Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Oszczędny

Dlaczego mam dzielić się pieniędzmi z pasożytem zwanym kobietą?

Polecane posty

Gość Ona
7 minut temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

to do autora tematu czy do mnie?

Do autora tematu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
28 minut temu, Gość Ona napisał:

Gdybym miała możliwość odstrzelilabym cie z przyjemnością pajacu... nienawidzę ścierwa zwanego chytrym facetem

A sama będąc chytrym pasożytem nie jesteś takim ścierwem do odstrzelenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Przed chwilą, Gość ... napisał:

A sama będąc chytrym pasożytem nie jesteś takim ścierwem do odstrzelenia? 

Ty podszywając się pode mnie też jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
3 minuty temu, Gość ... napisał:

A sama będąc chytrym pasożytem nie jesteś takim ścierwem do odstrzelenia? 

Napisałam jako kobieta. Ale chyba nie gramy w tej samej lidze 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
46 minut temu, Gość hehehe napisał:

A co niby jest wazniejsze od pieniadzy? 😄 nie ma takiej rzeczy. Tylko pieniadze nigdy nie zdradza i nie zawioda. Kobiecie wystarczy sekunda zeby to zrobila

Utrwalenie genów jest ważniejsze bo pieniądze i tak są nietrwałe i po wykupieniu nagrobka bezużyteczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
5 minut temu, Gość ... napisał:

Ty podszywając się pode mnie też jesteś.

Przepraszam twoje trzy kropki 🙂 Przeoczyłam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, Gość ... napisał:

Przepraszam twoje trzy kropki 🙂 Przeoczyłam 🙂 

Ja też przepraszam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
38 minut temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

tak sobie tłumacz..., pisałem to juz wielokrotnie, jestem hamski ale TYLKO na tym forum bo po prostu wylewam swoją frustracje związaną z zyciem realnym... ,  pamietaj, w relau jestem zupełnie inny, miły, pomocny, klutrualny i usmiechniety.. jednak jak widac to nic nie daje

Możesz tak sobie opowiadać bo nikt ciebie nie zweryfikuje bo nie zna poza forum.  Załamany hipokryta.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob co chcesz.

Wczoraj zalozylem post o pomocy innym i dzieleniem sie tym co sie ma.szczerze? Ja wole kupic cos zonie czy zaplacic za kolacje,kino,teatr czy cokolwiek innego niz zydzic kase i masturbowac sie tym ze ide kupic sobie spodnie bluze gre na komputer albo pojsc sie napier.d.o.l.i.c ze znajomymi.Bo wielka to hanba i ujma na honorze postaeic dziewczynie kolacje czy wyjscie do kina.H.u.j wam przyjdzie z tych pieniedzy i z tego skapstwa.prawiczki nieudacznicy;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa
5 minut temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Możesz tak sobie opowiadać bo nikt ciebie nie zweryfikuje bo nie zna poza forum.  Załamany hipokryta.  

Ja natomiast popełniłem błąd i sprowadziłem sobie dwie panie z tego forum do reala. Weryfikacja negatywna by nie rzec koszmarna 😄 

Jak to było? Najgorsze co można sobie przywlec do domu, 10/10 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
1 minutę temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

nie mam potrzeby cokolwiek ściemniać tu na forum , bo po co ?

Czyli gdy na forum piszczesz hamskie tresci to twoje prawdziwe ja. A poza udaje normalnego. Jak to nie jest hipokryzja to nie wiem co jest. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
4 minuty temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

no ale jakie to ma znaczenie co ty sobie tutaj napiszesz? wazne jaki jestem w realu.... a to co tam w glowie sobie ktos mysli jest malo istotne

papieza ocenialas tez za czyny, a moze w glowie mial przeklenstwo? jakie to ma znaczenie ?

Pozer idzie w zaparte. 0 autorefleksji i chęci bycia lepszym nawet dla samego siebie. Najbardziej mnie śmieszą antyrozwojwcy którzy się dziwią że ciągle i w kółko spotyka to samo. A potem ludzie czytają takie emocjonalne ekstementy, które nie mają ani sensu ani logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgenstern
1 godzinę temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

 

aha i jest pewna różnica, faceci lecą na kase- ale w takim sensie, ze chcieliby ją zarabiać, jak najwięcej, by czuć władze...

kobieta zaś leci na kase dosłownie, czyli ona w cale nie musi nic robić, ważne aby facet miał tą kase..

