Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abcd

Gabriel Aleksander

Polecane posty

Gość abcd

O czym Adasko dzis rozkminial na lajwie bo przegapilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość abcd napisał:

O czym Adasko dzis rozkminial na lajwie bo przegapilam?

Nie byłam na lajwie, ale dziewczyny pisały, że zapowiedział ekranizację książki. Horror psychologiczny o Rosjaninie spod Żnina wkrótce w kinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nuda. Nic ciekawego. Coś tam o ekranizacji swej biografii faktycznie wspomniał. Ja już jak go słucham, to jednym uchem wpada, a drugim wypada. Mózg mi nie chce przyswajać jego mitomanstw.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex
2 minuty temu, ____Aga____ napisał:

Nuda. Nic ciekawego. Coś tam o ekranizacji swej biografii faktycznie wspomniał. Ja już jak go słucham, to jednym uchem wpada, a drugim wypada. Mózg mi nie chce przyswajać jego mitomanstw.😂

Mi już też się trochę przejadł.

Najpierw to oglądałam z ciekawości. Ale teraz to już nudne. Ileż można oglądać ten cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość alex napisał:

Mi już też się trochę przejadł.

Najpierw to oglądałam z ciekawości. Ale teraz to już nudne. Ileż można oglądać ten cyrk.

To prawda. W kółko to samo. Zapuszcza wąsa, maluje wąsa, czesze wąsa, goli wąsa, zapuszcza brwi, maluje brwi, goli brwi, smaruje twarz biała maścią, skubie się, żre jabłko jak świnia (ligol oczywiście) i kłamie... Kłamie jak najęty. Wciąż ten sam repertuar. 

Interakcja z widzami kajkusiami też coraz marniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Ta jego menadzerka nie ma pojęcia o reklamie. Adam przyciaga głównie osoby chore psychicznie, psychologow, osoby zmodyfikowane. Na każdym lajwie kajkusie chwalą się jaraniem zioła, wcinaniem tramalu jak cukierków i brakiem pracy, tudzież pracą w biedrze. Jezeli p. Ewa mysli, ze wcisnie jego 35. widzom ...enki od znudzonych kolezanek - utrzymanek starszych panów, to jest w błędzie. Ludzie nie podziwiają Adama, nie dlatego go oglądają. A tak działa reklama. Adam jest niby facetem, który chodzi w dresach. Wstawia link do jakiejś kiecki. Pani Ewo, litości. Koleżanki bawią się w projektantki - fajnie. Ale co ma z tym wspolnego chory psychicznie wykastrowany, brudny kłamczuch? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczka

Czemu ten ciemny dzban nie zapisuje lajwow? Ja nie siedzę na du.pie cały dzień jak on udjaac że coś tworzę i kimś jestem żeby się czaić na każde spotkanko z nim. A wieczorem sobie chce popatrzeć na coś śmiesznego. Eeeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psia doopa

W ciszy i skupieniu, zakradając się niczym wygłodniały lampart do niczego się nie spodziewającej ofiary wytrwale poszukuję stolców turystów przyciśniętych potrzebą na górskim szlaku. Nie zważając na zmęczenie i ból nóg przeczesuję wzrokiem pobocza i gdy już nadzieja na znalezienie artefaktu mnie powoli opuszcza, znajduję wielkiego, silnie pachnącego kloca z małą kupką zużytego papieru toaletowego obok. Ogarniają mnie w jednej chwili wszystkie najlepsze uczucia, których kiedykolwiek doznałem, biorę klocuszka do ręki, ostrożnie, by nie upuścić i nie bacząc na to, że będę się nim musiał podzielić z muchami, zaczynam konsumować delikates cicho pojękując i uświadamiając sobie, że odczuwam coś w rodzaju buddyjskiej nirwany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 godzin temu, Gość Psia doopa napisał:

