Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 045--

czy ci faceci są uposledzeni?

Polecane posty

Gość 045--

Okej niby to tylko sex uklad, ale ktora dziewczyna lubi sluchac o innych babach? nie tylko w kontekscie uczuciowym ze zakochal sie w ktorejs ale i ze  ma cisnienie i musi sie ustawic z ktoras albo sprobowac zrealizowac swoja fantazje sexualna z jakas okreslona osoba... po co to mowic dziewczynie z ktora sie sypia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo jest tylko materacem i to kobieta jest upośledzona w takim układzie..nie wiem czego oczekuje, skoro w nią tylko wsadza i wyjmuje a emocje i serce ma dla innej. WSPÓŁCZUJE  BYCIA PUSTĄ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 045--

Nie mowie o sercu i emocjach. Facet z ktorym mam taki uklad mowi mi o innych tez i glownie w kontekscie seksualnym ze z ta by spelnil taka fantazje, albo jak jest dalej to pisze ze mu sie chce i poszuka dziewczyny z okolicy 'na juz'. mowie Tylko  o zwyklej kulturze osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 045--

Nie mam pojecia dlaczego czujesz sie lepsza a mnie nazywasz pustakiem.Zdrowy czlowiek ma rozne potrzeby w tym seksualne.Jesli nie chcę sie wiazac to taki uklad jest dla mnie dobrym wyborem. Aktualnie mam wolnego faceta.Wspolczuc moge pustoty tym babom ktore sa w zwiazkach ktore w rzeczy samej są iluzją. Bo mam jakas  wiedze na temat mezczyzn, dla Ciebie to pewnie niewygodne ale wiem ze zakochany chlopak nie zdradzi, bo bol milosci czuje jak wlasny wtedy wlacza sie empatia i wszystko inne.A jak facet zdradza to coz..mozesz sie tak pocieszac, ze kochanka to tylko materac ale czesto prawda jest taka ze proza zycia swoja droga, emocje i namietnosc sa dla innej a nie dla partnerki.Ale kobiety potrafia sie oszukiwac 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość 045-- napisał:

Nie mowie o sercu i emocjach. Facet z ktorym mam taki uklad mowi mi o innych tez i glownie w kontekscie seksualnym ze z ta by spelnil taka fantazje, albo jak jest dalej to pisze ze mu sie chce i poszuka dziewczyny z okolicy 'na juz'. mowie Tylko  o zwyklej kulturze osobistej.

Kultury to chyba Ty nie masz a oczekujesz, od faceta wyłączności..Jesteś tylko dla niego kims do zaruch.ania i problem ze inne wybiera. A NIECH SIE W CIEBIE WYCIERA I SZCZĘŚLIWIE ZAKOCHA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi
3 minuty temu, Gość 045-- napisał:

Nie mam pojecia dlaczego czujesz sie lepsza a mnie nazywasz pustakiem.Zdrowy czlowiek ma rozne potrzeby w tym seksualne.Jesli nie chcę sie wiazac to taki uklad jest dla mnie dobrym wyborem. Aktualnie mam wolnego faceta.Wspolczuc moge pustoty tym babom ktore sa w zwiazkach ktore w rzeczy samej są iluzją. Bo mam jakas  wiedze na temat mezczyzn, dla Ciebie to pewnie niewygodne ale wiem ze zakochany chlopak nie zdradzi, bo bol milosci czuje jak wlasny wtedy wlacza sie empatia i wszystko inne.A jak facet zdradza to coz..mozesz sie tak pocieszac, ze kochanka to tylko materac ale czesto prawda jest taka ze proza zycia swoja droga, emocje i namietnosc sa dla innej a nie dla partnerki.Ale kobiety potrafia sie oszukiwac 😛

Haha szmat.ka ma problem ze mówi jej o innych szma.tkach padnę 😝😝😝😝😝😝😝😝😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 045--

Ja nie mam kultury?😂 Ok, jak chce to niech idzie na inne ale po co mi o tym mowic? Ja dobrze sie prowadze, na taki uklad szukalam kogos 1,5 roku, wczesniejsi mi nie odpowiadali i nic nie bylo a ten z takimi kwiatkami wyskakuje po kilku miesiacach, no prawie ze po roku..jakby tak bylo od poczatku to bym go skreslila od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 045--

Buhahaha widze u was bardzo wysoka kultura osobista i inteligencja na najwyzszym poziomie 😜 nie bede sie klocic, nie znizam sie do tak niskiego poziomu a i od was nie oczekuje refleksji ;D \

 

czekam na odpowiedz kogos mądrego 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość 045-- napisał:

Ja nie mam kultury?😂 Ok, jak chce to niech idzie na inne ale po co mi o tym mowic? Ja dobrze sie prowadze, na taki uklad szukalam kogos 1,5 roku, wczesniejsi mi nie odpowiadali i nic nie bylo a ten z takimi kwiatkami wyskakuje po kilku miesiacach, no prawie ze po roku..jakby tak bylo od poczatku to bym go skreslila od razu

ludzie lubią maski nakładać....teraz ja zdjął...i masz cala prawdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facio
1 minutę temu, Gość 045-- napisał:

