Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gnom

Członkini komisji wyborczej

Polecane posty

Gość Gnom

M****a dzielnie pracowała w komisji. 350 zł jest dużym zarobkiem i pomaga w rozwoju firmy. 

Gość fanka

Dzielnie i ciężko. A Ty co zazdrościsz że się nie załapałaś?

Gość Gnom
4 minuty temu, Gość fanka napisał:

Dzielnie i ciężko. A Ty co zazdrościsz że się nie załapałaś?

Tak:/

Gość fanka
1 minutę temu, Gość Gnom napisał:

Tak:/

No cóż widocznie jesteś tak beznadziejna że nawet w komisji wyborczej Cię nie chcą

Gość goscc
21 minut temu, Gość Gnom napisał:

M****a dzielnie pracowała w komisji. 350 zł jest dużym zarobkiem i pomaga w rozwoju firmy. 

ona tak powiedziała na filmiku? poważnie? 350 jej pomaga w rozwoju firmy? o k***, to ja nie chce wiedzieć co ona rozumie przez ten rozwój :D:D:D tanio to jakoś wychodzi hahahhaha

Gość Gnom
36 minut temu, Gość goscc napisał:

ona tak powiedziała na filmiku? poważnie? 350 jej pomaga w rozwoju firmy? o k***, to ja nie chce wiedzieć co ona rozumie przez ten rozwój :D:D:D tanio to jakoś wychodzi hahahhaha

Biuro kosztuje 70 zł/1 msc. więc ma już kilka z głowy hahahaha

Gość gosc

Też byłam w komisji i to jest praca dla osób minimalnie ogarniętych i dość dynamicznych. Inni członkowie musieli mieć z nią orkę na ugorze. Przecież Madzia ani nie przygotuje lokalu wyborczego, ani nie da rady obsługiwać wyborców w szybkim tempie, ani nie policzy kart i głosów. Nawet kawy nie zrobi.

Gość Gość

Na grupie napisała, że nie może powiedzieć ile zarobiła.

Gość pff
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Też byłam w komisji i to jest praca dla osób minimalnie ogarniętych i dość dynamicznych. Inni członkowie musieli mieć z nią orkę na ugorze. Przecież Madzia ani nie przygotuje lokalu wyborczego, ani nie da rady obsługiwać wyborców w szybkim tempie, ani nie policzy kart i głosów. Nawet kawy nie zrobi.

Przecież ona nie ogarniała wklepywania adresów i danych do wysyłki w sklepie internetowym, a co dopiero bycie w komisji. Jeśli w ogóle w niej była to współczuję tym, co z nią pracowali. Chyba, że jej rola ograniczała się do "podaj kartkę", bo przecież ona nawet pisać dobrze nie potrafi. 

Gość Gość

pracowałam od 6 rano do 01 w nocy. Niestety pomimo że stawki są dostępne w internecie nie mogę o tym mówić publicznie. Bardzo łatwo wyszukać te informacje

Gość Gość

Ale Zwida utyta na tej miniaturce, indor jak u Bogny prawie

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale Zwida utyta na tej miniaturce, indor jak u Bogny prawie

Właśnie to samo zauważyłam, grubas straszny 

Gość goscc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Właśnie to samo zauważyłam, grubas straszny 

A jak ona się odżywia? Parówki z ketchupem, najtanszy pasztet z oszołoma, ciastka, herbatki z barwnikami i jakimiś syfami (vide Saga, przecież to jest mega gunwo - jak kiedyś zaparzyłam to coś to nie mogłam domyć kubka przez miesiąc, tyle syfu wylazło). 

Niech żre dalej, do buki jej dużo nie brakuje.

Gość Gość
21 minut temu, Gość pff napisał:

Przecież ona nie ogarniała wklepywania adresów i danych do wysyłki w sklepie internetowym, a co dopiero bycie w komisji. Jeśli w ogóle w niej była to współczuję tym, co z nią pracowali. Chyba, że jej rola ograniczała się do "podaj kartkę", bo przecież ona nawet pisać dobrze nie potrafi. 

