Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MariaJa

Jaki odkurzacz do dużego domu

Polecane posty

Gość MariaJa

Kończymy budowę domu, muszę kupić nowy odkurzacz. Będą dwa piętra, po ok 90 m2, więc dosyć sporo sprzątania. Plus mamy psa. Zastanawiam się nad jakimś odkurzaczem automatycznym, warto coś takiego kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilinka

moja siostra ma automatyczny od xiaomi i nie narzeka chociaż raz coś się u niej popsuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko te automatyczne są strasznie drogie 😞 i sprawdzają się na dużych płaskich powierzchniach, jak jest dużo przeszkód do ominięcia, to chyba gorzej wtedy sprzątają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoska

odkurzacze automatyczne są super. ja mam już drugiego. od początku mam do czynienia z firmą irobot i nie mam zamiaru testować innych, bo te są rewelacyjne, przynajmniej dla mnie. Mam i dywany, i trochę mebli i kwiaty na podłodze, a moja roomba bez problemu jeździ. Mam klasyczną 980.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwenka
Dnia 6.06.2019 o 12:14, Izea napisał:

Tylko te automatyczne są strasznie drogie 😞 i sprawdzają się na dużych płaskich powierzchniach, jak jest dużo przeszkód do ominięcia, to chyba gorzej wtedy sprzątają?

niekoniecznie. irobot w swoich odkurzaczach ma dobre czujniki które mapują powierzchnię i tworzą wówczas plan sprzątania i meble nie stanowią problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janugro

o ile dobrze się orientuję to roomba e5 lub i7 ma opcję zapamiętania map kilku pięter, nie wiem, trzeba by sprawdzić dokładnie, bo ja mam klasyczną 980 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamroombe

moja roomba 980 ogarnia bez problemu ponad 100 m2 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarycka

 jest jakiś odkurzacz automatyczny który zapamięta np układ pomieszczeń itd na dwóch różnych piętrach? żeby np najpierw posprzątał parter, a później bym go przeniosła na piętro? jak to działa? bo chciałabym takiego irobota od dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćma74

ja mam roombę. wyłożyłam trochę kasy to wyłożyłam ale teraz nie zamieniłabym roomby na nic innego. serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja

Mam dom 130m2 i zdecydowałam się na zakup Irobot Roomba i jestem zadowolona. Podłogę mamy niewymagającą w pielęgnacji i łatwą do sprzątania, bo w całym domu łącznie z łazienkami panele winylowe z www.arbiton.com. Tylko ja nie bardzo mam czas na odkurzanie a Roomba robi swoje i jest czyściutko. Jedyny minus - pies się jej boi 😉😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A roomba faktycznie jest tak skuteczny? Bo ja słyszałam, że jest raczej do mniejszego brudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam z tej strony
Dnia 22.07.2019 o 12:54, eliza104 napisał:

A roomba faktycznie jest tak skuteczny? Bo ja słyszałam, że jest raczej do mniejszego brudu.

Jest bardzo skuteczny. Zbiera mały brud i duży brud i włosy i sierść. Każdy rodzaj zabrudzenia, bo to taka uparta bestia, która nie skończy odkurzać póki nie doczyści porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry

A mój Pure C9 ma bardzo dobry system filtrowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry

A mój Pure C9 ma bardzo dobry system filtrowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isia
Dnia 22.07.2019 o 12:54, eliza104 napisał:

A roomba faktycznie jest tak skuteczny? Bo ja słyszałam, że jest raczej do mniejszego brudu.

Jest bardzo skuteczna. Ja swoją puszczam raz na dwa dni i wszystko ładnie wciąga. Jak masz większy brud to po prostu trzeba częściej pojemnik opróżnić, ale sprząta cały czas tak samo skutecznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galop
Dnia 3.08.2019 o 09:42, bialadaama napisał:

Teraz są takie roboto-odkurzacze, naprawdę dobrze wywiązują się ze swojego zadania

nooom. nawet ostatnio na yt oglądałem filmik takiego odkurzacza co ma bazę gdzie sam wywala śmieci a człowiek sobie na 2/3 tygodnie zapomina o odkurzaniu, później tylko trzeba opróżnić ten pojemnik i tyle. to jakaś roomba ale nie prypomnę sobie modelu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek
Dnia 1.08.2019 o 17:49, Gość Cherry napisał:

A mój Pure C9 ma bardzo dobry system filtrowania. 

A co daje ten system filtrowania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta25

Z mężem kupiliśmy do naszego nowego domu odkurzacz Electroluxa pure i9, ma bardzo fajny kształt, faktycznie dociera w trudne dostępne miejsca, sprząta naprawdę dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza k

Osobiście polecę ci roombe 980, jeden z najlepszych jak dla mnie odkurzaczy na rynku. Podłoga jest czysta, wszędzie wjedzie. Przedewszystkim sprząta a o to chodzi przecież 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie ogarniać taką przestrzeń, aby cały czas było czysto, więc miło by było gdyby ktoś robił to za nas. W związku z tym polecam taki odkurzacz, który będzie to robił za Ciebie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka Hel

a ja słyszałam że te elektroluksy są słabe i niedokładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aminka

Sama mam piętrowy dom i u mnie sprawdza się roomba i7+. Bez problemu zapamiętuje dwie kondygnacje i sama się odnajduje, na której jest. A kupiłam drugą stację clean base, żeby jej nie nosić. Tylko robota przenoszę, a ze ma automatyczne opróżnianie to tylko raz na 2 miesiące muszę opróżniać pojemniki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

U nas przy 300m2 sprawdza się robót roomba e5, którego serdecznie polecam. Nawet mu sierść nie straszna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
Dnia 6.06.2019 o 11:26, Gość ilinka napisał:

moja siostra ma automatyczny od xiaomi i nie narzeka chociaż raz coś się u niej popsuło

to fakt, one są awaryjne nie pierwszy raz o tym słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×