Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oferent

Praca w domu

Polecane posty

Gość Oferent

Witaj

Zapraszam Cię do panelu internautów Opinie.pl.

Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty, które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne. Dlatego myślę, że może Ci się spodobać!

Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie.pl, kliknij na poniższy link:

http://rejestracja.opinie.pl/?u=76441767&src=4

i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 5 min.).

Do zobaczenia na panelu Opinie.pl!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość march

Szczerze mówiąc nigdy nie zdecydowałabym się na pracę w domu. To chyba trudne, żeby tak samemu się do końca zorganizować. Poza tym lubię kontakt z ludźmi,  na dłuższą metę taka praca tylko w obecności komputera byłaby dla mnie bardzo mocno męcząca. Chyba, że ktoś na przykład mieszka na odludziu i nie ma zbyt wiele możliwości no to jest to jakaś alternatywa, ale osobiście dla mnie niezbyt ciekawa. Jedyne plusy jakie upatruje w takiej pracy w domu to na pewno to, że można oszczędzić na dojazdach do pracy, ale szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tak pracować przez dłuższy okres, może jedynie na macierzyńskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wiadro między nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wieczorna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem praca w domu to tak naprawdę nic ciekawego. Kiedyś coś takiego próbowałam robić, ale albo oferta była beznadziejna albo po prostu trafiałam na jakiegoś totalnego oszusta. Trudno znaleźć coś dobrego, bo aż roi się od różnych oszustów itp. Są też te rozmaite programy partnerskie działające na zasadzie piramidy, czyli jak zarejestrujesz się z kogoś linka czy coś tam polecisz, to ten nad tobą zarabia pieniądze. Ale żebyś ty mogła zarobić musisz komuś polecić produkt, który nierzadko nic w ogóle nie warta. Jedyne osoby, które mogą pracować z domu i dobrze zarabiać to tak naprawdę informatycy, programiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oferent

NutriProfits to największy w Europie system partnerski umożliwiający zarabianie na najbardziej popularnych i chętnie kupowanych produktach z kategorii uroda i zdrowie. Możesz zarabiać tu nie tylko polecając sklepy i poszczególne produkty ale i sam program.

Prowizje są bardzo wysokie:

- 40% od sprzedaży każdego poleconego produktu;

- stałe 20% od każdego powracającego klienta;

- 10% sumy wypracowanej przez partnera któremu polecisz program

Zacznij zarabiać już teraz!: http://nplink.net/Hro5c42X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×