Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nekus xx

Pomocy...co powinnam zrobić?

Polecane posty

Hej.. Mam 14 lat.. od 2 miesięcy zastanawiam się co mam zrobić.. otóż miałam kiedyś kanał na YT na którym nagrywałam animacje, wybiło mi 7k ale usunęłam go ponieważ wybuchła drama i bardzo duzo osob zaczelo mn hejtowac, nie wytrzymalam i po prostu się usunelam, kilka tygodni później straciłam większość internetowych przyjaciół.. a pisali że mn nie opuszczą.. jest mi bardzo smutno i nie wiem co mam robić. Chciałabym zacząć od nowa z YT ale nie chcę zmieniać sw pseudonimu bo sie do niego przyzwyczaiłam.. A jak go nie zmienię to znowu będą mn hejtować czego nie chcę.. niszczy mn to psychicznie. Nie wiem co robić.. Potrzebuję rady.. Na dodatek moi byli internetowi znajomi wiedzą jak sie nazywam na social mediach i cały czas mn tak jakby kontrolują.. mam juz wszystkiego dosyc.. żałuję, że założyłam kanał.. Proszę pomóżcie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wate

Haha! Internetowych przyjaciół, mocny żart. W realu ciężko o przyjaciół a czasami o przyzwoite towarzystwo.

Lej na to. Rób to co lubisz i jak lubisz. Ludźmi nie warto się przejmować. Gorszą ...owiznę ludzką spotkasz w przyszłości na studiach i w pracy. Na spotkaniu polityków z wyborcami, ministrów w życiu prywatnym i w zdawać by się mogło w błahej sprawie w sądzie, wśród sędziów. Politycy i środowisko prawnicze to największe i bezkarny ...y i złodzieje, większe nawet niż tzw. artyści. Niejedną prostą, bez wykształcenia, nędznie opłacaną panią sprzątaczkę z tych miejsc bardziej pokochasz jako człowieka niż wymienionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2019 o 20:48, Nekus xx napisał:

Nie wiem co robić.. Potrzebuję rady..

Widzę tutaj trzy możliwe opcje - albo rezygnujesz z aktywności w sieci, albo rozpoczynasz ją pod zmienionym pseudonimem godząc się na ryzyko, że możesz zostać rozpoznana po publikowanej treści, albo po prostu kontynuujesz aktywność pod swoim aktualnym pseudo, ignorując hejt. Przy ostatnim, zawsze dysponujesz  narzędziami zaradczymi w formie moderacji komentarzy oraz uniemożliwienia stawiania ocen. Warto też, byś popracowała nad sobą - nad pewnością siebie, dystansem, samooceną i poczuciem wartości - oraz świadomością nt psychologii i ciągów przyczynowo-skutkowych. Rozwijaj się, doświadczaj życia na różnych płaszczyznach, poznawaj nowych ludzi, nie ograniczając się do jednego środowiska w sieci, by zawsze mieć alternatywę dla stabilizacji emocji. Szkoda sobie niszczyć życie i stresować się przez grupę zawistnej i pozbawionej kultury patologii. Miej też na uwadze, że mogą oni odpowiedzieć przez sądem za uporczywe gnębienie, znieważanie, wulgaryzmy oraz - jeśli występujesz pod własnym nazwiskiem - psucie wizerunku. W niektórych sytuacjach warto o to zawalczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×