Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PoDobrejStronieMocy

Paragony po zakupach dla Wieczornej 👍😁

Polecane posty

Gość PoDobrejStronieMocy

Powiem tak wieczorna. Kimkolwiek nie jesteś już nie mogę patrzeć na to jak niszczysz ludzi tutaj za nic. Najczesciej z zazdrości o to że są lepsi od ciebie w wielu dziedzinach. Wczoraj weszłam tutaj na chwile na niedzielnych zakupach stojac w kolejce  i znowu nie dało się tutaj  zrelaksować przez twoje chore i zboczone hejty pod adresem roznych ofiar. Mam dosyć tej mowy nienawisci.

Wrzucam wiec coś co ciebie ty materialistyczny, zakuty, niespełniony łbie zaboli. Paragony z wczorajszych zakupów. Poszalałam z torebkam i kieckami i i dwa tysiące poszło. Nigdy się nie przechwalam niczym.Ale po raz pierwszy w życiu mam ochotę coś takiego zrobić. Moze jak twoja zazdrosc wobec innych kobiet siegnie zenitu i znowu bedziesz miec atak nerwowy to sie opamietasz ze nie tedy droga chory czlowieku. 

Pamiętaj łbie że takie negatywne emocje i niszczenie niewinnych kobiet i mężczyzn nie zaprowadzi ciebie do czegokolwiek dobrego. Taka karma. Na czerwon zakryte dane przed twoja stalkerska natura. Na niebiesko to co masz widzieć. Czyli data i kwota. Przemyśl czy zamiast zrobić coś dobrego albo nawet sobie zrobic przyjemnosc i zarobic na cos czy sobie nawet kupic to czy lepiej ludzi w sieci niszczyc? Pomysl raz w zyciu nad tym przegrywko marnujaca zycie w sieci. 

Noxie, nad ktora mimo ze to osoba w trudnej sytuacji  zyciowej tez sie pastwilas pisalas, ze to co ona tutaj wrzuca to badziewie. Moich paragonow juz tak raczej nie skwitujesz.  😁 Duś się swoja zawiscia.

Paragon nr 1 htt ps://im gur.com /a/L9Qau5d (usunac 3 spacje) Paragon nr 2 htt ps://im gur.com/a/g nJWVYw (usunac 3 spacje) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

hahaha zaorana zazdrosna sucz : D żyjesz chyba na dobrym poziomie autorko wiec możesz tutaj częściej coś wrzucać. może w końcu wieczernice stad wykurzysz i w końcu padnie z tej zazdrości : DDD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co o tym pisać na kafe, nie lepiej isć z tym na policjje, jak w jednym komisariacie oleją to n-ny i n-ny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

stalkerka zaorana ale czy to wystarczająca kara za nękanie ludzi przeżyć lata pedofilskimi wpisami, śmianie z ciezkich chorób, podżeganie do samobójstwa? Raczej nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I bardzo dobrze zrobiłaś PoDobrejStronieMocy. Pomijając nielicznych złodziei to kasę najczęściej mają dobrzy i pozytywni ludzie którzy po prostu do czegoś w życiu doszli. Wieczorna do nich nie należy z oczywistych względów. Popieram. I nie tłumacz się przy tym że postanowiłaś jej utrzeć nosa i coś wrzucić żeby pokazać jak ludzie na poziomie żyją. Wrzucić coś fajnego do sieci to zawsze dobrze. A burzą się właśnie ci co zazdroszczą. Też już nie mogłam czytać jej tekstów wobec innych ludzi. Dobrze zrobiłaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wieczorna zrodziła kolejnego trolla na kafe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, brokeninside87 napisał:

po co o tym pisać na kafe, nie lepiej isć z tym na policjje, jak w jednym komisariacie oleją to n-ny i n-ny?

