Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaklina123

Pomóżcie w sprawach sercowych bo nie wiem co robic

Polecane posty

Gość Zaklina123

Cześć. Zacznę od początku ze spodobał mi się chłopak którego spotkałam kiedyś na meczu on gra w piłkę chodzę często na mecze i go nie widziałam chyba jest nowym zawodnikiem  , pomyślałam sobie ze napewno ma tindera to było tak z niczego poprostu tak zwana intuicja , i był sparowaliśmy się . Napisał do mnie ale bardzo rzadko odpisywał z dwa razy dziennie , napisałam mu ze mam dziecko i nie uciekł wiec to było dla mnie tak ekscytujące ze czekałam aż zaproponuje spotkanie. Pisał ze jestem śliczna i ogólnie był bardzo miły i pytał dużo o moje zainteresowania prace itp . Aż w końcu przestał odpisywać, nie odpisywał przez dwa dni na samym początku tłumaczyłam to tym ze i tak rzadko odpisywał wiec może nie miał czasu , ale czułam ze jest mi bardzo przykro i usunęłam tindera, a teraz myśle o nim ze może chciał odpisać tylko serio nie mógł czy coś . Wiem jak się nazywa wiec mogę go zaprosić na fb ale boje się ze wyjdę na ...ke ... albo założyć tindera od nowa i go znaleźć ... albo zlać to pomęczyć się trochę i przejdzie . Poradzicie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuje że nie tylko Ty do niego pisałaś. 

Pewnie miał dużo więcej fanek. 

I z tego grona wybrał sobie pewnie inna księżniczkę. 

Może bez dziecka, w cadilacu i bogatymi starymi .

Życie. 

Zapomnij i żyj dalej 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×