Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ponad 3 lata starań o dziecko :(

Polecane posty

Gość gość

Nie mam już sił. Wszystkie badania w normie, jesteśmy zdrowi. Mamy 34 lata, mąż 36. Przyczyną najprawdopodobniej jest stres i przygnębienie przez bezskuteczne próby.

Komu się udało po tylu latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćcc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie mam już sił. Wszystkie badania w normie, jesteśmy zdrowi. Mamy 34 lata, mąż 36. Przyczyną najprawdopodobniej jest stres i przygnębienie przez bezskuteczne próby.

Komu się udało po tylu latach?

Mi- badania mieliśmy bardzo dobre, 4 lata starań, jedno poronienie, aż w końcu się udało.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

wiek też już gra rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

czemu wczesniej sie nie staraliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gośćcc napisał:

Mi- badania mieliśmy bardzo dobre, 4 lata starań, jedno poronienie, aż w końcu się udało.  

super, gratulacje 🙂 Dobrze wiedzieć, że dla takich jak my los bywa łaskawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćcc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

super, gratulacje 🙂 Dobrze wiedzieć, że dla takich jak my los bywa łaskawy.

Bywa i nie czytaj tych głupot o wieku, bo po co się denerwować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość ona napisał:

czemu wczesniej sie nie staraliscie ?

niestety nie było warunków 😞 Problemy z pracą, wyprowadziliśmy się do innego miasta, wzięliśmy ślub i myśleliśmy że już będziemy szczęśliwi a tu guzik. Zaraz po moich 31 urodzinach zaczęliśmy się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

niestety nie było warunków 😞 Problemy z pracą, wyprowadziliśmy się do innego miasta, wzięliśmy ślub i myśleliśmy że już będziemy szczęśliwi a tu guzik. Zaraz po moich 31 urodzinach zaczęliśmy się starać.

rób sobie w domu jogę na płodność. trzymam kciuki. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamira

Staralismy się 3,5 roku. Nic - ciagle bezskutecznie. Zaczelam brać niepokalanek mnisi i ten cykl udany - synek ma ponad 2 latka i jest idealny wymarzony. Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odpuść starania i ciesz się życiem. Jeśli dziecko jest wam pisane to będzie, jak nie... jest tyle ciekawych rzeczy na świecie a zakopywanie się w pieluchach nie jest jedyną drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

5 lat starań i mamy 6 letnią córę;) teraz znowu jestem w ciąży:) trzymam za was kciuki napewno się uda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja w ten sposób cztery lata starań. W końcu powiedziałam dość.  Nie chcę już mieć dzieci, planowałam długi wyjazd itd. Miesiąc później szok. Ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foto

Autorka,poczytaj sobie o działaniach castagnus'a i wiesiołka,ja dzięki temu zaszłam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Mi po 4 latach. Jak odpuscilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O jejku, trzymam kciuki, żeby się w końcu udało. Mam w otoczeniu dwie pary, które mimo starań dzieci się nie doczekały - jedna z nich adoptowała 8-tygodniowego chłopca, dziś ma 7 lat. Druga jest bezdzietna.

Ale znam też parę, której po latach się udało, a gdy synek miał 10 miesięcy, mama zaszła w drugą ciążę, tym razem zupełnie nieplanowaną :) los bywa przewrotny ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dada

Moja ciotka doczekała się dziecka po 20 latach małżeństwa, wyszła zamąż jak miała 23 l. urodziła dziecko jak miała 43 l.Ginekolog powiedział że zaszła w ciążę kiedy zaczęła już powoli przekwitać, hormony musiały się jakoś wyregulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Znam kilka przypadkow kiedy bylo ciezko i trwalo to latami, ale udalo sie i to nawet wiecej niz jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×