Pamiętacie jak przyjmowała pielgrzymów z Włoch? Postawili czuba przy wejściu i czub mówił "hello". Potem pół roku onanizowała się, że zorganizowała spotkanie, że świetnie dogaduje się po angielsku, że miała mnóstwo roboty. Z nią jest jak z Downem czy małym dzieckiem. Chodź, pomóż mamie zrobić obiadek. Mama robi obiadek, a dziecko w tym czasie siedzi w kuchni i rysuje. A potem mama mówi, że bez takiego pomocnika nie byłoby obiadu.

Gość Gość
32 minuty temu, brokeninside87 napisał:

jak się dopisywało drugi krzyżyk przy Konfederacji?

Skoro zarzucasz komuś przestępstwo, w tym przypadku fałszerstwo wyborcze, rozumiem, że jesteś też gotowa dowieść swych racji przed sądem, a raczej ponieść konsekwencje swego oszczerstwa? No bo tak to wygląda. Zabierasz głos w cudzym temacie i pomawiasz osobę o której nie masz zielonego pojęcia przypisując jej przestępstwo sporego kalibru. I nie pierwszy raz tak się zachowujesz. Jak zwykle będziesz udawała głupa i wykręcisz kota ogonem? Uważaj, bo się w końcu doigrasz i dostaniesz to na co sobie pracujesz już długie lata.

8 minut temu, Gość Gość napisał:

Skoro zarzucasz komuś przestępstwo, w tym przypadku fałszerstwo wyborcze, rozumiem, że jesteś też gotowa dowieść swych racji przed sądem, a raczej ponieść konsekwencje swego oszczerstwa? No bo tak to wygląda. Zabierasz głos w cudzym temacie i pomawiasz osobę o której nie masz zielonego pojęcia przypisując jej przestępstwo sporego kalibru. I nie pierwszy raz tak się zachowujesz. Jak zwykle będziesz udawała głupa i wykręcisz kota ogonem? Uważaj, bo się w końcu doigrasz i dostaniesz to na co sobie pracujesz już długie lata.

przestępstwo sporego kalibru? 😮 raczej sport narodowy 😄

oj wieczi, wieczi

Gość Gość

Ale się Madzia sypie. Bogusia młodziej wygląda na twarzy. Madzi skóra wiotczeje jak starej babie.

Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale się Madzia sypie. Bogusia młodziej wygląda na twarzy. Madzi skóra wiotczeje jak starej babie.

A jakie ma zmarchy wkoło ust  Jezu   Fujjj 

Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Widać, że od środka gnije. Złość, nienawiść ją rozwalają. Wygląda jak babcia. Zdecydowanie zmierza na oddział psychiatryczny.

Gość Gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

A jakie ma zmarchy wkoło ust  Jezu   Fujjj 

Ty też Mariolka 

Gość gość
29 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ty też Mariolka 

To prawda.Tylko że mnie do 50 urodzin został rok a Ty Madziu niedawno przekroczyłaś 30.Trochę wstyd w tym wieku mieć takie zmarchy 

Gość Guzik
2 minuty temu, Gość gość napisał:

To prawda.Tylko że mnie do 50 urodzin został rok a Ty Madziu niedawno przekroczyłaś 30.Trochę wstyd w tym wieku mieć takie zmarchy 

Mariolka ty nigdy ładna nie byłaś, nikt ci komplementu nie powiedział, a taką Madzię sam Banderas chciał puknąć 

Gość Gość
13 minut temu, Gość Guzik napisał:

Mariolka ty nigdy ładna nie byłaś, nikt ci komplementu nie powiedział, a taką Madzię sam Banderas chciał puknąć 

Nie tylko chciał, ale i puknął. 

Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kocham was kobiety 😂

To miało być zabawne?

Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

To miało być zabawne?

Hę?

Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie tylko chciał, ale i puknął. 

Hhahahahaha.I właśnie się obudziłaś.Z kiślem w majtkach.

Gość Gosc

A Mariolka operuje marchewką przy plakacie kupichy ...

Gość magunia

Cała Reda słyszała mój orgazm

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.