Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elsie

Sucharki

Polecane posty

Tez z fb: otworz grafike w nowej karcie, kopiuje adres i tu wklejam:

https://www.facebook.com/491035331045279/photos/a.491143844367761/1358136037668533/?type=3&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zglasza sie buraczany uzytkownik z obrazkiem i komentarzami - ale calosc to moze dlatego, ze  otwieralam link bedac zalogowana na FB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Jak zacznie obowiązywać acta 2.0 to i tak żadnych obrazków ani muzyki nie będziecie mogli wrzucać udostępniać na forum bo będą objęte prawem autorskim .Kto nie posiada praw do danego utworu żeby dodać link nie będzie mógł sobie od tak wrzucić coś .

Myślicie że tak wiecznie będziecie jak na pytamy całe lata wrzucać jakieś linki do quziow albo jakieś obrazy olejne malarzy światowych to się wam skończy bo będą treści filtrowane przed umieszczeniem na forum.KazdaTreść która łamie prawa autorskie będzie blokowana .To ma być od wakacji więc już niedługo nie będzie można swobodnie linka poddawać nawet do strony .Nikt już nie będzie wrzucać żadnych tekstów kopiowanych z innej strony .Może wreszcie się skonczy bo wam sie ukroci jak wprowadza tak ze kazdy post beda musieli sprawdzic przed zamieszczeniem na forum xd 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycu, nie doceniasz ludzkiej inwencji tworczej  😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość Cycu xd napisał:

Jak zacznie obowiązywać acta 2.0 to i tak żadnych obrazków ani muzyki nie będziecie mogli wrzucać udostępniać na forum bo będą objęte prawem autorskim .Kto nie posiada praw do danego utworu żeby dodać link nie będzie mógł sobie od tak wrzucić coś .

Myślicie że tak wiecznie będziecie jak na pytamy całe lata wrzucać jakieś linki do quziow albo jakieś obrazy olejne malarzy światowych to się wam skończy bo będą treści filtrowane przed umieszczeniem na forum.KazdaTreść która łamie prawa autorskie będzie blokowana .To ma być od wakacji więc już niedługo nie będzie można swobodnie linka poddawać nawet do strony .Nikt już nie będzie wrzucać żadnych tekstów kopiowanych z innej strony .Może wreszcie się skonczy bo wam sie ukroci jak wprowadza tak ze kazdy post beda musieli sprawdzic przed zamieszczeniem na forum xd 

 

Juz widze zastrzezone prawa autorskie Perotinusa...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, okonek napisał:

zglasza sie buraczany uzytkownik z obrazkiem i komentarzami - ale calosc to moze dlatego, ze  otwieralam link bedac zalogowana na FB?

Kurcze, nie mam pojecia...Jeszcze raz sprawdze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, okonek napisał:

zglasza sie buraczany uzytkownik z obrazkiem i komentarzami - ale calosc to moze dlatego, ze  otwieralam link bedac zalogowana na FB?

U mnie jest dobrze. Wkleje Ci na Pytamy... Ale i tak najbardziej mi sie podoba, ze jakis CYCU juz nam czegos zazdrosci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, okonek napisał:

ignoruj. 😉

Racja! Ale naprawde to mnie rozsmieszylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

Czyli cd. wklejania dowcipów od 4 rano ,dobrze chociaż że muzyka żałobna tu nie przechodzi ale za to kontynuacja analfabetyzmu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Czego wam mam niby zazdroscic ? Tego wklejania dowcipów albo jakis dzieł sztuki olejnej ? Serio az takim specem trzeba byc zeby umiec wrzucic na forum jakis kawał ? Ja tez umiem i moge cos skopiowac i wkleic to nie trzeba byc jakims specem to moze taki link z piosenka kazdy wkleic .To po co mam niby te kawały wrzucac albo jakies kopiowac z google grafika obrazy jakis malarzy ? No jak was to bawi i taka macie rozrywke rzeczywiscie szczyt znajomosci internetu wrzucic na forum jakis dowcip albo dodac link do jakiejs zabaawy typu quiz .To nawet dziadka /babcie mozna nauczyc .Niedlugo pisanie na klawiaturze bedzie szczytem znajomosci komputera . Naprawdę wielka radosc bo elsie wrzuci kawał albo okonek wrzuci kawał na wieczór to taka wielka znajomość jest netu skopiować pare kawałow i wkleić w swój temat .Albo wkleić jakies obrazy z strony jakiejś o dziełach sztuki ? Tego wam mam zazdrościć. No to może jak ja ściągnę film z neta to też ktoś ma mnie zazdrościć bo dokonałem cudu xd 

Cud bo okonek dodał link do quizu serio to nawet dzieci na informatyce w podstawówce umieja zrobić .Niedługo to może będzie dla was 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Ja wam tylko pisze że takie coś zacznie obowiązywać i będzie wprowadzone zresztą nasi europosłowie już miesiąc temu to poparli i byli za wprowadzeniem tej dyrektywy u nas w Polsce .Tak że jak już było głosowanie to zacznie to zapewne od wakacji obowiązywać . Przecież trąbią o tym od kilkunastu miesiący że będą filtrowane treści na forach typu youtube że będą usuwane komentarze zawierające treści gdzie jest łamane prawo autorskie .Jeśli ktoś wrzuci treść do której nie ma prawa będzie to zablokowane nie będzie można na swoje kanały wrzucać czyjejś muzyki czyli jeśli taki okonek czy birbant by mieli konto i wrzucili na nie czyjś album muzyczny a nie maja do tego prawa to będzie to blokowane i usunięte .Tak samo jak ktoś wrzuci jakiś link nie będzie można swobodnie wrzucać linków gdzie jest jakiś tytuł podany artykułu .Albo nawet kopiować treści piosenek bo to też czyjeś dzieło i jest nad nim prawo autorskie .Tak samo nie będzie można ściągać filmów bo będą pewnie i tak blokowane konta gdzie ktoś bez prawa autora dzieła umieszcza czyjąś tworczosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

Tylko że ta od przedruków to zawsze narzeka i to od lat robi , a nawet pisać poprawnie nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten link prowadzi do FB jeśli ktoś nie ma FB tego nie zobaczy. Poza tym wyświetla się cały post z komentarzami tak jak napisała @okonek

Elsie, po prostu napisz tekst. To forum, gdzie linki nie są podświetlane, myślę że większości nie będzie się chciało ich kopiować. Nikt aż tak żądny kawałów nie jest dzień w dzień...

Zrobisz jak uważasz, ale może czas zmienić formułę, nastawić się na rozmowę i dyskusję, wszak to w końcu forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rex

Niektórzy z "pytamy" zrobili sobie codzienne FB i jeszcze nie zrozumieli że fora nie na tym polegają i widzę że od nowa tutaj chcą zaczynać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×