Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona

Dałam komuś szansę i ją zmarnował

Polecane posty

Gość Ona

Dałam komuś szansę i ją zmarnował..dlatego zanim wyciągnięcie do kogos rękę pomyślcie 100razy,czy ta osoba to doceni.. Sprawdzone i w przyjaźni czy miłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek
Przed chwilą, Gość Ona napisał:

Dałam komuś szansę i ją zmarnował..dlatego zanim wyciągnięcie do kogos rękę pomyślcie 100razy,czy ta osoba to doceni.. Sprawdzone i w przyjaźni czy miłości. 

Brawo👏👏👏👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

a więc dawać szansę tylko tym, którzy to docenią?

czy w takim wypadku wciąż można byłoby to nazwać "dawaniem szansy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Chodzi o to,że jak ktoś nie ma pół godziny czasu dla Ciebie ale ma czas poświęcać innym to pomyśl, czy jakakolwiek szansa z Twojej strony coś w tej osobie zmieni...Tu nie chodzi o transakcje wiązana i coś w zamian tylko o szacunek do drugiej osoby i zaufanie.To się buduje trudno,szacunek i zaufanie i łatwo można utracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriiikkk

Szacunku i zaufania sie nie buduje,albo jest albo nie ma...😇

Reszta to udawanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 minutę temu, Gość szaarriiikkk napisał:

Szacunku i zaufania sie nie buduje,albo jest albo nie ma...😇

Reszta to udawanie...

Nie rozumiesz.Są różne sytuacje w życiu, ludzie po różnych zawirowaniach..I czasem dajemy im szansę na normalność..I wtedy ta osoba ma szansę pozyskać nasze zaufanie i szacunek.Dlugo trwało,by ktoś odzyskał moje zaufanie bo szacunek miał zawsze..I że 100 punktów,które zdobył  połowę dziś stracił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
14 minut temu, Gość Ona napisał:

jak ktoś nie ma pół godziny czasu dla Ciebie ale ma czas poświęcać innym

 

15 minut temu, Gość Ona napisał:

Tu nie chodzi o transakcje wiązana i coś w zamian

naprawdę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takie życie. Nie ma co rozpaczac. Z tym że potem już się nie ufa nikomu bez względu na intencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarrriiikkkk
8 minut temu, Gość Ona napisał:

Nie rozumiesz.Są różne sytuacje w życiu, ludzie po różnych zawirowaniach..I czasem dajemy im szansę na normalność..I wtedy ta osoba ma szansę pozyskać nasze zaufanie i szacunek.Dlugo trwało,by ktoś odzyskał moje zaufanie bo szacunek miał zawsze..I że 100 punktów,które zdobył  połowę dziś stracił 

Potwierdzasz tylko to co ja juz dawno stwierdzilem...pewne rzeczy i sprawy musza byc na 100% a nie na na 99% bo w roznych innych okolicznosciach ten 1% zawsze wygra tak zeby ktos mogl przegrac na 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
11 minut temu, KermitZaba napisał:

Sprawdzone powiadasz? W miłości? Hmm, to piszesz o rzeczy przeszłej? Bo jak takie sprawdzone to chyba teraz jesteś w szczęśliwym małżeństwie.

 

Jestem mężatką i mąż zawiódł moje zaufanie po raz enty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
9 minut temu, Gość szaarrriiikkkk napisał:

Potwierdzasz tylko to co ja juz dawno stwierdzilem...pewne rzeczy i sprawy musza byc na 100% a nie na na 99% bo w roznych innych okolicznosciach ten 1% zawsze wygra tak zeby ktos mogl przegrac na 100%...

Nie mogę spać..I potwierdzam to co Ty.. jak ufam i szanuję to na 100%..Ale jak to ogarnąć jak ktoś zachowaniem sam zaczyna to niszczyć..?To trudne,tak jak trudne są czasem relacje ludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc

Dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarrriiikkkk
8 minut temu, Gość goscinnie napisał:

Nie mogę spać..I potwierdzam to co Ty.. jak ufam i szanuję to na 100%..Ale jak to ogarnąć jak ktoś zachowaniem sam zaczyna to niszczyć..?To trudne,tak jak trudne są czasem relacje ludzkie.

Mam kilka osob do ktorych czuje sentyment albo mam slabosc,wiec przymykam bardziej oko i potrafie wiecej wybaczyc ale w zamian jest coraz mniej miejsc gdzie bym ich zabral ze soba...Tak to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóż

Może nie byłaś jego warta i nie chciał mieć już żadnych szans, na które mógłby sobie zasłużyć skacząc przed tobą z gałęzi na gałąź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziom, którym na sobie zależy zawsze znajdą ta chwile na kontakt, na bliskość.. Nawet najgorszy s...iel który szczerze kocha będzie w stanie to od siebie dać.  Warunek jest jeden.. rzeczywiste, szczere i płynące z głębi serca uczucie.. Nic więcej.  Ludzie naiwni, tacy którzy chcą jak najlepiej dla swoich najbliższych, najbardziej cierpią.. Bo ty możesz dasz szansę po raz enty z nadzieję że będzie lepiej.. A ta druga strona tego nie doceni, a nawet będzie chciała jeszcze więcej zaangażowania z twojej strony. Ludzie przeżywają różne historie, każdy w pewien sposób tak samo... Łączy nas ból i cierpienie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Kryzysowa napisał:

Ludziom, którym na sobie zależy zawsze znajdą ta chwile na kontakt, na bliskość.. Nawet najgorszy s...iel który szczerze kocha będzie w stanie to od siebie dać.  Warunek jest jeden.. rzeczywiste, szczere i płynące z głębi serca uczucie.. Nic więcej.  Ludzie naiwni, tacy którzy chcą jak najlepiej dla swoich najbliższych, najbardziej cierpią.. Bo ty możesz dasz szansę po raz enty z nadzieję że będzie lepiej.. A ta druga strona tego nie doceni, a nawet będzie chciała jeszcze więcej zaangażowania z twojej strony. Ludzie przeżywają różne historie, każdy w pewien sposób tak samo... Łączy nas ból i cierpienie... Pozdrawiam

Niestety prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×