ale Kermit ma to gdzies. 

 

12 minut temu, Gość Histeryje lejdi kiełby napisał:

Padaczki histerycznej dostaniesz. 

Nie wiem czy to objaw schizofreni pedofilko czy nazywasz wszystko nimfa bo myslisz ze wychodzenie na schizofreniczke to manipulacja otoczeniem czy uciszenie goscia ktory mowi o tobie prawde. 

 

11 minut temu, KermitZaba napisał:

On był miły? Był błaznem i do tego dwulicowym, udawał miłego ale swoje dołki kopał, bardzo parszywy typ, z nią przynajmniej sprawa jest prosta. Molierowskie świętoszki to dla mnie najgorszy typ człowieka, do tego mogą być bardzo szkodliwi, a tomekloko taki był.  Natomiast jak ktoś zachowuje się jak najgorszy, to każdy wie z kim się zadaje co przynajmniej dodaje im aspektu  swego rodzaju uczciwości.

To prawda. Ale byl komikiem, inwidualistą, mistrzem cietej riposty I był barwny. W dodatku wyrazisty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Ales ty glupia.Nie potrafisz nawet odroznic moich postow od postow innej osoby.

Jutro o 18 wejdz na konto nimfo, dostaniesz priv za ktorym długo czekasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Nie byłem jej celem numer jeden, chyba czasami próbowała sie przymilać, ale też mi się dostało choć chyba dość lekko, no cóż internety...

 

To prawda, był postacją złożoną, mógł budzić mieszane uczucia, mogło się go kochać albo nienawidzić. Ale moja konstrukcja psychiczna jest taka, ze nie doceniam uśmiechów, miłego tonu i wymuszonych grzeczności(co nie znaczy, ze nie reaguje negatywnie na okazywanie pogardy itp), a realne czyny i postawy, a u niego to... No cóż, tutaj nie mógł się w niczym pochwalić, dlatego ja osobiście postrzegałem go jednoznacznie negatywnie.

Trzeba też dodac ze mial wielkie ego, był bardzo smialy,  chamski wredny do szescianu, bylo z nim psychiczne I zyciowo bardzo slabo, nerwowy,  ogromny manipulator ale jak powiedzial zart to koniec I był charyzmatyczny I wyrazisty.  W ostatecznosci Internety go zniszczyły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

Kim właściwie jest ta wasza wieczorna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

3 godziny temu, Gość oczywiscie napisał:

Kim właściwie jest ta wasza wieczorna? 

Urojeniem stukniętej kiełbachy 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

Nie wczuwam tylko jestem dobrym obserwatorem 🙂 Co ci Nimfa zrobila,ze ja tak hejtowalas ? Okazalo sie,ze p r z y p i e r d a l a s z sie do wszystkich ladnych lasek,nie tylko tu ale na kowbojkach tez.Serio nie chce wiedziec,jak ty musisz wygladac.W dodatku calymi dniami tu gnijesz,co zaloze temat to ty przylazisz.Jestes pewnie samotna i nikt ciebie nie lubi.Co mnie zreszta nie dziwi.Predzej czy pozniej zrobia tu z toba porzadek,bo to co robisz jest juz karalne.

W punkt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Histeryje lejdi kiełby napisał:

Padaczki histerycznej dostaniesz. 

Ty masz cały czas padaczkę na tle zazdrości. Dlatego ci na stałe tą niemiłą mördę wykrzywiło. Aż żal patrzeć.

Po co ty te operacje robiłaś Wieczorna? Dalej jesteś brzydka i nieproporcjonalna. Dalej każdy na ciebie srä i siedzisz w domu całymi dniami prześladując na forum naturalnie piękne dziewczyny.

Ech ty nasz biedny, skrzywiony mentalnie i fizycznie pasztecie. 

Kiełbasą i to mocno wybrakowaną to ten stary dziadyga ciebie (z)robił. 

Najlepiej weź się raz a porządnie piërdölnij w ten pusty łeb i przestań wszędzie obsesyjnie szukać obiektów swoich obsesji i zarzucać wiecznie każdej osobie z normalną i niewypaczoną jak ty emocjonalnością histerię.

Paranoiczny, osamotniony odrzucie z zaburzeniem pëdofilskim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdrzutSzalałPolNocy
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

To ty i twoja upośla sobie wmowilyscie że wasza uroda gra pierwsze skrzypce 

Nic nie musiały wmawiać. Ostatnio po wrzuceniu tutaj ładnych fot przez Nimfę rzucało tutaj tobą dobre kilka godzin. 😅

Piękny był to widok. 🤣 Odrzut wirujący niczym derwisz w tych swoich schizofrenicznych wynurzeniach. 😅🧟‍♀️

A te nienawistne wypracowania na temat Nimfy po 20 linijek. 😂

Bywasz nawet wzruszająca. Czasami. Dopóki człowiek sobie nie przypomni że obcuje z chorym pedofilskim łbem z patologii.

Kazdy już ma z ciebie i z twojej zazdrości bekę Locho.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość OdrzutSzalałPolNocy napisał:

Piękny był to widok. 🤣 Odrzut wirujący niczym derwisz w tych swoich schizofrenicznych wynurzeniach. 😅🧟‍♀️

haha w punkt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×