Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Literatka

Sugerujecie się opiniami na "Znany Lekarz" gdy wybieracie się do lekarza ?

Polecane posty

czy wybieracie pierwszy z brzegu punkt medyczny mając te opinie głęboko gdzieś?

Ja raz się skusiłam samymi superlatywami o pewnym "lekarzu" na Znany Lekarz i z przykrością stwierdzam, że nie popisał się wcale ( leczył u mnie przez 4 lata  coś co było w granicach normy ( !)  a potem... zerknęłam na jego FB i zobaczyłam że... sobie dom budował w tym czasie...). Miał prawo sobie budować i owszem ale nie poinformował mnie, że leczył coś co de facto leczenia nie wymagało). Konował.

Jakie macie doświadczenia z lekarzami?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfs

jak lekarzowi slodzi wiele kobietek tzn że dobrze sie do nich umizguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Rzadko odwiedzam lekarza... Powiedzmy, ze póki co nie musze : ) 

Jesli chodzi o lekarza pierwszego kontaktu to wybralam jedna przychodnie w której nie ma kolejek (bo godzina wizyty jest wczesniej ustalona) i to jak dla mnie ogromny plus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bo są opłacane, wymoderowane, i jeśli nie umawiałeś się przez serwis to nie możesz potem dodać opinii. możesz tylko fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, brokeninside87 napisał:

nie bo są opłacane, wymoderowane, i jeśli nie umawiałeś się przez serwis to nie możesz potem dodać opinii. możesz tylko fb

Okazało się, że przez Fb też nie mogę temu lekarzowi opinii wystawić. Opinia po leczeniu jest negatywna, napisałam ją rzeczowo i niestety ale tam na Znany Lekarz jest moderacja i nie chcą jej  umieścić. Także ci lekarze, co mają same pozytywne opinie od początku swej "kariery" - powinni wzbudzić czujność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marawstala napisał:

Rzadko odwiedzam lekarza... Powiedzmy, ze póki co nie musze : ) 

Jesli chodzi o lekarza pierwszego kontaktu to wybralam jedna przychodnie w której nie ma kolejek (bo godzina wizyty jest wczesniej ustalona) i to jak dla mnie ogromny plus...

Ja w sumie też rzadko chodzę 'po lekarzach', jeszcze nie ten wiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
45 minut temu, brokeninside87 napisał:

nie bo są opłacane, wymoderowane, i jeśli nie umawiałeś się przez serwis to nie możesz potem dodać opinii. możesz tylko fb

no tak, kazdy kto chce konsultacji tam sie zapisze, wiec negatywy tez sie wypowiedza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
5 godzin temu, Literatka napisał:

Ja w sumie też rzadko chodzę 'po lekarzach', jeszcze nie ten wiek 😄

Różnie to bywa, ale jesli zdrowie dopisuje to oby ten stan utrzymywał sie jak najdłużej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Literatka napisał:

Sugerujecie się opiniami na "Znany Lekarz" gdy wybieracie się do lekarza ?

Nie sugeruję się opiniami w sieci, nie tylko odnośnie lekarzy. Raz, że są subiektywne, dwa, bywają opłacone, trzy, prędzej zamieści komentarz ktoś, kto się zawiódł, niż ktoś z usługi / towaru zadowolony. Wolę weryfikować osobiście i póki co dobrze na tym wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Nenesh napisał:

Nie sugeruję się opiniami w sieci, nie tylko odnośnie lekarzy. Raz, że są subiektywne, dwa, bywają opłacone, trzy, prędzej zamieści komentarz ktoś, kto się zawiódł, niż ktoś z usługi / towaru zadowolony. Wolę weryfikować osobiście i póki co dobrze na tym wychodzę.

Dokładnie! Też nie wierzę do konca dobrym opiniom z sieci, częsciej sugeruję się tymi złymi. A jeśli już muszę się wybrać do specjalisty to bardziej biorę pod uwagę opinie z sąsiedztwa czy rodziny🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×