W ciszy i skupieniu, zakradając się niczym wygłodniały lampart do niczego się nie spodziewającej ofiary wytrwale poszukuję stolców turystów przyciśniętych potrzebą na górskim szlaku. Nie zważając na zmęczenie i ból nóg przeczesuję wzrokiem pobocza i gdy już nadzieja na znalezienie artefaktu mnie powoli opuszcza, znajduję wielkiego, silnie pachnącego kloca z małą kupką zużytego papieru toaletowego obok. Ogarniają mnie w jednej chwili wszystkie najlepsze uczucia, których kiedykolwiek doznałem, biorę klocuszka do ręki, ostrożnie, by nie upuścić i nie bacząc na to, że będę się nim musiał podzielić z muchami, zaczynam konsumować delikates cicho pojękując i uświadamiając sobie, że odczuwam coś w rodzaju buddyjskiej nirwany...

To chyba próbka jarmużiwej TFURCZOŚCI😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajt, lajt, srajt

Lacik leci a Wy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

Znowu popłynął z opowieściami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajt, lajt, srajt

DO NAJWIĘKSZEJ KSIĘGARNI TA KSIĄŻKA WEJDZIE, a film zrobi wywórnia PARAMOUNT, główna rola BRAD PITT😈🍾🔫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA WNIMANIJE!!

Szykuje się każualowa linia dresów i rozświetlaczy. I pomadek. Lajnery opalizujące, soczewki kontaktowe, peruki, wszystko co będzie mu służyło. Wszystko by Salceson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajt, lajt, srajt
9 minut temu, Gość Jaaa napisał:

Znowu popłynął z opowieściami 

I w kółko opowiada to samo, jakby chciał w to sam uwierzyć, jest na sali jakiś psychiatra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musiałam wyłączyć. Irytujący jest mocno. On nie wie, dlaczego ludzie go wystawiaja. Analizuje, rozkminia, obraża. A odpowiedź jest prosta - bo go nie lubią. Ktoś mu mówi, że nie ma dla niego czasu, po czym idzie na imprezę. Adam zastanawia się, jak tak można. Normalnie. On się narzuca, ktoś chce być miły, a nie ma ochoty na jego towarzystwo. Ku r wa, słucha się go jak niedorozwoja.

Po tym wątku już było mi niedobrze, a wtedy przeszedł do krytyki kłamstwa. Wyłączyłam. Ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

Puder anyżowy 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakiś koleś napisał mu o kursie asertywności. Głupi, kołczingowy wpis, ale Adam nie wiedział, o co w nim chodzi. Chyba nie zrozumiał słowa asertywny, więc zaczął typa wyśmiewać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitoman

I ciągle tylko Warszawa, i you tube, ale siedzi w tym pokoiku i w koło macieju to samo, chopie, zrób coś wreszcie! Za 6 lat masz 40 lat, a tu upa wołowa, jesteś nikim, w tym wieku ludzie do czegoś już doszli, matko jaki przegr🔫yw, i te bajki, bajka za bajką🤦‍♂️😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitoman

Jeszcze tydzień, dwa, miał laski tramsy z Łodzi za przyjaciółki, spał, jadł na ich koszt, psiapsi, teraz się mawet nie obserwują na insta, musiała być niezła chryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ależ on pier doli. Zaczyna krytykować kłamanie, dociera do niego, że sam kłamie, więc stwierdza, że kłamanie jest czasami ok. Zaczyna krytykować "bycie przegiętym", dociera do plamiastego łba, że sam jest przegięty, w oczach widać zawieszenie, tęsknotę za rozumem. Po czym rozbudowuje teorię, że bycie przegiętym taaaaak, ale wizualnie, a nie w zachowaniu. 

Na lajwie tydzien temu mówił, że klaps może być, ale bicie dzieci jest niedozwolone. Zwróciłam mu uwagę, że klaps to przestępstwo. Dziś lajwa zaczął od gadania, że nie wolno dawać nawet klapsa. Do niego rzeczywistosc dociera partiami i z opoznieniem. 

