Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość 35

Brak miesiączki A testy negatywne

Polecane posty

Gość Gość 35

Hej, od tygodnia spóźnia mi się okres zrobiłam 2 testy wyszły negatywne dodam że pobolewa mnie podbrzusze czy mimo negatywnego testu mogę być w ciąży czy ktoraz z was miala podobna sytuacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeee

Cześć, z tego co wiem testy są wiarygodne w dniu spodziewanej miesiączki, a tym bardziej jeżeli zostały wykonane tydzień po jej terminie. Jeśli jeszcze zrobiłaś dwa testy to raczej wynik jest prawidłowy. Jednak kiedy doszło do ryzykownej sytuacji ? Były to dni płodne ? Okres może spóźnieniać się z różnych przyczyn jak stres czy zaburzenia hormonalne. Ból podbrzusza może również zwiastować nadchodząca miesiączkę lub jest wynikiem stresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 35

Do tej pory cykle regularne tak były dni płodne nie ukrywam że chciał bym aby okazało się że to jednak ciąża A nie jakieś problemy zdrowotne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeee

Jeżeli testy po miesiączce wychodzą negatywnie to szanse raczje marne ale kto wie może jest za wcześnie ? Dopóki nie dostaniesz okresu miej nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dona

Ja współżyłaś bez zabezpieczenia to wszystko jest możliwe, pytanie czy starasz się o dziecko czy też nie. Jeśli nie to ja ci polecam zabezpieczanie się za pomocą diafragmy caya. Jest łatwa w zakładaniu dodatkowo stosowana z żelem plemnikobójczym zwiększa ochronę. Nie ma skutków ubocznych no i daje duże poczucie komfortu współżycia. Ja kupiłam j na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×