Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zuzoksa

jakie studia podyplomowe

Polecane posty

Gość zuzoksa

Zajmuję się małym dzieckiem i jak tylko młodego wypchnę do przedszkola chcę znów pracować. Niestety moja stara praca na mnie nie czeka bo zlikwidowali siedzibę w moim mieście, zastanawiam się czy w ogóle ię nie przebranżowić i nie spróbować czegoś zupełnie innego. Jakie zawody są teraz pożądane na rynku pracy? Warto robić coś związanego z social mediami itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Nie tylko social media ale także nowe media to kierunki, po których łatwo można znaleźć pracę. W Wyższej Szkole Bankowej znajdzie Pani takie kierunki jak Nowoczesny marketing, Executive marketing. Są to kierunki, które poszerzają wiedzę z zakresu najnowocześniejszych narzędzi marketingowych, a zajęcia prowadzone są przez doświadczonych praktyków, eksperci z wiodących aktualnie obszarów marketingowych.
Więcej szczegółów znajduje się na stronie: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 
___________________________ 
Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelja

Panie Andrzeju jakie są warunki rekrutacji. Chodzi mi o czas , do kiedy można składać dokumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz

a odnośnie dokumentacji czy można je aplikować  online ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Proponowałbym wybierać kierunki, które cię pociągają i od razu zorientować się, czy jest na nie zapotrzebowanie. Musisz połączyć te dwie rzeczy, bo samo zapotrzebowanie na rynku nie wystarczy-zrobisz podyplomówkę, znajdziesz pracę, ale będziesz usychać, bo to nie będzie TO. I odwrotnie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Wybierając studia podyplomowe musisz się kierować tym co lubisz, a nie czymś co teraz jest pożądane. Ja popełniłam ten błąd przy magisterce- ledwo udało mi się przebrnąć przez geografię, a pracy i tak nie było w zawodzie. Podyplomówke zrobiłam na Akademii Studiów Podyplomowych w Łodzi i przekwalifikowałam się na przedszkolankę- coś co lubię, bo dzieci uwielbiam! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzoksa

Ciekawy pomysl w sumie z tym marketingiem, jak sobie przejrzałam oferty pracy to dużo potrzebują w tym zawodzie. Czy na WSB też można się starać o stypendia na studiach podyplomowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia

W jakim systemie są wykłady na podyplomowych studiach na wsb? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.06.2019 o 09:17, Gość Amelja napisał:

Panie Andrzeju jakie są warunki rekrutacji. Chodzi mi o czas , do kiedy można składać dokumenty?

Amelijo, rekrutacja jest wciąż otwarta, dokumenty można już składać, a dodatkowo jeśli zdecydujesz się złożyć je do 1 lipca, otrzymasz zniżkę, zarówno jeśli chodzi o czesne jak i opłatę wpisową.
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 
___________________________ 
Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.06.2019 o 17:15, Gość janusz napisał:

a odnośnie dokumentacji czy można je aplikować  online ?

Dzień dobry Panie Januszu, 
tak można zapisać się online, formularz jest całkowicie bezpieczny, a Pana dane nie są udostępniane żadnym podmiotom trzecim. Wypełnienie formularza rekrutacyjnego zajmuje około 15 minut. Formularz dostępny jest na stronie: wsb.pl/rekrutacja/krok1
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 
___________________________ 
Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adoni

A czy przy tej rejestracji online obowiązuje też promocja? Do kiedy ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a czy na wszystkich kierunkach na WSB studiów podyplomowych można skorzystać z promocji cenowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Ta promocja na WSB podyplomowych w jakiej wysokości jest przewidziana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2019 o 20:06, Gość Donia napisał:

W jakim systemie są wykłady na podyplomowych studiach na wsb? 

Dzień dobry Doniu,
Zajęcia w Wyższej Szkole Bankowej na studiach podyplomowych prowadzone są w systemie zaocznym, w weekendy. Zajęcia mają w dużej mierze charakter praktyczny, a wykładowcami są zazwyczaj osoby o bogatym doświadczeniu zawodowym - praktycznym.
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 
___________________________ 
Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2019 o 02:03, Gość Adoni napisał:

A czy przy tej rejestracji online obowiązuje też promocja? Do kiedy ona jest?

