Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna

Ciąża czy spóźniający się okres

Polecane posty

Gość Anna

Cześć ,w 16 kwietnia odbyłam stosunek z chłopakiem (z zabezpieczeniem) i dostałam okres 22 kwietnia choć miał lekkie opóźnienie (3 dni ).Byla to skąpa miesiączka o ciemnym kolorze lecz trwała normalnie 5 dni i towarzyszyły mi podczas niej bóle podbrzusza jak przy każdej mojej miesiączce, aktualnie jest dziś 4 czerwiec i nie mam nadal miesiączki a powinnam mieć już 8 dni temu.Czy mogę się martwić ? Czy to może  być ciąża ? Czy to zamiast okresu mogło być plamienie ? Dodam ze nie mam żądnych objawów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa

Jeżeli stosunek odbył się 6 dni przed miesiączka to raczej był to twój okres niepłodny, do tego zabezpieczyliście się i dostałaś okres. Jeżeli chodzi o krwawienia w ciąży mogą występować, jednak są one dużo skąpsze i bardziej przypominają plamienia niż okres. Nie towarzysza im również bóle. Mają one ciemna barwę. I nie trwają zbyt długo. Jeżeli coś cie niepokoi wystarczy zrobić test ciążowy. Każdy stosunek niesie za sobą ryzyko ciąży, wiec najlepiej będzie dowiedzieć się co i jak. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×