Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luke

Ile osób widziało was nago

Polecane posty

Gość Luke

Mam takie pytanko ile osób, które znacie widziało was nago na żywo ? Mam tu na myśli osoby z którymi nie jesteście w związkach, chodzi mi tu o kolegów, koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o płeć przeciwną, to w zasadzie tylko ci, z którymi byłam w związku oraz lekarze.

A także jacyś randomowi faceci w saunach i na nagich plażach, ale oczywiście nie byłabym w stanie podać liczby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
41 minut temu, Zimna Zośka napisał:

Jeśli chodzi o płeć przeciwną, to w zasadzie tylko ci, z którymi byłam w związku oraz lekarze.

A także jacyś randomowi faceci w saunach i na nagich plażach, ale oczywiście nie byłabym w stanie podać liczby.

 No i po co się rozbierasz??? Ty i tak z seksu miodu nie czerpiesz - ZIMNA jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Regularnie saunując poprawnie i będąc naturystą to nago widziało mnie wiele, wiele osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 27.05.2019 o 12:44, Zimna Zośka napisał:

Jeśli chodzi o płeć przeciwną, to w zasadzie tylko ci, z którymi byłam w związku oraz lekarze.

A także jacyś randomowi faceci w saunach i na nagich plażach, ale oczywiście nie byłabym w stanie podać liczby.

a z iloma bylas :)?

lekarze ? to wiecej niz jeden ? ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Impreza babska duzo wypitego wina i zakład która przejdzie nago przez wieś hahaha...Zgłosiłam sie na ochotnika ..rozebrałam sie i dawaj droga ..było gorąco..alkohol szumiał..była 3 w nocy..nagle podjechał patrol drogowy hahah zwineli mnie do radiowozu nagusieńką hahah zawiezli na posterunek hahah ..tam...uprawiałam sex z dwo9ma policjantami napalili sie na mnie ...w ramach mandatu był sex na policyjnym biurku bylismy tylko we trójke..do dzis to pamietam.. ale dziewczyny do dzisaj mi nie wierza hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira

Bardzo duzo - w saunie, na plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on96
2 minuty temu, Gość kira napisał:

Bardzo duzo - w saunie, na plazy.

Ja też chętnie bym zobaczył cię nago :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on96
7 minut temu, Gość kira napisał:

Powaznie?

Poważnie poważnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira

Lubisz ogladac nagie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×