Dzień dobry, 
oczywiście, promocja czesnego obowiązuje również jeśli wybierzesz rejestrację online. Taka forma rejestracji wyróżnia się tylko tym, że nie musisz osobiścis stawić się w dziekanacie uczelni.
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 
___________________________ 
Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrg

też zastanawiam się nad studiami podyplomowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2019 o 12:23, Gość gosc napisał:

a czy na wszystkich kierunkach na WSB studiów podyplomowych można skorzystać z promocji cenowej ?

Dzień dobry,
Oczywiście, przy rejestracji na dowolny kierunek w Wyższej Szkole Bankowej, na studia podyplomowe przysługują określone zniżki i promocje.
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 
 ___________________________ 
Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia

Dziekuje za odpowiedz , pracuję i taki system odpowiada mi . Rozejrzę sie na waszej stronie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelja
Dnia 23.06.2019 o 01:27, oewsb napisał:

Amelijo, rekrutacja jest wciąż otwarta, dokumenty można już składać, a dodatkowo jeśli zdecydujesz się złożyć je do 1 lipca, otrzymasz zniżkę, zarówno jeśli chodzi o czesne jak i opłatę wpisową.
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 
___________________________ 
Online Ekspert WSB

Dziękuje za odpowiedz. Aplikowałam online i załapałam sie na promocje. Papierki doniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebsaka

Czy są jeszcze jakieś promocje na zapisy na studia podyplomowe na WSB? Myślałam o zapisaniu się na integrację sensoryczną, pracuję w przedszkolu i widzę jak dużo dzieci ma tego typu potrzeby i fajnie by było się dokształcić w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moim zdaniem warto iść na studia podyplomowe ja na twoim miejscu nie zastanawiałabym się zwłaszcza że na WSB jest promocja cenowa do 16 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enumerat

...a ja mam dziś od 10:00  do 15:00 obronę i choć to nie pierwszy raz, to  nie czuję się komfortowo 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka

Zdecydowałam sie na studia podyplomowe na wsb z dwóch przyczyn,  znalazłam kierunek zgodny z zawodem i praca , drugie  mieszkam  w pobliżu. Natomiast miłą niespodzianką była zniżka którą otrzymałam . 600 zł drogą nie chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, służba zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

Ja wybrałam zdrowie publiczne na wsb w Toruniu. Mieszkam pod miastem , więc z zakwaterowaniem nie będę miała kłopotu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a czy są kierunki online na WSB na studiach podyplomowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2019 o 18:31, Gość bebsaka napisał:

Czy są jeszcze jakieś promocje na zapisy na studia podyplomowe na WSB? Myślałam o zapisaniu się na integrację sensoryczną, pracuję w przedszkolu i widzę jak dużo dzieci ma tego typu potrzeby i fajnie by było się dokształcić w tym kierunku.

Dzień dobry,
Jeśli zdążysz zapisać się do 12 sierpnia możesz liczyć na zniżkę w wysokości 600zł. 300zł zniżki w czesnym i 300 zł zniżki w opłacie wpisowej. Zachęcam do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych w WSB, znajdzie tam Pani między innymi taki kierunek jak: Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka z elementami integracji sensorycznej. 
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 
 ___________________________ 
Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2019 o 15:57, Gość gosc napisał:

a czy są kierunki online na WSB na studiach podyplomowych ?

Dzień dobry,
Są kierunki, na których można wybrać tryb zdalny. Jednak nie na wszystkich, jest taka możliwość. Żeby poznać szczegóły zapraszam na stronę: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 
 ___________________________ 
Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela

Online, to ciekawe, jestem zainteresowana. Jeszcze dzisiaj zobaczę na stronie wsb , jakie mają kierunki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socjs

Precz z kryptoreklamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×