Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mandaty za wysadzanie dziecka w krzakach?

Polecane posty

Gość gość
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

U mnie w miejscowosci na duzych placach zabaw stoi toi toi i nie ma problemu z załatwianiem swoich potrzeb. Toi toi codziennie wysprzatany i uzupełniony o papier i reczniki. Da sie? 

a u mnie, nie ma toalety. Mam 900m do placu zabaw. Jak mam odpieluchować dziecko 1,5 roku? zamknąć się w mieszkaniu na 9 piętrze na rok? Nie mogę mu zakładać pieluchy na wyjścia bo on ją cały czas zdejmuje. Tak się nauczył odkąd trenujemy, że jej już nienawidzi to mam mu ją na siłę zakładać jak wrzeszczy i i tak zdejmie? No idziemy raz czy dwa w trakcie zabawy kawałek dalej gdzie jest taki teren zaniedbany, po starych magazynach i tam są ruiny i dziko rosną różne krzaki. Chętnie bym z nim poszła do ładnej toalety. Na mieście nigdy go nie wysadzam na dworze, bo zawsze jest jakiś lokal gdzie za opłatą korzystamy.

a nazywajcie mnie madką i czym tam chcecie skoro wam to ulży wszak sami idealni jesteście i nigdy się nie wysikaliście na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak czytam te teksty typu brajanek, madka to widzę w wyobraźni  osobnika o  IQ poniżej 60. 🙂

Jak widzę matkę, to już wiem że ma ujemne IQ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to kur/wa za słowo wysadzenie? Wciskasz bachorowi bombę i wysadzasz go w powietrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak widzę matkę, to już wiem że ma ujemne IQ. 

musi się zatem cieszyć, że takiego dziecka się dochowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagi
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Co to kur/wa za słowo wysadzenie? Wciskasz bachorowi bombę i wysadzasz go w powietrze?

widzę że tobie ktoś wcisnął bombę do mózgu kiedy byłeś "bachorem" "kur...a"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak widzę matkę, to już wiem że ma ujemne IQ. 

no i jest właśnie wasz super poziom - dno i wodorosty

p.s. nie mam dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Baby w ciąży  na elektrowstrząsy.  Matki  na łopatki. Bachory do wora, wór do jeziora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak widzę matkę, to już wiem że ma ujemne IQ. 

Nie ma czegoś takiego jak ujemne  IQ. Hejtuj z głową.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wspaniałe zachowanie polskiej policji. Od małego dziecku się tłumaczy, że policja jest od ścigania bandziorów, złodziei i dilerów a tu znienacka podjeżdżają i wprowadzają nerwową atmosferę. Matka napiętnowana, dziecku wyczuwa atmosferę, zaczyna się również czuć winne, że pani w mundurze ich karze, pojawia się stres wynikający z niezrozumienia sytuacji, bo przecież policja to służba która niby dba o ich bezpieczeństwo a tu taka sytuacja. Gratuluje, będzie od początku uprzedzona do służb mundurowych i się ich bała.

Takimi akcjami robią sobie czarną robotę PR i żadne późniejsze wizyty z pieskami w przedszkolach, rozdawanie maskotek i pogadanki o narkotykach już nadszarpniętego wizerunku u młodych Polaków nie podreperują.

Niech Brudziński to przeczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Wspaniałe zachowanie polskiej policji. Od małego dziecku się tłumaczy, że policja jest od ścigania bandziorów, złodziei i dilerów a tu znienacka podjeżdżają i wprowadzają nerwową atmosferę. Matka napiętnowana, dziecku wyczuwa atmosferę, zaczyna się również czuć winne, że pani w mundurze ich karze, pojawia się stres wynikający z niezrozumienia sytuacji, bo przecież policja to służba która niby dba o ich bezpieczeństwo a tu taka sytuacja. Gratuluje, będzie od początku uprzedzona do służb mundurowych i się ich bała.

Takimi akcjami robią sobie czarną robotę PR i żadne późniejsze wizyty z pieskami w przedszkolach, rozdawanie maskotek i pogadanki o narkotykach już nadszarpniętego wizerunku u młodych Polaków nie podreperują.

Niech Brudziński to przeczyta

no i dobra, skończyło się społeczne przyzwolenie na s/ranie po krzakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Wspaniałe zachowanie polskiej policji. Od małego dziecku się tłumaczy, że policja jest od ścigania bandziorów, złodziei i dilerów a tu znienacka podjeżdżają i wprowadzają nerwową atmosferę. Matka napiętnowana, dziecku wyczuwa atmosferę, zaczyna się również czuć winne, że pani w mundurze ich karze, pojawia się stres wynikający z niezrozumienia sytuacji, bo przecież policja to służba która niby dba o ich bezpieczeństwo a tu taka sytuacja. Gratuluje, będzie od początku uprzedzona do służb mundurowych i się ich bała.

