Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwi

Co sądzicie o facecie, który nie potrafi gotować

Polecane posty

Gość dwi

Ale chciałby, żebyście go nauczyły?

Bo np. matka nie uczyła go w dzieciństwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

A co myslcie o kobiecie ktora nie umie zmienic kola w samochodzie, ale chcialaby sie nauczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwi
8 minut temu, Gość gosciowka napisał:

A co myslcie o kobiecie ktora nie umie zmienic kola w samochodzie, ale chcialaby sie nauczyc?

My od kobiet nie wymagamy umiejętności zmiany koła (zresztą nie każdy mężczyzna to potrafi), wy od nas umiejętności gotowania tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

To niech ona tak czesto gotuje jak on czesto zmienia kolo w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 minut temu, Gość dwi napisał:

Ale chciałby, żebyście go nauczyły?

Bo np. matka nie uczyła go w dzieciństwie...

A co mamy myśleć? Każdy się kiedyś czegoś uczył, każdy był kiedyś początkującym więc jak facet chce się nauczyć gotować to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 minut temu, Gość dwi napisał:

Ale chciałby, żebyście go nauczyły?

Bo np. matka nie uczyła go w dzieciństwie...

A co mamy myśleć? Każdy się kiedyś czegoś uczył, każdy był kiedyś początkującym więc jak facet chce się nauczyć gotować to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, brokeninside87 napisał:

każdy umie gotować jak go głód przyciśnie XD

kuchnia jest domeną kobiety, więc faktycznie nie musi

Nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Ale ten obraz w tel mi skacze, troche trwa zanim klikne w odpowiednie pole...

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł, facet ktory potrafi gotować zyskuje na atrakcyjnosci, a jeszcze jesli jest to kuchnia wegetariańska to juz go love .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A po co umieć gotować? Zagotować wodę w czajniki, to umie każdy. W markecie można kupić gotowce, wystarczy odgrzać w mikrofalówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać

Jakby był przystojny, to by powiedziały, że nie musi umieć, bo będą same mu gotowały, a jak nie, to by go wyśmiały i powiedział, że to żałosne, że nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

 Facet to małe piwo, co powiecie o "kobiecie" co wody na herbatę nie potrafi ugotować, bo mamusia całe zycie pod gębę podstawiała i kalekę z niej zrobiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Moj maz nie potrafi zrobic nic, moze jedynie herbate, jak mnie nie ma w domu to sniadanie je na miescie ale w pracy, obiad tez na miescie. Mnie to nie przeszkasza, ja jestem od gotowania, on niech sprawdza rachunki, samochod i inne meskie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Gość Ola napisał:

Moj maz nie potrafi zrobic nic, moze jedynie herbate, jak mnie nie ma w domu to sniadanie je na miescie ale w pracy, obiad tez na miescie. Mnie to nie przeszkasza, ja jestem od gotowania, on niech sprawdza rachunki, samochod i inne meskie rzeczy

I tak trzymaj, nie dodałaś tylko że od "kochania" też jesteś (męskie sprawy)  ha ha ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
2 godziny temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

dzisiejsze kobiety i tak nie potrafią gotowąc.. pokolenie starych dobrych polek wygineło w latach wojny światowej

dzisiejsze baby to wymagaja tego aby to albo facet ugotowal, albo postawil gdzies kolacje/obiad w restauracji i to oczywiscie jakiejs ładnej, drogiej

Prawda. Kobiety mają mnóstwo wymagań, ale same od siebie niewiele dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To dobrze o nim świadczy, ze chce się nauczyć. Te najłatwiejsze potrawy są do ogarnięcia od razu, a po kilku próbach ugotuje super i poczuje się pewnie. Mój mąż świetnie gotuje, a ja nie raz zmieniałam koło w samochodzie.:) Im więcej się umie, tym łatwiej w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cindi

Mnie by cieszyło gdyby nie potrafił :) kuchnia to moje królestwo, mam w niej określony porządek, uwielbiam piec i gotować, nie lubię jak mi ktoś gary przestawia 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwi
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A po co umieć gotować? Zagotować wodę w czajniki, to umie każdy. W markecie można kupić gotowce, wystarczy odgrzać w mikrofalówce.

