Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milukr

Co myślicie o imieniu Mirabella lub Lukrecja?

Polecane posty

Gość rasmus

zakładam, że jak gość poszedł to miała potrzeba sama ze sobą gadać. Ej panienko z manią wyższości jak jesteś to odezwij się. Przyznawaj się tutaj natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neo

Pretensjonalne i durne. Mirabella - wstydziłabym sie przedstawiać innym ludziom. Lukrecja jeszcze ujdzie ale i tak imię  nadęte jak ropucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm
6 minut temu, Gość Neo napisał:

Mirabella

W tych czasach to się może jedynie kojarzyć z mirabelkami. Dopóki toto na krzaku to jeszcze ujdzie. Ale jak spadnie na ziemię, przyklei się do butów jest jak żółte goowno. I takie też skojarzenia z imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

A Lukrecja kojarzy mi się z lukrem czyli cukrem. A cukier z zepsutymi zębami i nadwagą

A fujj ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a mi czlowiek to juz w ogole z wojnami, wyginieciem gatunkow zwierzat i mordowaniem dla zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mirabella i Lukrecja- fajnie imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mirabella czy Marcelina- dla mnie nie robi to zadnej roznicy.  To nie sa imiona mojego dziecka, imiona obcych dzieci mnie nie jaraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Imiona piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, NightVValkerr napisał:

Moje dziecko? Ty chyba na łeb upadłaś. Zachowaj swoje zapędy do rozpłodów dla siebie i ludzi swojego pokroju, ode mnie z daleka z takimi tesktami. Ja mam dużo celów w życiu i nie pozwolę, by byle dzieciak zniszczył mi to wszystko. Specjalnie nawet podwiązałem nasieniowody, by mieć pewność, że nie będzie żadnego przypadkowego pasożyta w przyszłości, który zniszczyłby mi życie.

Ty też zniszczyłes życie swoim rodzicom i byłeś pasożytem .A wiesz że dzieci nie są wiecznie małymi dziećmi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola

Podoba mi się Lukrecja, nigdy nie słyszałam imienia Mirabella, raczej Mirela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Hmm napisał:

A Lukrecja kojarzy mi się z lukrem czyli cukrem. A cukier z zepsutymi zębami i nadwagą

A fujj ble ble

Lukrecja to nie lukier tylko roślina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllll

Chciałabym mieć na imie mirabellla 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Wola napisał:

Ty też zniszczyłes życie swoim rodzicom i byłeś pasożytem .A wiesz że dzieci nie są wiecznie małymi dziećmi ?

I w jakim celu to piszesz? Co ci to da, że wyciągniesz kartę "ty też byłeś kiedyś mały/byłeś kiedyś dzieckiem"? Tak jak napisałem, ludzie twojego pokroju niech trzymają się z dala od tych co rzeczywiście robią coś w życiu. Ja nie jestem tobą i moim szczytem ambicji nie jest marnowanie nerwów dla czegoś co mi będzie psuć nerwy i budzić po nocach, więc możesz wsadzić sobie takie teksty głęboko w te rozepchane c i p s k o. Może będzie ci łatwiej dziećmi s r a ć, dzieciorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ktoś się podszywa pode mnie w gościach. Właśnie udowadniacie to, jak niskim marginesem społecznym i umysłowym jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Wola napisał:

Ty też zniszczyłes życie swoim rodzicom i byłeś pasożytem .A wiesz że dzieci nie są wiecznie małymi dziećmi ?

Pozatym wiesz, że dziecko to inwestycja, która jest bezsensowna i nigdy się nie zwróci? Przynajmniej jak jesteś facetem. I jak chcesz wiedzieć, mi się nie marzy płacić połowy swoich dochodów, tylko po to, że jakiejś egoistce się zachciało dzieciaka. I że chce zarabiać siedząc na dupie. Ja jestem ponad to. Za pare lat gdy wy wszyscy będziecie się topić w odchodach swoich gówniarzy, ja będę żyć w luksusach.

Ja w odróźnieniu od was wszystkich się rozwijam zawodowo, a wy jedynie do potraficie rozwinąć to pieluche, bo jedynie do tego byliście wszyscy przyuczani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A Jessica i Brajan to piękne imiona a nie patologia i nie śmiejcie się z nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak imiona księżniczek Disneya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

lukrecja kojarzy mi sie z lukrecja borgio. A to drugie imie z mirabelkami 😄 Lukrecja ujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

Imiona nietypowe. Mi osobiście kojarzą się spożywczo Mirabella-z mirabelkami dzikimi śliwkami 😉a Lukrecja z przyprawa jednakze samę w sobie nie są obraźliwe czy wybitnie krzywdzące. Choć osobiście wolę imiona prostsze, pospolite. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

Bardzo pretensjonalne. No ale każdy sam decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2019 o 22:11, Gość Jestem kobieta napisał:

Mi osobiście kojarzą się spożywczo Mirabella-z mirabelkami dzikimi śliwkami 😉a Lukrecja z przyprawa j

Mi podobnie. Lubię oryginalne imiona, ale te to trochę niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2019 o 15:40, NightVValkerr napisał:

Pozatym wiesz, że dziecko to inwestycja, która jest bezsensowna i nigdy się nie zwróci? Przynajmniej jak jesteś facetem. I jak chcesz wiedzieć, mi się nie marzy płacić połowy swoich dochodów, tylko po to, że jakiejś egoistce się zachciało dzieciaka. I że chce zarabiać siedząc na dupie. Ja jestem ponad to. Za pare lat gdy wy wszyscy będziecie się topić w odchodach swoich gówniarzy, ja będę żyć w luksusach.

Ja w odróźnieniu od was wszystkich się rozwijam zawodowo, a wy jedynie do potraficie rozwinąć to pieluche, bo jedynie do tego byliście wszyscy przyuczani.

Odczytałam to dopiero teraz prawie po dwóch miesiącach 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×