Ludzie pytają, kiedy do Wwy. On odpowiada - wkrótce. Czyli ta menago nawet nie wynajęła mu chaty, nie ma żadnych konkretów. Wiadomo, że będą 4 tomy, czcionka 13, w formacie a5 do torebki, a nie wiadomo, kiedy jedzie do Wwy i gdzie będzie mieszkał. Nie żal mi takich oszołomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co mu się tak błyszczy nad wąsami i czoło, coś mówił? fuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierpolenie swira
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ależ on pier doli. Zaczyna krytykować kłamanie, dociera do niego, że sam kłamie, więc stwierdza, że kłamanie jest czasami ok. Zaczyna krytykować "bycie przegiętym", dociera do plamiastego łba, że sam jest przegięty, w oczach widać zawieszenie, tęsknotę za rozumem. Po czym rozbudowuje teorię, że bycie przegiętym taaaaak, ale wizualnie, a nie w zachowaniu. 

Na lajwie tydzien temu mówił, że klaps może być, ale bicie dzieci jest niedozwolone. Zwróciłam mu uwagę, że klaps to przestępstwo. Dziś lajwa zaczął od gadania, że nie wolno dawać nawet klapsa. Do niego rzeczywistosc dociera partiami i z opoznieniem. 

Ludzie pytają, kiedy do Wwy. On odpowiada - wkrótce. Czyli ta menago nawet nie wynajęła mu chaty, nie ma żadnych konkretów. Wiadomo, że będą 4 tomy, czcionka 13, w formacie a5 do torebki, a nie wiadomo, kiedy jedzie do Wwy i gdzie będzie mieszkał. Nie żal mi takich oszołomów.

To już jest taki absurd kosmiczny, czy ja nie wiem , czy się śmiać, czy płakać, czy usnąć?😏🤦‍♀️Psychol na maksa, i w kółko to samo, to samo🚑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierpolenie swira
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Co mu się tak błyszczy nad wąsami i czoło, coś mówił? fuuj

Nakremowany jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie gadał z babą na zywo. nie ma wynajętego mieszkania. nie zna tej osoby. nie ma podpisanej umowy. jednak juz dokladnie wie, ile tomow bedzie i kto mu w Wwie zrobi mandale. tak zachowuja sie male dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd
14 minut temu, Gość Mitoman napisał:

Jeszcze tydzień, dwa, miał laski tramsy z Łodzi za przyjaciółki, spał, jadł na ich koszt, psiapsi, teraz się mawet nie obserwują na insta, musiała być niezła chryja

Też mnie to zastanawia ... chociaz Magda ma nadal zdjęcie Adasia z jej pieskiem w zdjęciach na insta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menago
2 minuty temu, Gość abcd napisał:

Też mnie to zastanawia ... chociaz Magda ma nadal zdjęcie Adasia z jej pieskiem w zdjęciach na insta.

Ale to tyle...

odbiegając, wydaje mi się ze ta jego niny menago Ewa, po prostu chce się wynić na swirze,kto o niej do tej pory wiedział? Nikt, co ona robi, oprócz pokazywania swojej buźkiw lustrze? Paznokietki ,   Ciuszki, typowa dziunia, 

Podstawowe pytanie JAKIE GWIAZDY WYPROMOWAŁA?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkusia

Nie mogę tego słuchać, jak kajkusię mu się zwierzają i dziękują za rady

ej , pojadę do  tworek , pierwszemu lepszemu świrowi na oddziale zamkniętym  zwierzę się ze swojego życia

dziękuję za lekcję z życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczka

Dzisiaj na lajcie mówił że się w Chojnicach urodził. To nie w Rosji xd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Teczka napisał:

Dzisiaj na lajcie mówił że się w Chojnicach urodził. To nie w Rosji xd?

To już dawno, od wczoraj nieaktualne.😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Teczka napisał:

Dzisiaj na lajcie mówił że się w Chojnicach urodził. To nie w Rosji xd?

W Chojnicach, które leżą na terenie dawnego ZSRR. Dziś to granica Gruzji z Ukrainą i Mongolią, stąd ta opadająca powieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×