Takimi akcjami robią sobie czarną robotę PR i żadne późniejsze wizyty z pieskami w przedszkolach, rozdawanie maskotek i pogadanki o narkotykach już nadszarpniętego wizerunku u młodych Polaków nie podreperują.

Niech Brudziński to przeczyta

HWDP 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"o teraz byś dostała, a wystarczyłoby zakładać pieluchomajtki aby nie nadwyrężać domowego budżetu :)"

Wada nerki nie pozwala na zakładanie  pieluchy . Jakbym dostała taki mandat to poszłabym do sadu i na  100 % wygrała sprawę. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

"o teraz byś dostała, a wystarczyłoby zakładać pieluchomajtki aby nie nadwyrężać domowego budżetu :)"

Wada nerki nie pozwala na zakładanie  pieluchy . Jakbym dostała taki mandat to poszłabym do sadu i na  100 % wygrała sprawę. .

o, tu mamy przykład madki z tytułem "należym siem" społeczne zrozumienie i jeszcze odszkodowanie. :D Bo tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"o, tu mamy przykład madki z tytułem "należym siem" społeczne zrozumienie i jeszcze odszkodowanie. 😄 Bo tak!":

No żebyś wiedziała , ze wygrałabym  taka sprawę 🙂  TAK jestem MADKA :)) co więcej jestem z tego dumna . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

"o, tu mamy przykład madki z tytułem "należym siem" społeczne zrozumienie i jeszcze odszkodowanie. 😄 Bo tak!":

No żebyś wiedziała , ze wygrałabym  taka sprawę 🙂  TAK jestem MADKA :)) co więcej jestem z tego dumna . 

 

wstawaj karyna, zes/rałaś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

o, tu mamy przykład madki z tytułem "należym siem" społeczne zrozumienie i jeszcze odszkodowanie. 😄 Bo tak!

akurat niektore wady ukladu wydalniczego i moczowego  faktycznie nie pozwalają na pampersy więc daruj sobie uszczypliwosci i te gimbazjalne tekściki o madkah w stronę tej kobiety. Każdy mądry, a nikt nie chciałby jej butów założyć nawet ma dzień.

Mój syn ma autyzm i też wiecznie jestem MADKĄ bo on niż tego ni z owego potrafi zacząć krzyczeć i płakać  np w sklepie, w dodatku zatyka uszy przy tym. Też ciągle każdy mi ubliża. Ludzie komentują, oburzają się, bo autyzmu nie widać, synek wygląda jak każdy normalny czterolatek więc ludzie oczywiście jadą po mnie i po nim jak po łysej kobyle, a przeciez ja soe nie zamkne w 4 ścianach z nim bonzwaeiuję no inmusze tez go wprowadzac w świat. Sami sędziowie i kaci w tym narodzie. Serio aż przykro się robi jak się was czyta i z wami obcuje w realnym świecie 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

akurat niektore wady ukladu wydalniczego i moczowego  faktycznie nie pozwalają na pampersy więc daruj sobie uszczypliwosci i te gimbazjalne tekściki o madkah w stronę tej kobiety. Każdy mądry, a nikt nie chciałby jej butów założyć nawet ma dzień.

Mój syn ma autyzm i też wiecznie jestem MADKĄ bo on niż tego ni z owego potrafi zacząć krzyczeć i płakać  np w sklepie, w dodatku zatyka uszy przy tym. Też ciągle każdy mi ubliża. Ludzie komentują, oburzają się, bo autyzmu nie widać, synek wygląda jak każdy normalny czterolatek więc ludzie oczywiście jadą po mnie i po nim jak po łysej kobyle, a przeciez ja soe nie zamkne w 4 ścianach z nim bonzwaeiuję no inmusze tez go wprowadzac w świat. Sami sędziowie i kaci w tym narodzie. Serio aż przykro się robi jak się was czyta i z wami obcuje w realnym świecie 😞 

O jej aŁtystyczny Brajanek - nowy gatunek w świecie memów i slangu nam się szykuje hahaha

Madka z ałutystycznym Brajankiem z tego mogą być dobre memy a dysleksji dysgrafii i w ogóle tych wszystkich innych dysmózgii nie ma? 😄 To by było combo! Już wszyscy rozkładają czerwone dywany przed twoim rozwydrzonym i niewychowanym Brjankię bo on ma autyzm, teraz jak gówniak jest wychowany przez madkę bezstresowo to już ma "autyzm" 

w łeb się walnij madko p0lko razem z ałutystycznym Brajankię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

akurat niektore wady ukladu wydalniczego i moczowego  faktycznie nie pozwalają na pampersy więc daruj sobie uszczypliwosci i te gimbazjalne tekściki o madkah w stronę tej kobiety. Każdy mądry, a nikt nie chciałby jej butów założyć nawet ma dzień.

