Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gnom

Członkini komisji wyborczej

Polecane posty

Gość gość
55 minut temu, Gość Gosc napisał:

A Mariolka operuje marchewką przy plakacie kupichy ...

Jakie   wy  jesteście   durne  

Wstyd przynosicie innym  kobietom 

Pod względem wiedzy ogólnej Mariola zjadłaby   Magunię na śniadanie obiad i kolację

A Madzia co ? Nawet nie potrafi  wykorzystać  w dobrym celu swojego wielce  wspaniałgo wykształcenia.Tylko się popisuje u szczeka jak wściekły ratlerek  czy inna sarenka.

A przy okazji co to ta kupicha ?

Gość gość
1 godzinę temu, Gość magunia napisał:

Cała Reda słyszała mój orgazm

Jest się czym szczycić.RZECZYWIŚCIE

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Pod względem wiedzy ogólnej Mariola zjadłaby   Magunię na śniadanie obiad i kolację

A Madzia co ? Nawet nie potrafi  wykorzystać  w dobrym celu swojego wielce  wspaniałgo wykształcenia.Tylko się popisuje u szczeka jak wściekły ratlerek  czy inna sarenka.

Durne to jest pisanie jak analfabeta 🥴

Widać, ze jesteś pod 50tkę skoro Kupichy nie kojarzysz 😆😆

Gość wierzacy
1 godzinę temu, Gość magunia napisał:

Cała Reda słyszała mój orgazm

przeciez to nie po katolicku

Gość Magunia Banderas
7 minut temu, Gość gość napisał:

Kupichę masz między nogami zarośniętą pajęczyną, a moja się nie zamyka jak drzwi w Lidlu jak jest młoda kapusta w promocji.

Gość Pjoter Kupicha

Jak anioła głos usłyszałem ją!

jak skrzeczała pomiędzy półkami w oszą, w pięknej bluzce z liskiem sięgając po browary... Przepadłem, spojrzała „jesteś słaby, to patrz”

Krzyknąłem - chodź tu do mnie, poczuj się swobodnie, aaa... przy mnie bądź

Gość gość
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Widać, ze jesteś pod 50tkę skoro Kupichy nie kojarzysz

No widzisz - nie kojarzę.A wiesz dlaczego Madziu? Bo disco polo nie słucham.

Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Akurat Zespół Feel to nie disco polo Mariolka 🤣🤣 radia tez pewnie nie masz skoro nie znasz kupichy 🤦‍♀️ Marchewę zużywasz pod Denisa Russos (bo to chyba twoje lata”) 😆😆😆

Gość pionformowany

Demis nie Denis, jesli juz.

Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Madzia, ale cię Mariola zgasiła.

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Madzia, ale cię Mariola zgasiła.

To nie Madzia to guzik pisał 🤣

Gość pjoter cebula

Mariola odezwij się do mnie. Jestem chętny na randkę ze śniadaniem. Nie musisz się myć, lubie natural aromat. Pisz onion.hunter@gmail.com

Gość Gość

I ten #razemlepiej 😂 w kontekście komentarza osoby, która napisała ze tez była w komisji 

Gość Bogusia prosiecka

Zgłaszam do plokulatuly! 

Gość Guzik the kot

Madzia litra potrzebuje, biegnę do sklepu 

4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Też byłam w komisji i to jest praca dla osób minimalnie ogarniętych i dość dynamicznych. Inni członkowie musieli mieć z nią orkę na ugorze. Przecież Madzia ani nie przygotuje lokalu wyborczego, ani nie da rady obsługiwać wyborców w szybkim tempie, ani nie policzy kart i głosów. Nawet kawy nie zrobi.

W filmiku mówiła, że najpierw urny pilnowała, a potem posadzili ją do obsługiwania wykazu z podpisami wyborców. Co do tej urny to uważam, że idealne dla niej zadanie, powinni tylko zrobić wyjątek i pozwolić jej nadawać na żywo instastory, bo to przecież dyskłyminacja, żeby Madzialena nie mogła pokazać się szerokiej rzeszy fanów jak zasiada za stołem komisji...

Gość Gość

Hahaha Zwida już twierdzi, że jej zazdroszczą tej komisji. Hahaha... W dodatku twierdzi, że miała przerwy na toaletę, bo wc niedostosowane. Ale wiadomo, że matka musiała na tron sadzać i podcierać Panią z komisji.