Ja bylam z takim co leciał na kasę dosłownie. Zawalałam szkołę żeby tylko zarobić żeby miał co jeść i gdzie spać. Opiekowałam się, pomagałam wyjść z alkoholizmu, nawet dupę mu wycietałam. I co? Ostatecznie zostawił mnie dla starszej i bogatszej 😞 i zwyzywana przez niego od k.. i sz... No i jeszcze potem pisał do mnie że mam mu 10 tysiecy oddać. Ciekawe za co jak nigdy grosza nie wzięłam od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Pasożyt to ona napisał:

Kobieta to najgorsze co można przywlec do domu ! Zwierzątko domowe cię doceni bo zapewnisz mu żywność i dom. A kobieta nic nie jest w stanie zaoferorać jeszcze powie ci że twój dom jest dla niej za mały i chce ona luksusów. Miłość? Kobiety nie wiedzą co to jest, jedynie udają miłe gdy czegoś chcą.

Test na to kto jest lepszym przyjacielem: żona czy pies? Zamknij żone i psa w bagażniku wróć za godzinę i zobacz kto będzie się bardziej cieszył na Twój widok.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Jeśli My (jako kobiety) oczekujemy tylko pieniędzy to Wy oczekujecie tylko seksu. I nie jedyne tutaj manipulujemy, bo tekstów 'jestes dla mnie najpiękniejsza', nigdy cię nie zdradzę, albo kocham i będę kochał same sobie nie wymyśliłyśmy , a potem się okazuje że było kilka młodszych cipek za plecami , więc nie uważaj kobiet jako największe zło bo sami nie jesteście lepsi. Jeśli ktoś jest ...em to ...em pozostanie czy to kobieta czy mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Dominika napisał:

Jeśli ktoś jest ...em to ...em pozostanie czy to kobieta czy mężczyzna.

I to jest kuźwa prawda objawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
28 minut temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

jestem na absolutnym maksie swoich mozliwosci, wiec przestan lamusie pie.r.dolic, ty ku,.rwa pe.dale

Zatem bardzo słabe sa te twoje możliwości. W takim razie zajmij sie filatelistyka, bo na kobiete z takimi możliwościami raczej nie masz szans. No chyba, ze ulomna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Dominika napisał:

Jeśli My (jako kobiety) oczekujemy tylko pieniędzy to Wy oczekujecie tylko seksu. I nie jedyne tutaj manipulujemy, bo tekstów 'jestes dla mnie najpiękniejsza', nigdy cię nie zdradzę, albo kocham i będę kochał same sobie nie wymyśliłyśmy , a potem się okazuje że było kilka młodszych cipek za plecami , więc nie uważaj kobiet jako największe zło bo sami nie jesteście lepsi. Jeśli ktoś jest ...em to ...em pozostanie czy to kobieta czy mężczyzna.

tak, tylko "ci.pke" może dać kazda z was, bo kazda z was ją posiada.. a kase to juz nieliczni posiadaja i bardzo ciezko ją zdobyc, wiec kto ma gorzej? wy nie musicie  nic pracowac bo z natury macie wszystko a my? mamy prz.e.s.rane.. bo bez tej "kasy" nie mozemy miec kobiet, to jest tragedia

i oczywiscie nie mam na mysli normalnej kasy tylko o grubych pieniadzach mówie, ktorych juz latwo nie jest zarobić

aha i jeszcze jedno.. to wy czesciej zdradzacie i chcecie sie pi.e.przyc nagle na spontanie bo poczuliscie ochote i macie ku temu okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Kobieta napisał:

Zatem bardzo słabe sa te twoje możliwości. W takim razie zajmij sie filatelistyka, bo na kobiete z takimi możliwościami raczej nie masz szans. No chyba, ze ulomna. 

ta? to powiedz co mozna robic wiecej? dbam o siebie, trenuje, pracuje mocno,  co mozna wiecej robic? bo jestem ciekaw hm.., moze zaczaruj aby doba miala 50godzin , a moje zdrowie bylo o wiele lepsze to jeszcze np zaczne latac.. o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
6 minut temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

tak, tylko "ci.pke" może dać kazda z was, bo kazda z was ją posiada.. a kase to juz nieliczni posiadaja i bardzo ciezko ją zdobyc, wiec kto ma gorzej? wy nie musicie  nic pracowac bo z natury macie wszystko a my? mamy prz.e.s.rane.. bo bez tej "kasy" nie mozemy miec kobiet, to jest tragedia

i oczywiscie nie mam na mysli normalnej kasy tylko o grubych pieniadzach mówie, ktorych juz latwo nie jest zarobić

aha i jeszcze jedno.. to wy czesciej zdradzacie i chcecie sie pi.e.przyc nagle na spontanie bo poczuliscie ochote i macie ku temu okazje