Mój syn ma autyzm i też wiecznie jestem MADKĄ bo on niż tego ni z owego potrafi zacząć krzyczeć i płakać  np w sklepie, w dodatku zatyka uszy przy tym. Też ciągle każdy mi ubliża. Ludzie komentują, oburzają się, bo autyzmu nie widać, synek wygląda jak każdy normalny czterolatek więc ludzie oczywiście jadą po mnie i po nim jak po łysej kobyle, a przeciez ja soe nie zamkne w 4 ścianach z nim bonzwaeiuję no inmusze tez go wprowadzac w świat. Sami sędziowie i kaci w tym narodzie. Serio aż przykro się robi jak się was czyta i z wami obcuje w realnym świecie 😞 

Teraz każda ...ka niedolna wychowawczo wymyśla autyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy tylko ja mam wrażenie,  że ta trollica, która nienawidzi dzieci przegrywa życie  na forum o macierzyństwie? Ironia losu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
9 minut temu, Gość gość napisał:

Czy tylko ja mam wrażenie,  że ta trollica, która nienawidzi dzieci przegrywa życie  na forum o macierzyństwie? Ironia losu. 

Tak, tylko ty szmato. Wyobraź sobie, że pisze tu wiele osób, a nie jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatar

Nie widzę w tym niczego dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 minuty temu, Gość gość napisał:

Czy tylko ja mam wrażenie,  że ta trollica, która nienawidzi dzieci przegrywa życie  na forum o macierzyństwie? Ironia losu. 

Temat był na głównej to i wchodzą różni ludzie wyrażając negatywne opinie, niekoniecznie przeczesują macierzyński z pasją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

mowa o dzieciach ktore nie panuja jeszcze nad tym,bo jakby nie nosiły,a potrafiły wczesnie zakomunikowac to mama dala rade by poszukac toalety

Tak, wcześnie zakomunikować... Widać, że ... wiesz o rozwoju dziecka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Mój mąż też kiedyś dostał mandat za sikanie w miejscu publicznym podczas pracy ( pracował przy zieleni miejskiej) a jak miał nie sikać przez 10 h? Szef obiecywał, że odda mu za ten mandat ale na obietnicach się skończyło. Na szczęście mandat został umożony. Dla mnie to jest chore, bo policja jest od tego, żeby ludzie czuli się bezpiecznie, gdy są w pobliżu a jest odwrotnie - czuje się strach a i chore jest to, że nawet podczas pracy można dostać mandat to po co pracować, żeby jeszcze za to płacić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

O jej aŁtystyczny Brajanek - nowy gatunek w świecie memów i slangu nam się szykuje hahaha

Madka z ałutystycznym Brajankiem z tego mogą być dobre memy a dysleksji dysgrafii i w ogóle tych wszystkich innych dysmózgii nie ma? 😄 To by było combo! Już wszyscy rozkładają czerwone dywany przed twoim rozwydrzonym i niewychowanym Brjankię bo on ma autyzm, teraz jak gówniak jest wychowany przez madkę bezstresowo to już ma "autyzm" 

w łeb się walnij madko p0lko razem z ałutystycznym Brajankię.

brak słów na takie coś jak ty

kobieta normalnie kulturalnie napisała co i jak, a ty ją obrażasz w takbwulgarmy sposób. to raczej ty jesteś bezstresowo wychowanym Brajankiem. straszne pokolenie wchodzi w dorosłość teraz 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...ów nie brakuje. Pewnie bezdzietni albo mają problem z wyobraźnią i myśleniem. Dziecko w okresie odpieluszkowania nie trzyma jeszcze moczu jak dorosły i częściej czuje potrzebę jego oddania...to naturalne.

Jak powyżej napisano, oddałbym sprawę do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość xxx napisał:

Tak, tylko ty szmato. Wyobraź sobie, że pisze tu wiele osób, a nie jedna.

Ale to ty nie radzisz sobie z emocjami trollko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Siku w krzakach to nic takiego. Psy sikaja wszedzie. Nie jestem zwolennikiem wystawiania dupska dziecka w centralnym miejscu na placu zabaw. 

Co do kupy... Nalezy ja zapakowac i wyrzucic do specjalnego kosza lub po prostu gdzies do toalety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 27.05.2019 o 16:56, Gość gość napisał:

"o, tu mamy przykład madki z tytułem "należym siem" społeczne zrozumienie i jeszcze odszkodowanie. 😄 Bo tak!":

No żebyś wiedziała , ze wygrałabym  taka sprawę 🙂  TAK jestem MADKA :)) co więcej jestem z tego dumna . 

 

Doprawdy nie masz powodu. 

13 godzin temu, Erzac napisał:

...ów nie brakuje. Pewnie bezdzietni albo mają problem z wyobraźnią i myśleniem. Dziecko w okresie odpieluszkowania nie trzyma jeszcze moczu jak dorosły i częściej czuje potrzebę jego oddania...to naturalne.

Jak powyżej napisano, oddałbym sprawę do sądu.

A zwyczajnie nie mogą mieć innego zdania na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×