Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milukr

Co myślicie o imieniu Mirabella lub Lukrecja?

Polecane posty

Gość milukr

Ostatnio poznałam matki dziewczynek o tych imionach i pierwszy raz usłyszałam, że takie imiona istnieją. Znacie jakąś osobę z takim imieniem? Co myślicie o tych imionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka ma córkę o imieniu Mirabella.Ma 20 lat,więc już pannica,ma chłopaka,prawo jazdy,pracuje w żłobku jako pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie podobają mi się 

ale jak kto woli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie podoba mi się podwójne "L" w Mirabelli. Skojarzyło mi się z jakąś zadufaną w sobie szlachcianką. Lukrecja już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

że rodzicow fantazha poniosła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie podobaja mi sie, ale fajnie, ze matka dala na imie dzieciom tak jak jej sie podoba- w Polsce trzeba miec jaja, zeby to zrobic.

Lukrecja kojarzy mi sie tylko z lukrem lub Lukrecja Borgia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podoba mi się Mirabella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Onkosfera napisał:

Dobre imiona. Dziewczyny nie znikną w tłumie

Racja, podoba mi się też Melisa czy też - Melissa, a jak sprawdzałam ranking imion nadanych w 2018 roku to było 11 lukrecji, chyba trochę więcej Meliss, a Mirabelli w tamtym roku nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że krzywdzicie ludzi swoimi "ambicjami". Będą wytykane przez tak prześmiewcze imiona a potem zostanie im albo zmiana imienia albo sznurek na kiju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, NightVValkerr napisał:

Fajnie, że krzywdzicie ludzi swoimi "ambicjami". Będą wytykane przez tak prześmiewcze imiona a potem zostanie im albo zmiana imienia albo sznurek na kiju.

Ludzie tacy jak ty krzywdza innych, a nie imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, NightVValkerr napisał:

Fajnie, że krzywdzicie ludzi swoimi "ambicjami". Będą wytykane przez tak prześmiewcze imiona a potem zostanie im albo zmiana imienia albo sznurek na kiju.

Czemu mają być wyśmiewane? Dzieci naśladują w zachowaniu swoich rodziców, jeśli ty wyśmiewasz innych ludzi z takich powodów to twoje dziecko będzie pewnie jednym z takich terrorystów.

A tak w ogóle to zobacz na ranking imion z poprzedniego roku - ostatnio pojawiła się masa imion niespotykanych, zagranicznych - głównie przez imigrantów. 

Zamiast sprawiać żeby każdy jak najmniej się różnił od innych uczmy swoje dzieci tolerancji, a nie naśmiewania się z kogoś z powodu imienia, nazwiska, koloru włosów itp.

Jakby twoje dziecko byłoby rude to byś je farbował/a czy zamknął/zamknęła w piwnicy żeby się dzieci nie naśmiewały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ludzie tacy jak ty krzywdza innych, a nie imiona.

👏👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Ludzie tacy jak ty krzywdza innych, a nie imiona.

Właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość gość napisał:

Czemu mają być wyśmiewane? Dzieci naśladują w zachowaniu swoich rodziców, jeśli ty wyśmiewasz innych ludzi z takich powodów to twoje dziecko będzie pewnie jednym z takich terrorystów.

A tak w ogóle to zobacz na ranking imion z poprzedniego roku - ostatnio pojawiła się masa imion niespotykanych, zagranicznych - głównie przez imigrantów. 

Zamiast sprawiać żeby każdy jak najmniej się różnił od innych uczmy swoje dzieci tolerancji, a nie naśmiewania się z kogoś z powodu imienia, nazwiska, koloru włosów itp.

Jakby twoje dziecko byłoby rude to byś je farbował/a czy zamknął/zamknęła w piwnicy żeby się dzieci nie naśmiewały?

Moje dziecko? Ty chyba na łeb upadłaś. Zachowaj swoje zapędy do rozpłodów dla siebie i ludzi swojego pokroju, ode mnie z daleka z takimi tesktami. Ja mam dużo celów w życiu i nie pozwolę, by byle dzieciak zniszczył mi to wszystko. Specjalnie nawet podwiązałem nasieniowody, by mieć pewność, że nie będzie żadnego przypadkowego pasożyta w przyszłości, który zniszczyłby mi życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, NightVValkerr napisał:

Moje dziecko? Ty chyba na łeb upadłaś. Zachowaj swoje zapędy do rozpłodów dla siebie i ludzi swojego pokroju, ode mnie z daleka z takimi tesktami. Ja mam dużo celów w życiu i nie pozwolę, by byle dzieciak zniszczył mi to wszystko. Specjalnie nawet podwiązałem nasieniowody, by mieć pewność, że nie będzie żadnego przypadkowego pasożyta w przyszłości, który zniszczyłby mi życie.

