Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dylemat

Czy powiedzieć żonie byłego męża, że on ją zdradza

Polecane posty

Gość dylemat

No właśnie mam taki dylemat, jak mnie zdradzał to mi nikt nie powiedział a ja mam powiedzieć czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość dylemat napisał:

No właśnie mam taki dylemat, jak mnie zdradzał to mi nikt nie powiedział a ja mam powiedzieć czy nie?

Nie. Dorośli są. To ich życie. Możesz być tylko obserwatorem a nie informatorem. 

Mówiąc mogłabyś rozwalić im układ, w którym być może są na swój sposób szczęśliwi. Nie mów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat

A można być szczęśliwym jak ktoś zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Wg mnie możesz sie z nia spotkać, powiedzieć prawde w cztery oczy, a co z tym zrobi to juz jej sprawa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadnych dylematow

Ja bym jej powiedziala. Albo poinformowala anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat

Zastanawiam się nad tym tylko z tego względu, że oni mają dwoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luuu

A skąd wiesz że zdradza? 🙂 może  powiesz że z Tobą? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zobacz
8 minut temu, Gość dylemat napisał:

Zastanawiam się nad tym tylko z tego względu, że oni mają dwoje dzieci.

To nie Ty je skrzywdzisz, zrobil to zdradzacz. Nowa zona ma prawo do szacunku i szczescia jak i Ty mialas. Dzieci maja prawo do szczesliwej, spelnionej matki. Jak go kopnie w cztery litery, moze jeszcze ulozy sobie zycie i wrz z dzieciakami bedzie je wiodla w spokoju, a ojczym bedzie im dawal dobry przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka

oczywiście ze powiedzieć! a z kim ją zdradza? jak z mężatka to też jej mężowi powiedz! zdrada to straszne s...ysyństwo i kurestwo! nie możemy na nią przymykać oczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie wiem skad w was taka potrzeba wpieprzania sie miedzy wodke a zakaske. Nie twoj cyrk, nie twoje malpy, ta kobieta najpewniej pomysli ze robisz to z zazdrosci bo tobie nie wyszlo.

"Jak go kopnie w cztery litery, moze jeszcze ulozy sobie zycie i wrz z dzieciakami bedzie je wiodla w spokoju, a ojczym bedzie im dawal dobry przyklad." - odstaw harlequiny bo ci skodza:D Na kazda rozwodke z dwojka dzieci za rogiem czeka ksiaze z bajki, bo faceci tak sie garna do brania baby po przejsciach i z przychowkiem😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie wiem skad w was taka potrzeba wpieprzania sie miedzy wodke a zakaske. Nie twoj cyrk, nie twoje malpy, ta kobieta najpewniej pomysli ze robisz to z zazdrosci bo tobie nie wyszlo.

skąd? a stąd, że jak widzisz, że ktoś robi źle to nie zamykaj oczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oczywiście ze powiedz , niech ma za swoje d u P e K 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Skąd masz pewność że zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

skąd? a stąd, że jak widzisz, że ktoś robi źle to nie zamykaj oczu!"

rozumiem ze z taka sama zacietoscia zglaszasz np parkujacych na zakazie czy wyprzedzajacych na ciaglej? w sumie nawet to gorsze bo za to grozi mandat, a za zdrade poki co nie ma sankcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Skąd masz pewność że zdradza?

 Wie bo też leżała pod nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

skąd? a stąd, że jak widzisz, że ktoś robi źle to nie zamykaj oczu!"

rozumiem ze z taka sama zacietoscia zglaszasz np parkujacych na zakazie czy wyprzedzajacych na ciaglej? w sumie nawet to gorsze bo za to grozi mandat, a za zdrade poki co nie ma sankcji.  

niezły masz system wartości skoro porównujesz zrdadę (czyli najgorsze co możesz zrobić innej osobie) z parkowaniem, wszystkiego najlepszego dla Twojej partnerki lub partnera! a za zdradę są sankcje i to gorsze niż mandat, poza tym odczuwalne do końca zycia przez cała Twoja rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat

No jak byłam jego żoną to wiadomo, że leżałam pod nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat
12 minut temu, Gość Gość napisał:

 Wie bo też leżała pod nim.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

"a za zdradę są sankcje i to gorsze niż mandat" - chyba w szariacie ktory ci sie marzy; fundamentalisci wszelkiej masci maja tendencje do wpieprzania sie w zycie innych, czy trzeba czy nie trzeba i decydowania co dla innych jest najlepsze. Zajmij sie swoim partnerem to sama zauwazysz jak zacznie chodzic na boki a nie rob za materac dla innych, wscibska babo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat

Szkoda mi, że ona tak mu ufa i jest pewna, że ją nie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam w takiej sytuacji. 

Mojego byłego męża też zdradzała. 

Sama tego nie powiedziałam , bo jak to w życiu bywa i z pozycji byłej żony , byłabym niewiarygodną. 

Stąd też zrobił to ktoś inny z jego otoczenia .

Niestety nie uwierzył. 

Dopiero jak ją na gorącym uczynku zlapal uwierzyl .

Ja bym się nie wtrącała z uwagi na to , że jako była jesteś raczej na straconej pozycji .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

nie wiem skad w was taka potrzeba wpieprzania sie miedzy wodke a zakaske. Nie twoj cyrk, nie twoje malpy, ta kobieta najpewniej pomysli ze robisz to z zazdrosci bo tobie nie wyszlo.

"Jak go kopnie w cztery litery, moze jeszcze ulozy sobie zycie i wrz z dzieciakami bedzie je wiodla w spokoju, a ojczym bedzie im dawal dobry przyklad." - odstaw harlequiny bo ci skodza:D Na kazda rozwodke z dwojka dzieci za rogiem czeka ksiaze z bajki, bo faceci tak sie garna do brania baby po przejsciach i z przychowkiem😄

Nie, lepiej sypiać z frajerem, który pcha ku**sa w każdą dziurę. Moze ty tak lubisz, ale są ludzie którzy się szanują i wolą rozstanie  niż bycie opluwanym przez drygą osobe w taki własnie sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

skąd? a stąd, że jak widzisz, że ktoś robi źle to nie zamykaj oczu!"

rozumiem ze z taka sama zacietoscia zglaszasz np parkujacych na zakazie czy wyprzedzajacych na ciaglej? w sumie nawet to gorsze bo za to grozi mandat, a za zdrade poki co nie ma sankcji. 

Odezwal się typowy zdradzacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sama podejmij decyzje i rób jak uważasz. Byłam w sytuacji, że wiedziałam o zdradach, ale przemilczałam. Te kobiety żyją w nieświadomości i myślą jakie mają dobre związki. A informowania o zdradzie najbardziej boją się ci co mają coś za uszami, wystarczy poczytać komentarze wyzej. Ale za to też przyjdzie im zapłacić. Tacy ludzie bedą ci kategorycznie odradzać. Ty zrób jak uważasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×