Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okiem obserwatora

Czy kobiety boją się przystojnych facetów?

Polecane posty

Gość pustaczkom dziękuje
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Mega wrażenie, mega zadbany, mega, mega. Używanie tego określenia świadczy o niskim poziomie ludzi, którzy wciskają je, gdzie się da. Choćbyś wyglądał jak Brad Pitt, to nie byłabym tobą zainteresowana. Wygląd to nie wszystko.

Wiemy to, ty chcesz zobaczyć wyciąg z banku..... typowa pusta leniwa lalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brad ziarno
4 godziny temu, KermitZaba napisał:

Dwa razy napisałem słowa "mega", wiem ze próbujesz mnie tym przytykiem deprecjonować by poczuć się lepiej i mam nadzieje ze się choć trochę tobie udało. Osobiście o swój poziom się nie martwię. Poza tym do Brada Pita się nie umywam i nigdy się nie umywałem i moim celem nie było się do niego równać, tylko pokazać ze wystarczy czasami trochę, i zadać pytanie a co gdyby było "mega"(4 raz) i podejrzewam, że gdybyś spotkała takiego Brada Pita (zakładając, że on jest twoim "ideałem"), to możliwe, że cały rozsądek poszedłby w zapomnienie u masy kobiet i na tym polegał mój wywód.

jakby widziała Brada to by majtki w biegu ściągała, buahahaha.... oj te baby są tępe jednak, co za durne plemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość nie oceniaj po wyglądzie napisał:

Skąd wiesz że jest latawcem? Tylko dlatego że jest przystojny nie znaczy że korzysta z tego że panny na niego lecą

A który by nie skorzystał? 99% skorzysta, musialabym facetów nie znać żeby twierdzić naiwnie inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Tak.

Boją się, że inna wskoczy mu na bolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×