Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dziecko Melanii

Trele morele

Polecane posty

Coś takiego! Nie sądziłam, że jeszcze kiedyś tu zajrzę. Dobry wieczór :)

Dobry wieczór,  przyniosłam wieczorną Herbatkę, ale nikt tu już nie zagląda. Dziś dowiedziałam się że ktoś  postanowił reanimować ten kiedyś ciekawy temat. Pozdrawiam Was serdecznie wiedziona sentymentem. Trełka:)

Cześć, Trełko, cześć. Ja też wiedziona sentymentem zajrzałam tu tydzień temu. Pustawo. Fakt. Może ktoś jeszcze dołączy. Wprawdzie późnawo i o tej porze herbaty nie piję, ale wyjątek zrobić mogę 🙂

Napisano (edytowany)
Dnia 29.12.2019 o 21:27, Gość Saszka_ napisał:

Cześć, Nikito72. Ogromna niespodzianka. Przepraszam za przydługie milczenie ale przestałem tu zaglądać, bo, jak sama widzisz, nie ma po co. Oryginalne "trele" zniknęły jakiś czas temu. Po prostu przestały się wczytywać. Nie mam pojęcia, dlaczego. Postanowiłem więc, prawda, nie mając żadnego mandatu Melanii, skonstruować jakąś protezę. Ale to na nic. Jesteś pierwszą osobą z tamtego składu, która się odnalazła i postanowiła zabrać głos. Być może za kolejnych kilkanaście miesięcy odezwie się ktoś następny. Być może. "Trele", miła Nikito, umarły. Pozdrawiam - znany Ci osobiście, wyżej podpisany. (A jakby coś, możesz napisać do mnie mejla. Adres ten sam, co przed laty.)

Saszka, prawdziwy?

Edytowano przez Trełka i już

Trełko, nie klei się nam dzisiaj rozmowa. To nic. Może innym razem. Zajrzysz kiedyś tu jeszcze? Jestem na małym zakręcie. Jak się wyprostuje, co ma się wyprostować (albo i nie) - dam znać. Dobranoc.

Napisano (edytowany)

Pijam tylko Herbatę, sama nie wiem szkodliwy nałóg czy nie. Dobrze, daj znać. Dobranoc

Edytowano przez Trełka i już

A wczoraj, moja czteroletnia wnuczka stwierdziła, że dziewczyny wiedzą lepiej, bo mają torebki i ozdoby na rękach. Dzień dobry.

Hej Sztuko, jest tyle rzeczy które sprawiają mi radość,  że trudno to zliczyć. Rzeczona Herbatka. To że Ziemia pachnie Wiosną. Kwiatki te pierwsze. Uśmiech....

Cześć Trełko. Mnie te drugie i trzecie kwiatki też... Zwłaszcza stokrotki, a i różne polne chabyzie. Aktualnie największą radość sprawiają mi słońce i odpoczynek. Jak ja lubię przykładać głowę do poduszki... 

"Ten, kto ucieka do najdalszej ciszy 

By bicie serca usłyszeć 

Czy słyszy krzyku porzucone słowa?

Czy własny sen kołysze?"

Dobry wieczór Sztuko, dzień był całkiem  dobry. Pogoda słoneczna, cieplutko, kwiatki nadal rozkwitają, wiatr w nie objętych wciąż włosach.... Fajnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się