Przecież bodajże Nimfa pisała że to zgłosiła kupę czasu temu ale na razie nic nie zrobili. Tylko wy to możecie zgłosić bo to was bezpośrednio dotyczy. Za wami chodzi i za waszymi nickami. Wam pedofilie pisze czy gwałtów życzy. Z Kowbojek jeśli nie trwa dalej to już się raczej przedatowało. Chociaż co do Nimfy ze strony Wieczornej trwa dalej więc się będzie u niej liczyć. My goście możemy spróbować z urzędu to zglosic ta pedofilie jako wykroczenie co najwyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wieczorna zrodziła kolejnego trolla na kafe. 

Troll bo sobie kupił coś porządnego? Nie przesadzaj. Ktoś do tych sklepów chodzi. Paragon jest realny bo widać datę. Nie uwierzyłabym jakby ktoś stąd poszedł do Chanel ale to tylko Guess. Dobry sklep i takiej Wieczornej raczej nie stać na niego ale to nie jest jakiś towar bóg wie co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież bodajże Nimfa pisała że to zgłosiła kupę czasu temu ale na razie nic nie zrobili. Tylko wy to możecie zgłosić bo to was bezpośrednio dotyczy. Za wami chodzi i za waszymi nickami. Wam pedofilie pisze czy gwałtów życzy. Z Kowbojek jeśli nie trwa dalej to już się raczej przedatowało. Chociaż co do Nimfy ze strony Wieczornej trwa dalej więc się będzie u niej liczyć. My goście możemy spróbować z urzędu to zglosic ta pedofilie jako wykroczenie co najwyzej

No i te treści analne. Ona ma tak wulgarne komentarze że moim zdaniem by to przyjęli jako wykroczenie na bazie tego co ktoś tu pisał. Nieobyczajność publiczna czy coś takiego. To jest publiczne forum! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Troll bo sobie kupił coś porządnego? Nie przesadzaj. Ktoś do tych sklepów chodzi. Paragon jest realny bo widać datę. Nie uwierzyłabym jakby ktoś stąd poszedł do Chanel ale to tylko Guess. Dobry sklep i takiej Wieczornej raczej nie stać na niego ale to nie jest jakiś towar bóg wie co. 

Ale wystarczający żeby ta zazdrosna i chora na nienawiść stalkerka dostała wscieku macicy i o to chodzi.  😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

beggar ma tyle wypłaty a tu zakupy po dwa tysie xD o ciul xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciekawe czy Wieczorna wyciągnie tyle z renty i sobót na 6 rano 😂 Mocne posunięcie, ale za śmianie się z chorych na raka czy molestowanie albo podżeganie do samobójstwa tej dziewczyny naprawdę się Wieczornej to należy. Niech zobaczy jak to jest gdy ktoś wyśmiewa z powodu cechy na którą nie ma się wpływu. 

Widzisz Wieczorna. Smialas się z ciezkich chorób czy molestowania a ciebie za mierny poziom życia  i paskudną zawiść wyśmiali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

I bardzo dobrze zrobiłaś PoDobrejStronieMocy. Pomijając nielicznych złodziei to kasę najczęściej mają dobrzy i pozytywni ludzie którzy po prostu do czegoś w życiu doszli. Wieczorna do nich nie należy z oczywistych względów. Popieram. I nie tłumacz się przy tym że postanowiłaś jej utrzeć nosa i coś wrzucić żeby pokazać jak ludzie na poziomie żyją. Wrzucić coś fajnego do sieci to zawsze dobrze. A burzą się właśnie ci co zazdroszczą. Też już nie mogłam czytać jej tekstów wobec innych ludzi. Dobrze zrobiłaś. 