Poza tym usunęła pytanie o Paula co z tym zrobić jako osoba po prawie xd

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Hahaha... W dodatku twierdzi, że miała przerwy na toaletę, bo wc niedostosowane. Ale wiadomo, że matka musiała na tron sadzać i podcierać Panią z komisji.

I tak lepiej, że ją matka sadza, a nie jak Buka wali w pampersa cały dzień 🙈 zresztą nie wiem czym się podniecasz- sama nie defekujesz?

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

I tak lepiej, że ją matka sadza, a nie jak Buka wali w pampersa cały dzień 🙈 zresztą nie wiem czym się podniecasz- sama nie defekujesz?

Pewnie szło Jej o to, że madzia bawi się w dorosłość czyimś kosztem. I żeby ona mogła poudawać pracownika KW, to cały sztab ludzi musiał za nią zasuwać i jeszcze dodatkowo matka musiała warować przy biznesie. Fajnie, że bawi się w życie, szkoda, że cudzym kosztem.

Gość wielki test herbat

To są naprawdę trudne sprawy:) Madzia po 30ce zachowuje się jak 5letni pomocnik mamy. Tymczasem inni muszą pracować za nią. A pieniądze otrzymają takie same. Tego nie zrobi, tamtego nie zrobi, no nic nie zrobi. Jednak spróbuj jej odmówić zatrudnienia! Dyskryminacja!

Gość Gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pewnie szło Jej o to, że madzia bawi się w dorosłość czyimś kosztem. I żeby ona mogła poudawać pracownika KW, to cały sztab ludzi musiał za nią zasuwać i jeszcze dodatkowo matka musiała warować przy biznesie. Fajnie, że bawi się w życie, szkoda, że cudzym kosztem.

No dokładnie. Siedziała tam od 6 rano do 1 w nocy. Musieli zrobić specjalne przerwy na toaletę dla Madzi, a oczywiście matka musiała ją sadzać i podcierać. Kobieta wymęczyła się od rana do nocy, potem Madzię w domu oporządzić i do wyra zanieść. A Magda cały sukces sobie przypisuje. I rzuca do ludzi teksty, że jej zazdroszczą. 

Gość Guziczek
10 minut temu, Gość Bogumiła napisał:

Zazdroszcze Madzi.

Bejtek rozdziewiczy Madzię 

Gość Guzik Augustynowicz
1 godzinę temu, Gość Guziczek napisał:

Bejtek rozdziewiczy Madzię 

Ja już to zrobiłem.

Gość gość

Guzik Augustynowicz padłam 🤣

Gość Gosc

Mariolka, to ty masz prawie piec dych na karku i zajmujesz sie takimi bzdurami? Moja Mama ma 52 lata i nie wyobrazam jej sobie piszacej takie bzdety w internecie. Wstyd Mariola! Wstyd! Moglabys byc tutaj matka niejednej z nas. Wstyd...

Gość gość
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wstyd

Jakie bzdety ? A co to ? Madzia to  jakaś lepsza  niepełnosprawna  od innych   - że   jej  nie  można  skrytykować ? Ona  krytykuje i  wyśmiewa  ją  też można .

Niech się wstydzi ten kto widzi .

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jakie bzdety ? A co to ? Madzia to  jakaś lepsza  niepełnosprawna  od innych   - że   jej  nie  można  skrytykować ? Ona  krytykuje i  wyśmiewa  ją  też można .

Mariola, ja tez jestem niepelnosprawna i nikt nie jest od nikogo lepszych czy gorszy, ani ty, ani ja, ani Magda. Natomiast twoje wpisy sa ponizej godnosci i kultury prawie piecdziesiecioletniej kobiety. Powtarzam: WSTYD MARIOLU...

Gość gość
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mariola, ja tez jestem niepelnosprawna i nikt nie jest od nikogo lepszych czy gorszy, ani ty, ani ja, ani Magda. Natomiast twoje wpisy sa ponizej godnosci i kultury prawie piecdziesiecioletniej kobiety. Powtarzam: WSTYD MARIOLU..

Wystarczy nie  czytać i kłopot z głowy.Zresztą większość postów wrzucają tutaj zwyczajne trolle a nie ja.Musiałabym chyba nie spać tylko całą dobę tutaj pisać żebyś widziała tylko moje posty.Szkoda  .

Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Mariolka - Boguske ich pohejtuj 😆 nazywa cie ściekiem kafeteryjnym 😆

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.