Wychodzę z tego samego założenia. Niestety wiele kobiet wymaga, by mężczyzna gotował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sądzę że będzie głodny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
43 minuty temu, Gość Cindi napisał:

Mnie by cieszyło gdyby nie potrafił 🙂 kuchnia to moje królestwo, mam w niej określony porządek, uwielbiam piec i gotować, nie lubię jak mi ktoś gary przestawia 😜

Rzadkość w dzisiejszych czasach 🙂 Tak trzymać 🙂

3 godziny temu, marawstala napisał:

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł, facet ktory potrafi gotować zyskuje na atrakcyjnosci, a jeszcze jesli jest to kuchnia wegetariańska to juz go love .)

...pod warunkiem, że jest przystojny. Bo przeciętni nie zasługują na "love", niezależnie od tego, co potrafią i jacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio? Nie
1 minutę temu, Gość szkoda gadać napisał:

Rzadkość w dzisiejszych czasach 🙂 Tak trzymać 🙂

...pod warunkiem, że jest przystojny. Bo przeciętni nie zasługują na "love", niezależnie od tego, co potrafią i jacy są.

To już wiemy. Po co się powtarzasz?  Liczysz na wyrwanie jakiejś głupiej na litość która zwie się przeciętny acz skarb? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
8 minut temu, Gość szkoda gadać napisał:

Rzadkość w dzisiejszych czasach 🙂 Tak trzymać 🙂

...pod warunkiem, że jest przystojny. Bo przeciętni nie zasługują na "love", niezależnie od tego, co potrafią i jacy są.

Wez nie marudz... Każda kobieta ma swoj określony typ ktory jej sie podoba... a umiejętność gotowania czasem moze przechylić szale na korzyść tego amanta : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć

Różnie to bywa. Mój ojciec kiedyś miał taką jedną klientkę co ani razu w życiu samodzielnie nie urgowała objazdu. Niestety słaby ze mnie kucharz. Gdy raz ugotowałem gulasz to rodzina pochwaliła mnie, że wyszła mi dobra pomidorowa. 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę gotować

Ja nie wymagam bo sama nie gotuje bo nie lubie. Można jeść gotowce, od mamy lub na mieście, szkoda czasu na babranie się w garach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B-side

Najważniejsze, żeby umiał piec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Kapusta
5 godzin temu, Gość dwi napisał:

Ale chciałby, żebyście go nauczyły?

Bo np. matka nie uczyła go w dzieciństwie...

facet jeśli umie gotować to raczej jest pedziem, normalny facet nie umie gotować dlatego ma kobiete która umie, a on jej wymieni koło w samochodzie, tak działają związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
2 minuty temu, Gość Jan Kapusta napisał:

facet jeśli umie gotować to raczej jest pedziem, normalny facet nie umie gotować 

Pedziem, ale "jej pedziem" to jest taki co jest pantoflarzem- po definicję zachęcam zajrzeć wyszukując

(kobieta po30 mężczyzna pod pantoflem)

Niestety połowa facetów taka jest i godzą się z przepowiednią swojej wyroczni kiedy powie (misiu na drugie "nas" nie stać), to jest też odpowiedź na to dlaczego Twój sąsiad definitywnie chce abyś miał mniej od niego -bo Twoja kobieta zawsze ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam apetyt
2 godziny temu, Gość Cindi napisał:

Mnie by cieszyło gdyby nie potrafił :) kuchnia to moje królestwo, mam w niej określony porządek, uwielbiam piec i gotować, nie lubię jak mi ktoś gary przestawia 😜

Gdzie byłaś całe moje życie kwiatuszku? W jakiej okolicy mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten jedyny
2 godziny temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 Facet to małe piwo, co powiecie o "kobiecie" co wody na herbatę nie potrafi ugotować, bo mamusia całe zycie pod gębę podstawiała i kalekę z niej zrobiła ?

kobieta która nie potrafi gotować NIE NADAJE SIĘ DO ZWIĄZKU, absolutnie wykluczam taką nawet gdyby był miss miss w wszystkim innym. A restauracji nienawidze, tam z jedzeniem robią takie rzeczy że nie chcecie wiedzieć nawet, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecz z takimi
1 godzinę temu, Gość dwi napisał:

Wychodzę z tego samego założenia. Niestety wiele kobiet wymaga, by mężczyzna gotował.

takie są od razu skreślone na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×