100 % racji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wieczorna zaraz przestanie głosować na dojną zmianę xD jak sobie uświadomi że jednak renta z dojnej zmiany to trochę za mało zeby dorównać finansowo swoim ofiarom xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaha

Stalkerzy manipuluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież bodajże Nimfa pisała że to zgłosiła kupę czasu temu ale na razie nic nie zrobili. Tylko wy to możecie zgłosić bo to was bezpośrednio dotyczy. Za wami chodzi i za waszymi nickami. Wam pedofilie pisze czy gwałtów życzy. Z Kowbojek jeśli nie trwa dalej to już się raczej przedatowało. Chociaż co do Nimfy ze strony Wieczornej trwa dalej więc się będzie u niej liczyć. My goście możemy spróbować z urzędu to zglosic ta pedofilie jako wykroczenie co najwyzej

Ostatnio chamsko groziła także jakiejś osobie z gościa która stanęła za Nimfą. Ona już nie ma hamulców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Ciekawe czy Wieczorna wyciągnie tyle z renty i sobót na 6 rano 😂

Chyba jak se narysuje. Ona w fantazjach to jest piękną studentką z figurą klepsydry (hmm, jak jedna z jej ofiar dziwne), ale w realu jest jak jest. Pisała kiedyś że nie ma nic do stracenia. Ale to jej nie tłumaczy. Zresztą ludzie milion razy starali się do niej po ludzku podejść ale bez rezultatów niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A gdzie są te jej hejty i molestowanie? Ja też bym chciała przeczytać. Bo jak do tej pory nie widziałam tu ani jednego wpisu z nickiem Wieczorna, za to strumienie pomyj które na jakąś osobę wylewacie. A teraz wyszło że głosuje na dobrą zmienę, więc pewnie musicie na kimś wyładować swoją nienawiść za to że PiS wygrał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policja

No właśnie gdzie te hejty? Jak na razie to wy jedna osobę hejtujecie praktycznie w każdym wątku i poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 minut temu, Gość Hahahaha napisał:

Stalkerzy manipuluja

Praktycznie czuję sie tak, jakby ktoś hejtował mnie, bo też byłam w młodości studentką o figurze klepsydry i głosuję na PiS. Za to nigdy nikogo nie molestowałam, nie hejtuję i nie stalkuję, w życiu nie byłam na forum "kowbojki" ani na tym drugim. Ktoś gromadzi moje cechy i miesza je z tą chyba wymyśloną wieczorną. Z pewnością znajdzie sie na to jakis paragraf. Bo dobrych prawników już mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

A gdzie są te jej hejty i molestowanie? Ja też bym chciała przeczytać. Bo jak do tej pory nie widziałam tu ani jednego wpisu z nickiem Wieczorna, za to strumienie pomyj które na jakąś osobę wylewacie. A teraz wyszło że głosuje na dobrą zmienę, więc pewnie musicie na kimś wyładować swoją nienawiść za to że PiS wygrał. 

Jest taka funkcja "wyszukiwanie". Tu masz parę przykładów do trzech różnych ofiar  htt ps://zap odaj.ne t/b8e0952 74f269.png.html tylko spacje se usuń. Jedno to do dziewczyny na chemioterapii, drugie do dziewczyny którą nękała pedofilskimi tekstami i do dzisiaj 3 rok prześladuje, trzecie do innej ofiary którą także prześladuje do dziś. A to jest ułamek wszystkiego bo jak ona się uweźmie to te kilka osóļ nęka ciągle.

Wyszukiwarka nie boli. Jest ich tutaj dużo więcej. Może pora stworzyć jeden wątek na nie wszystkie. Każdy kto coś zapisał wrzuci co ma. Tylko nie wiem jak to zrobić skoro tego łącznie jest w setkach. Serwer padnie. Poszukaj wyszukiwarką informacji o niej. Policja jednej z ofiar sprawę przyjęła i to tyle co zrobiła a baba grasuje dalej więc się nie dziw że ludziom nerwy puszczają i próbują różnych taktyk. 

Wiedz tylko że w tej chwili bronisz osoby która molestuje ludzi seksualnie, stalkuje, życzy choroby i śmierci. Dno jak dla mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Praktycznie czuję sie tak, jakby ktoś hejtował mnie, bo też byłam w młodości studentką o figurze klepsydry i głosuję na PiS. Za to nigdy nikogo nie molestowałam, nie hejtuję i nie stalkuję, w życiu nie byłam na forum "kowbojki" ani na tym drugim. Ktoś gromadzi moje cechy i miesza je z tą chyba wymyśloną wieczorną. Z pewnością znajdzie sie na to jakis paragraf. Bo dobrych prawników już mam. 

