Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
DawidekPe

Komu pierwszy raz pokazałaś swoje gołe piersi?

Polecane posty

Gość Sialalalalla

TOBIE!

16 minut temu, brokeninside87 napisał:

ginekolożce, nastoletni fapaczu

Pytanie z ciekawości tylko, lubię tematy damsko-męskie, w żadnym razie nie jestem stuleją 😉

2 minuty temu, DawidekPe napisał:

Pytanie z ciekawości tylko, lubię tematy damsko-męskie, w żadnym razie nie jestem stuleją 😉

😂

46 minut temu, KermitZaba napisał:

Nie zbyt przekonowująco to brzmi, od autora takiego tematu. Moim zdaniem są ciekawsze tematy damsko męskie, np. dlaczego „kobiety głosują na lewice a nie prawice”

Bo Korwin ma swój urok osobisty 😎

Gość mmm

naszej tygrysicy to bym piersiątka possał , zresztą całą bym wycałował każdy cal ciałka .

Gość Gość

Koledze który pracował przy koszeniu trawnika w moim ogrodzie. Miał piękną sylwetkę ciała i był pięknie opalony. Ja akurat opalałam się nago na balkonie.

Poprosiłam by przyszedł na chwilę na gorę. Założyłam szybko biustonosz oraz zwiewną koszulkę. Kiedy wchodził do pokoju udawałam że ją rozpinam i poprosiłam by mi rozpioł biustonosz. Był zaskoczony moją prośba ale spełnił moją prośbę wraz nasmarowaniem pleców oraz brzuszka z piersiami. Spytałam czy nie chciałby mi towarzyszyć w opalaniu zgodził się i opalaliśmy się razem.

Zaimponowało mi w nim to że potrafił panować nad emocjami. Gdyż była to taka prowokacja z mojej strony.  Nie ukrywając byłam trochę podniecona kiedy smarował moje ciało a ja jego ale do niczego nie doszło. Była to prowokacja z mojej strony ale chyba nie miałaby nic przeciw gdyby chciał czegoś więcej.

Moja najlepsza koleżanka z pracy w końcu pokazała mi gołe piersi. Niby mówiła, że się trochę wstydzi, że nie może (bo rozbiera się tylko przed mężem i u ginekologa). Po jakimś jednak czasie stwierdziła, że gdyby wiedziała, że chcę widzieć jej gołe cycuszki, to już dawno by mi je pokazała (i tylko mnie z tej trójki 10 razy wysłała gołe selfie - mam je kiedy chcę zobaczyć). Te piersi pasują do niej idealnie i dlatego najlepiej wygląda topless.

Moja koleżanka w pracy zawsze robiła mi kawę. Gdyby już wtedy miała więcej odwagi i pokazała mi gołe piersi, gdy jeszcze karmiła - miałbym codziennie do kawy świeże mleko z jej cycka.

Napisano (edytowany)

Kobietą, która nigdy się mnie nie wstydziła i wiele razy widziałem jej gołe piersi była moja mama. Przez 41 lat co jakiś czas widziałem jej gołe piersi - ładniejszych nigdy nie widziałem. Nie żeby się rozbierała, ale jak je myła, przebierała się - nie miała przy mnie żadnego wstydu. Gołe cycki widziałem często. Kiedyś chciała żebym jej natarał plecy i wymasował, była topless, ja z kolei chciałem jeszcze zrobic jej masaż piersi - chętnie się zgodziła. Gdy chorowała jej gołe piersi widziałem codziennie - do końca były śliczne. 

Edytowano przez Bond

Liceum,pierwsza klasa,na imprezie u koleżanki, gra w butelkę,koleś miał minutę na tak zwane macanko 😉

Napisano (edytowany)

Inna moja koleżanka, gdy byliśmy na Słowacji zrobiła mi super niespodziankę. Przyszła z sauny bez stanika, tylko w szlafroku atlasowym. Przez ponad godzinę wysuwały się jej ze szlafroku gołe piersi: raz prawa, raz lewa. Była super - śliczne dwa jabłuszka. Może byłem jej pierwszy.

Edytowano przez Bond

17 godzin temu, Zuzia6 napisał:

Sąsiadowi jak zrbiłam mu loda

Ile miałaś lat ? A ile on ? 

Ja 24 lat on 20lat i do dzisiaj jesteśmy małżeństwem😅

Koleżance z klasy.Takie starcie,która ma większe.Podstawówka to była😁

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się