Ja nie mam kultury?😂 Ok, jak chce to niech idzie na inne ale po co mi o tym mowic? Ja dobrze sie prowadze, na taki uklad szukalam kogos 1,5 roku, wczesniejsi mi nie odpowiadali i nic nie bylo a ten z takimi kwiatkami wyskakuje po kilku miesiacach, no prawie ze po roku..jakby tak bylo od poczatku to bym go skreslila od razu

Kur.wa co daje na pstrykniecie palcem jest dla mnie tylko materacem więc do kultury ci daleko babe..korzystam jak dajesz ale szukam ciekawszych opcji na boku,wiec nie pochlebiaj sobie wycieraczko za darmo dla facetów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facio
2 minuty temu, Gość 045-- napisał:

Buhahaha widze u was bardzo wysoka kultura osobista i inteligencja na najwyzszym poziomie 😜 nie bede sie klocic, nie znizam sie do tak niskiego poziomu a i od was nie oczekuje refleksji ;D \

 

czekam na odpowiedz kogos mądrego 🙂 

Ty sama masz poziom taniej szmaty więc wybacz ale twój poziom to dno dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 045--
8 minut temu, danuta grytschuk napisał:

ludzie lubią maski nakładać....teraz ja zdjął...i masz cala prawdę..

Niestety... i co teraz? znow szukac kogos? mowic wprost na początku czego oczekuje?ale przeciez i tak moze nie wywiazac sie..i zasmiac w twarz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 045--
11 minut temu, Gość Facio napisał:

Kur.wa co daje na pstrykniecie palcem jest dla mnie tylko materacem więc do kultury ci daleko babe..korzystam jak dajesz ale szukam ciekawszych opcji na boku,wiec nie pochlebiaj sobie wycieraczko za darmo dla facetów 

Nie na pstrykniecie palcem bo to moj 2 partner seksualny ogolem.Z pierwszym bylam w związku, nigdy go nie zdradzałam. Byl moim pierwszym nie tylko w sexie ale nawet w calowaniu i przytulaniu... Po 5 latach samotnosci zdecydowalam sie na taki uklad, bo wiem ze nie bede miala czasu ani checi wchodzic w związek przez najblizsze lata. ...y to masz w agencji i na dyskotece,ale i tak pewnie chetnie z nich korzystasz?Miałeś partnerki seksualne tylko w związku małzenskim? Jeśli nie to oznacza że jestes bezwartościowym koorwiarzem i tyle w temacie 😄 Myślisz, że ciebie to nie dotyczy biedaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość 045-- napisał:

Niestety... i co teraz? znow szukac kogos? mowic wprost na początku czego oczekuje?ale przeciez i tak moze nie wywiazac sie..i zasmiac w twarz 

I ci się zasmial tania wycieraczko..haha

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 045--
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

I ci się zasmial tania wycieraczko..haha

 

Nie wiem po co  się udzielasz w temacie, aż tak samotna jesteś ze cie nie chcą a i tak się narzucasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hsjshs

To po co siedzisz i słuchasz? Seks się skończył to wyjdź lub jego wygoń. Albo zacznij liczyć sobie za terapię i porady skoro traktuje się jak psychologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 045--

Rozmawiamy na rozne tematy, to nie tylko o seks chodzi bo i podrozujemy razem, spedzamy wolny czas na roznych rozrywkach, to nie jest uklad tylko na zasadzie seks i do widzenia. Nie chcialam czegos takiego , 1,5 roku szukalam odpowiedniej osoby, prawie 3 miesiace sie poznawalismy jako tako .. i dopiero zdecydowalismy ze wchodzimy w taki uklad  -bo jestesmy mlodzi,nie chcemy deklaracji milosnych i wspolnych rachunkow,.Romantyzm naprawde jest zbędny, z nim odkrywam duzo rzeczy ktorych do tej pory nie mialam okazji robić chcialam miec stalego partnera seksualnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość 045-- napisał:

Okej niby to tylko sex uklad, ale ktora dziewczyna lubi sluchac o innych babach?

Dla niektórych - nie tylko mężczyzn, ale i kobiet - wysłuchiwanie i snucie seksualnych fantazji o innych partnerach w kontekście kochanka jest podniecające, także nie mają nic przeciwko temu. Jeśli Tobie się to nie podoba, po prostu o tym szczerze facetowi powiedz. A jeśli nie uszanuje Twoich uczuć, najlepiej byłoby zerwać ten układ i znaleźć sobie kogoś bardziej odpowiedniego. Ponieważ nieistotne, czy jesteś w związku, czy układzie - czy jakiejkolwiek relacji międzyludzkiej - obie strony mają w obowiązku wzajemne poszanowanie swoich uczuć i potrzeb. Zachowanie kultury osobistej również jest mile widziane w każdej sytuacji, a uchybianie jej świadczy na niekorzyść nikogo innego, lecz tego, kto tego dokonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 045--

Dokładnie Nenesh. Brawo! W koncu przywróciłaś mi wiarę w istnienie normalnych ludzi na tym specyficznym forum 😉

 

dziękuję, powiem mu o tym wprost, choc chyba się już zniechęciłam na tyle, że to i tak sie rozpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość Facio napisał:

Kur.wa co daje na pstrykniecie palcem jest dla mnie tylko materacem więc do kultury ci daleko babe..korzystam jak dajesz ale szukam ciekawszych opcji na boku,wiec nie pochlebiaj sobie wycieraczko za darmo dla facetów 

Lecz się pajacu - pisze ci to facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×