Dziewczyno lecz się na głowę. Wieczorna właśnie prześladuje ludzi za to, że są ładni czy studiują więc jeśli to prawda co piszesz to jesteś jej potencjalnym celem. A ty też jesteś jakaś psychiczna jeśli w randomowym tekście o studentce z ładną figurą ( których jest na pęczki) już widzisz siebie i straszysz prawnikami. Uderz w stół a nożyce się odezwą. Nie ośmieszaj się. Policja nie kiwnęła palcem od roku w sprawie osoby nękanej przez Wieczorną  latami obleśnymi tekstami pedofilskim a na pewno zajmie się komentarzem który nawet ciebie nie dotyczył. Idź się pomódl do prezesa lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

A gdzie są te jej hejty i molestowanie? Ja też bym chciała przeczytać. Bo jak do tej pory nie widziałam tu ani jednego wpisu z nickiem Wieczorna, za to strumienie pomyj które na jakąś osobę wylewacie. A teraz wyszło że głosuje na dobrą zmienę, więc pewnie musicie na kimś wyładować swoją nienawiść za to że PiS wygrał. 

jezu ona nie podpisuje się nickiem tylko stalkuje Z GOŚCIA, chyba logiczne że tchórz nie chce żeby ją ktoś rozpoznał...po prostu ludzie się pokumali że jedna osoba ciągle w tym samym stylu nęka kilka osób od czasów kowbojek jeszcze, wiadomo ze sie nie podpisuje i nie podlozy policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

jezu ona nie podpisuje się nickiem tylko stalkuje Z GOŚCIA, chyba logiczne że tchórz nie chce żeby ją ktoś rozpoznał...po prostu ludzie się pokumali że jedna osoba ciągle w tym samym stylu nęka kilka osób od czasów kowbojek jeszcze, wiadomo ze sie nie podpisuje i nie podlozy policji

i dali jej ksywe wieczorna bo siedzi tutaj kilkanascie godzin dziennie, glownie w nocy...sama sie odzywa i wyzywa jak sie napisze do niej cos uzywajac tej ksywy, teraz pewnie spi i odsypia kolejna noc pelna wypisywania chorych hejtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Usunęłam spacje, fraza nie została odnaleziona. Nie ma takiej strony. Nikogo nie bronię, ale widzę tu jedną wielka nagonkę i pytam na kogo. Na razie nie ma żadnego dowodu. ja tez potępiam czyny i treści o których piszecie, ale równie dobrze mogła je pisać autorka tych hejtów, a potem zwalać na kogoś Bogu ducha winnego. Dno jak dla mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podejrzewam że ta wasza wieczorna to facet 😕  ale co ja tam wiem. Nawet nie miałam pojęcia o istnieniu jakichś kowbojek, dowiedziałam sie o nich jak je zamknęli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I to bardzo

Już się zaplataliście stalkerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Usunęłam spacje, fraza nie została odnaleziona. Nie ma takiej strony. Nikogo nie bronię, ale widzę tu jedną wielka nagonkę i pytam na kogo. Na razie nie ma żadnego dowodu. ja tez potępiam czyny i treści o których piszecie, ale równie dobrze mogła je pisać autorka tych hejtów, a potem zwalać na kogoś Bogu ducha winnego. Dno jak dla mnie. 

To zrób to dobrze. Mi jakoś wyskakuje. Obrzydliwe to co ta bab wypisywała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale jeśli były tam treści pedofilskie to bardzo dobrze, że je zgłosiliście na policję. Sama też zawsze tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Podejrzewam że ta wasza wieczorna to facet 😕  ale co ja tam wiem. Nawet nie miałam pojęcia o istnieniu jakichś kowbojek, dowiedziałam sie o nich jak je zamknęli. 

facet nie zazdrościłby innej kobiecie ładnych zdjęć i urody, to akurat typowo babska cecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×