Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gnom

Członkini komisji wyborczej

Polecane posty

Gość Gość

Jakaś dziewczyna z USA z taką samą choroba odezwała się do naszej Maguni, a Otra nie odpowiedziała. Jak widać uznaje tylko przystojnych Hiszpanów. 

Gość Bigo Bigosia
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jakaś dziewczyna z USA z taką samą choroba odezwała się do naszej Maguni, a Otra nie odpowiedziała. Jak widać uznaje tylko przystojnych Hiszpanów. 

Magunia jest ponad nią. Co się będzie zadawać z plebsem

Gość Gość
5 godzin temu, Gość Bigo Bigosia napisał:

Magunia jest ponad nią. Co się będzie zadawać z plebsem

Madzia walczy z translatorem 😉 poza tym nie wiecie czy przypadkiem priv nie poleciał 

Gość gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie odpowiedziała bo obawia się, ze ta dziewczyna zechce częsciej sie do niej odzywać, a Madzi nie chce się za każdym razem odpalać translatora... poza tym tamta na pewno nie ma kanału na YT a nasza Madzia ma!

ps. Widziałam też faceta, chyba z Anglii, który napisał po angielsku: OOO mamy tę samą chorobę? I Magdzia też nie odpisała, nawet nie polubiła :):):):)

Gość Odra Bida
16 minut temu, Gość gość napisał:

Nie odpowiedziała bo obawia się, ze ta dziewczyna zechce częsciej sie do niej odzywać, a Madzi nie chce się za każdym razem odpalać translatora... poza tym tamta na pewno nie ma kanału na YT a nasza Madzia ma!

ps. Widziałam też faceta, chyba z Anglii, który napisał po angielsku: OOO mamy tę samą chorobę? I Magdzia też nie odpisała, nawet nie polubiła :):):):)

Bo ona sie z łobuzami zadaje. Chyba nie będzie z jakimś kaleką pisać 😁 no sorrruuuniaaaa.

Zaraz wyjedzie przed blok i...

I WIECIE COOOOO???? potrzymaj mi piwo i PACZ 😎

Gość kakało
3 godziny temu, Gość Odra Bida napisał:

Bo ona sie z łobuzami zadaje. Chyba nie będzie z jakimś kaleką pisać 😁 no sorrruuuniaaaa.

Zaraz wyjedzie przed blok i...

I WIECIE COOOOO???? potrzymaj mi piwo i PACZ 😎

Przecież mówiła kilka razy, że nie jest chora, ma tylko wadę genetyczną. Poza tym stwierdziła, że nie trzyma się z niepełnosprawnymi, bo są nudni, zamknięci, roszczeniowi. Babka trzyma tylko z łobuzami z osiedla.

Gość Gość

Myślicie, że Madzia jako łobuz i chuligan będzie rzucać kamieniami i petardami, gdy przez Redę przejdzie parada miłości. Osobiście widzę Otrę z pełnym nienawiści wzrokiem, z zaciśniętymi pięściami, która wjeżdża wózkiem w policjantów i próbuje bić paradujących. A na ustach ma okrzyki w stylu tylko hetero wariaci są coś warci. 

Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślicie, że Madzia jako łobuz i chuligan będzie rzucać kamieniami i petardami, gdy przez Redę przejdzie parada miłości. Osobiście widzę Otrę z pełnym nienawiści wzrokiem, z zaciśniętymi pięściami, która wjeżdża wózkiem w policjantów i próbuje bić paradujących. A na ustach ma okrzyki w stylu tylko hetero wariaci są coś warci. 

Myślimy, że madzia gumno by spod siebie zjadla, zeby zdrowi narodowcy czy chuligani chcieli z nią rozmawiać.

Gość gość
38 minut temu, Gość kakało napisał:

bo są nudni, zamknięci, roszczeniowi

Tak   jak  ona

Gość Kopernikoszopen

Ponoć Babka  jest hersztem osiedlowego gangu.

Haracze, dopalacze, te sprawy ☠

40 minut temu, Gość Kopernikoszopen napisał:

Ponoć Babka  jest hersztem osiedlowego gangu.

Haracze, dopalacze, te sprawy ☠

Po prostu redzki odpowiednik neapolitańskiej mafii - Madziorra... :-D

Gość Gość

Pod najnowszym foto na instagramie naszej biznesłumen wypowiada się Hiszpański wolontariusz Roger. Ciekawe....

Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Pod najnowszym foto na instagramie naszej biznesłumen wypowiada się Hiszpański wolontariusz Roger. Ciekawe....

A jaki jest przystojny :O Magunia już pewnie myśli, że są parą. Że wszyscy jej zazdroszczą samego faktu, że z takim rozmawia, bo dla niej to już pewnie jak małżeństwo.

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A jaki jest przystojny 😮 Magunia już pewnie myśli, że są parą. Że wszyscy jej zazdroszczą samego faktu, że z takim rozmawia, bo dla niej to już pewnie jak małżeństwo.

No Buka na pewno ma gorsze dni z tego powodu xd ona to by takiego Hiszpana od razu przerobiła na asystenta seksualnego. 

Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No Buka na pewno ma gorsze dni z tego powodu xd ona to by takiego Hiszpana od razu przerobiła na asystenta seksualnego. 

a madzi potrzebny do robienia fotek na insta ;)

Gość Srość

Ostra nie zadaje się z niepełnosprawnymi, bo to poniżej godności. Jeszcze nie daj buk będą się chcieli spotkać, a przecież ona się z kalekami publicznie nie pokaże. A przystojny Hiszpan owszem, dobrze robi na wizerunek, może ktoś pomyśli, że to jej chłop.

Gość Babka Kiepska

#kobietaniezalezna

#kobietaprzedsiebiorcza

#kobiecybiznes

🙈🙉🙊

Gość Guzik

Otra, kiedy slub? I czy Hiszpan juz wie, ze macie relejszynszip?

Gość hellllooo

Nie jestem w stanie oglądać jej zdjęć na insta... Wiem, że to może okropne z mojej strony, ale przerażają mnie jej oczy. Z dwojga złego - wolę Bukę. 

W ogóle śmieszne (i smutne zarazem) są jej sugestie... Miałam w pierwszej klasie gimnazjum taką koleżankę. Uwielbiała mówić : „dzisiaj będę robić coś mega zajebistego”, ale na pytanie „co?” odpowiadała, że nie może powiedzieć. A tutaj kobieta w zacnym już wieku, pisząca, co następuje : „załatwiam ważne sprawy, o których dowiecie się niedługo”... „dostałam kwiaty od kogoś miłego, nieważne od kogo”...  „byłam na super obiedzie, ale nie powiem z kim, bo to prywatna część mojego życia”... Porażka. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.