Super założenie że częściej zdradzamy 😉 z d.upy wzięte bo przecież faktami tego nie udowodnisz , no ale 'tak mi powiedzieli i jestem taki biedny'. Zresztą jeśli ktoś szuka pięknej laluni , która od początku ma takie założenie , że chce być utrzymanką to czy to wina wszystkich kobiet? Tak , są takie które tylko kasa przekonuje, ale dlatego że mogą sobie na to pozwolić. Przestań wymagać żeby zawsze była piękna, uśmiechnięta, wypachniona i gotowa dla Ciebie to zobaczysz jak życie wygląda. Zweryfikuj wymagania, potem pogadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Biu zgadzam sie, facet powinien byc niewolnikiem :) oczywiscie powinien chetnie przyjac taki uklad i sie podporządkować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2019 o 09:15, ToBezZnaczenia napisał:

Randki randkami, ale intercyza intercyzą.

Intercyza hehhehe? To musi być wieeelka miłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, portki. napisał:

Intercyza hehhehe? To musi być wieeelka miłosc

No do pieniędzy na pewno, jeśli widzi się w tym problem. Ślubuje się uczciwość? A jak każdy sobie rzepkę skrobie, to najuczciwszy układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ToBezZnaczenia napisał:

No do pieniędzy na pewno, jeśli widzi się w tym problem. Ślubuje się uczciwość? A jak każdy sobie rzepkę skrobie, to najuczciwszy układ.

uczciwe v=byłoby gdybyś podpisał ze sobą intercyzę i darzył sie miłością na miarę majatku który zgromadziłeś  niewątpliwie nie bez wysiłku 😉 ale intercyze podpisuje się po pierścionku czy przed ? 😉 tak pytam a nie lepiej jest wzionśc ci babę bogatszą od siebie ? 😉 na pewno są takie ładne i ogarnięto-rozciągnięte i na dodatek chętne  ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, portki. napisał:

uczciwe v=byłoby gdybyś podpisał ze sobą intercyzę i darzył sie miłością na miarę majatku który zgromadziłeś  niewątpliwie nie bez wysiłku 😉 ale intercyze podpisuje się po pierścionku czy przed ? 😉 tak pytam a nie lepiej jest wzionśc ci babę bogatszą od siebie ? 😉 na pewno są takie ładne i ogarnięto-rozciągnięte i na dodatek chętne  ehehe

Ja na czyjś majątek nie polecę. Mnie pierścionek nie dotyczy. Nie zamierzam się z nikim wiązać. A może powinienem dać się oskubać, by na sknerę nie wyjść, bo mnie faktycznie obejdzie, co kto sobie pomyśli? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak. idź tą drogą. masz całkowitą rację w każdym aspekcie swojej racji ;-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2019 o 10:38, Gość Biu napisał:

Za to, że kobieta rodzi dzieci, mężczyzna powinien płacić za wszystko i jeszcze jej służyć i dogadzać i ogólnie być jej niewolnikiem.🙂

a wiesz jaki to wyczyn urodzić dziecko ? 9 miesięcy masz rozwalony brzuch, problem gastryczne i z pęcherzem, potem co najmniej 10 godzin męczącego porodu, którego ból można przyrównać do piłowania kręgosłupa piłą motorową...potem spuchnięte pogryźione cycki od karmienia i infekcje sutków. W grę  wchodzi jeszcze to, że nigdy nie odzyskasz sylwetki...chyba jest za co dziękować ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2019 o 13:45, PIJEjuz6PIWO napisał:

aha i jeszcze jedno.. to wy czesciej zdradzacie i chcecie sie pi.e.przyc nagle na spontanie bo poczuliscie ochote i macie ku temu okazje

Wątpię. 

Twoje twierdzenie nie znajduje uzasadnienia naukowego bo testosteron wpływa na większy popęd seksualny a my mamy go zdecydowanie mniej. Przeciętna kobieta ma ochotę na seks raz na tydzień. Przeciętny facet ma ochotę na seks kilka razy dziennie. Poza tym seks to zawsze dużo większe ryzyko dla kobiety (ciąża). Facet się jakoś wymiga a kobieta z brzuchem zostanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2019 o 10:03, Gość No niestety napisał:

Kobieta to złodziej czasu i trująca roślina W dodatku dziury w mózgu od ciągłego gadania z nią przez telefon

Złodziej czasu? Kto komu kradnie czas. Stosy prania,garów ,smrodu !!!!  Tylko odliczam czas, kiedy mogę zostać sama. Nie muszę  słuchać jęków dziada i jego życiowych mądrości  😂😂😂😂 Ps. Nie jestem pasożytem.Zarabiam więcej od tego gada.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×