Pozostaje tylko pytanie dlaczego wchodzisz na ciaze i porod?  Cos z glowka nie tak jak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość gosc napisał:

Ludzie tacy jak ty krzywdza innych, a nie imiona.

Niby w jaki sposób? Ja widzę to co się dzieje w Polsce i jestem w stanie przewidzieć co może czekać kogoś, kto odznacza się takim imieniem. Były przypadki w newsach, że przez mniejsze powody "dzieci" stosowały lincz publiczny dla innych "dzieci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, NightVValkerr napisał:

Moje dziecko? Ty chyba na łeb upadłaś. Zachowaj swoje zapędy do rozpłodów dla siebie i ludzi swojego pokroju, ode mnie z daleka z takimi tesktami. Ja mam dużo celów w życiu i nie pozwolę, by byle dzieciak zniszczył mi to wszystko. Specjalnie nawet podwiązałem nasieniowody, by mieć pewność, że nie będzie żadnego przypadkowego pasożyta w przyszłości, który zniszczyłby mi życie.

Chyba wraz z nasieniowodami odcieli ci doplyw krwi do mozgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, NightVValkerr napisał:

Niby w jaki sposób? Ja widzę to co się dzieje w Polsce i jestem w stanie przewidzieć co może czekać kogoś, kto odznacza się takim imieniem. Były przypadki w newsach, że przez mniejsze powody "dzieci" stosowały lincz publiczny dla innych "dzieci"

To w takim razie wiesz, ze imie nie ma znaczenia czy dziecko bedzie linczowane czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Pozostaje tylko pytanie dlaczego wchodzisz na ciaze i porod?  Cos z glowka nie tak jak widac.

Coś z główką to ty masz, skoro myślisz, że jesteś uprawniony do rozkazywania jak ktoś ma żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Chyba wraz z nasieniowodami odcieli ci doplyw krwi do mozgu...

Żeby ci maszynę podtrzymującą życie kiedyś odcieli z a s r a n y trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, NightVValkerr napisał:

Coś z główką to ty masz, skoro myślisz, że jesteś uprawniony do rozkazywania jak ktoś ma żyć

A kto ci mowi jak masz zyc?  Nikt ci nie mowi.  Masz cos z glowka poniewaz nie interesuja cie dzieci, a wchodzisz na tematy o ciazy i dzieciach.  PEDOFIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, NightVValkerr napisał:

Żeby ci maszynę podtrzymującą życie kiedyś odcieli z a s r a n y trollu.

Taka nadzieje zawsze mozna miec.  Nie mam zamiaru wegetowac tak jak ty zasranncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A kto ci mowi jak masz zyc?  Nikt ci nie mowi.  Masz cos z glowka poniewaz nie interesuja cie dzieci, a wchodzisz na tematy o ciazy i dzieciach.  PEDOFIL

Dział o psychiatrii jest gdzie indziej. Idź sobie tam poszukaj pomocy, skoro twierdzisz, że dzieci tutaj wchodzą by pytać o rodzenie amebo umysłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Taka nadzieje zawsze mozna miec.  Nie mam zamiaru wegetowac tak jak ty zasranncu

"Wegetować"... A sam pewnie siedzisz na garnuszku u rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, NightVValkerr napisał:

Dział o psychiatrii jest gdzie indziej. Idź sobie tam poszukaj pomocy, skoro twierdzisz, że dzieci tutaj wchodzą by pytać o rodzenie amebo umysłowa.

Dorosly ...iec tutaj wchodzi, zeby klepac sobie wysuszonego tluczka na mysl o malych dzieciach pedofilu.  Dobrze, ze sie podwiazales- spoleczenstwo na tym skorzyta.  Dziekujemy ci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, NightVValkerr napisał:

"Wegetować"... A sam pewnie siedzisz na garnuszku u rodziców.

PAtrzcie nagle nie przeszkadza ci mowic ludziom jak maja zyc...  Idz molestowac swoich siostrzencow, a normalnych ludzi zostaw w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi się nie podoba Lukrecja, ale Mirabella może być ale raczej przez jedno l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Dorosly ...iec tutaj wchodzi, zeby klepac sobie wysuszonego tluczka na mysl o malych dzieciach pedofilu.  Dobrze, ze sie podwiazales- spoleczenstwo na tym skorzyta.  Dziekujemy ci!

Nie wpychaj w czyjeś usta swoich fetyszy ś m i e c i u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość gosc napisał:

PAtrzcie nagle nie przeszkadza ci mowic ludziom jak maja zyc...  Idz molestowac swoich siostrzencow, a normalnych ludzi zostaw w spokoju

Zanim się odezwiesz, lepiej zobacz ile czytasz, a ile próbujesz sobie dopowiadać i d i o t o. Gdzie tutaj jest mówienie jak ktoś ma żyć? xD

Gościu lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×