Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nekus xx

Pomocy co powinnam zrobić?

Polecane posty

Hej.. Mam 14 lat.. od 2 miesięcy zastanawiam się co mam zrobić.. otóż miałam kiedyś kanał na YT na którym nagrywałam animacje, wybiło mi 7k ale usunęłam go ponieważ wybuchła drama i bardzo duzo osob zaczelo mn hejtowac, nie wytrzymalam i po prostu się usunelam, kilka tygodni później straciłam większość internetowych przyjaciół.. a pisali że mn nie opuszczą.. jest mi bardzo smutno i nie wiem co mam robić. Chciałabym zacząć od nowa z YT ale nie chcę zmieniać sw pseudonimu bo sie do niego przyzwyczaiłam.. A jak go nie zmienię to znowu będą mn hejtować czego nie chcę.. niszczy mn to psychicznie. Nie wiem co robić.. Potrzebuję rady.. Na dodatek moi byli internetowi znajomi wiedzą jak sie nazywam na social mediach i cały czas mn tak jakby kontrolują.. mam juz wszystkiego dosyc.. żałuję, że założyłam kanał.. Proszę pomóżcie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm

A co było powodem hejtu? Zazdrość, czy nagonka jednej osoby? Może to ktoś z bliskiego otoczenia?

Nazwę zmień ale niech nie będzie podobna. Jeżeli chcesz potem mieć np. stronkę na fb to inną i nic nie mów znajomym. Proponuję też opis kanału w innym języku i jeśli możesz to nagrywaj w innym. To filmy anime czy opowiadasz o nich Ty sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×