Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gkb

Co myślisz o tym? chciałabym poznać waszą opinie

Polecane posty

Gość Gkb

 Kiedyś poznałam przez internet pewnego faceta, tak dobrze mi się z nim rozmawiało że uwierzyłam że poznałam bratnią dusze. Wiedziałam ze to przecież tylko facet z internetu którego w rzeczywistości nie znam ale pisał do mnie codziennie, każdego ranka potem potrafiliśmy przegadać ze sobą całe dnie i wytworzyła się między nami jakaś wiez ale nie proponował nigdy spotkania, pisał że mu na mnie zależy jak coś zaproponował to się potem z tego wycofywał. Byłam młoda i naiwna, czekałam aż wyjdzie kiedyś z propozycją spotkania ale minął rok i się nie doczekałam. Zaczęłam go przybierać do tzw muru czemu nie chce się spotkać skoro tak niby mu na mnie zależy to pisał że bał się spotkać dlatego ze mogę go odrzucić i ze on miał w przeszłości pewne przykre doświadczenia i stad ten jego strach. Wymusiłam na nim spotkanie i spotkał się ze mną ale nie było z jego strony żadnego zaangazowania wiec było mi przykro i szybko się z nim pożegnałam. Zaczęło do mnie docierać ze jemu chyba na mnie wcale nie zależy bo gdyby tak było nie musiałabym czekać na spotkanie 1,5 roku. Potem pisał do mnie ze tęskni za mną i ze nie może o mnie zapomnieć a gdy zapytałam czy przyjedzie to powiedział ze nie ma pieniędzy zeby jezdzic w te i w tamte. Mieszkaliśmy w dwóch różnych miastach ale nie była to jakaś wielka przepaść w odległości.  Jak spytałam po co mi marnował czas i czemu kłamie ze mu na mnie zależy i ze gdyby tak było to przyjeżdżałby do mnie a nie tylko pisał słowa bez pokrycia. To znów pisał że mu zależy oczywiście żadnego pokrycia w czynach nigdy nie zobaczyłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Równouprawnienie

To ty do niego jeździj i zabiegaj jak ci zależy i trać swoją kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kbvvv

Ja uważam że nam na kimś zależy to się chce być z ta osobą, jeździ do niej a jak szkoda komuś kasy na znajomość to się nie robi komuś nadziei, nie zawraca głowy i czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×