Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dody klon

Lista rzeczy do zrobienia przed smiercia

Polecane posty

Gość Gosc

Nie nabijajcie sie ze smierci 

ja mam akurat żałobę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dody klon
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie nabijajcie sie ze smierci 

ja mam akurat żałobę 😞

Ja sie nie nabijam ze smierci,bo wiem i mam swiadomosc tego ze w kazdej chwili moge odejsc.

Bez kitu.

Ps.wspolczuje zaloby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafić na laskę ostro zboczoną i zostać jej kochankiem i spełnić resztę zboczonych rzeczy, które mi po głowie jeszcze chodzą - w sumie nie ma tego wiele ale jednak człek chciałby przed śmiercią być spełniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Bezedury napisał:

Trafić na laskę ostro zboczoną i zostać jej kochankiem i spełnić resztę zboczonych rzeczy, które mi po głowie jeszcze chodzą - w sumie nie ma tego wiele ale jednak człek chciałby przed śmiercią być spełniony

Mówisz masz, właśnie trafiłeś. To było życzenie wypowiedziane w złą porę. Zostaw mi namiary na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- wyjazdy zagraniczne w kilka miejsc na ziemi

- skok na bungee

- skok ze spadochronu

- pocałunek z mężczyzną

- wydanie książki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Bezedury napisał:

na normalnych forach ludzie zarejestrowani przesyłają sobie priv

Jesteś orędownikiem normalności? Wychodzi na to, że źle zrozumiałam Twoją wypowiedź, albo nie doceniłeś mojej siły rażenia. Bywa. Powodzenia w dążeniu do spełnienia (rym przypadkowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"pocałunek z mężczyzną"

 

Fuj, nawet z najlepszym kumplem bym nie chciał się całować, chociaż gadaliśmy głupio, że fajnie by było mieć taką laskę z takim charakterem jak kumpel  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jesteś orędownikiem normalności? Wychodzi na to, że źle zrozumiałam Twoją wypowiedź, albo nie doceniłeś mojej siły rażenia. Bywa. Powodzenia w dążeniu do spełnienia (rym przypadkowy).

Ale się uniosłaś. Napisałem Ci tylko (w domyśle), że z takimi propozycjami to na priv a nie na ogólnym. Boże, masz PMS dzisiaj jak moja żona ;)

Wyluzuj, to tylko forum, gdzie każdy może pisać co mu ślina na klawiaturę nakapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Bezedury napisał:

Ale się uniosłaś. Napisałem Ci tylko (w domyśle), że z takimi propozycjami to na priv a nie na ogólnym. Boże, masz PMS dzisiaj jak moja żona 😉

Wyluzuj, to tylko forum, gdzie każdy może pisać co mu ślina na klawiaturę nakapie 😉

Jestem absolutnie spokojna. Tylko obrzydliwie konkretna. 😉 To jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ci nie podam namiarów na siebie na ogólnym forum. Jestem tu zarejestrowany, więc chyba dasz radę puścić mi wiadomość prywatną, ja próbowałem  i nie dało rady Ci wiadomości napisać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Bezedury napisał:

Przecież Ci nie podam namiarów na siebie na ogólnym forum. Jestem tu zarejestrowany, więc chyba dasz radę puścić mi wiadomość prywatną, ja próbowałem  i nie dało rady Ci wiadomości napisać.

 

Przecież nie pytam o dane personalne, starczy @. Może być założona specjalnie dla mnie, nawet powinna. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Bezedury napisał:

Ale się uniosłaś. Napisałem Ci tylko (w domyśle), że z takimi propozycjami to na priv a nie na ogólnym. Boże, masz PMS dzisiaj jak moja żona 😉

Wyluzuj, to tylko forum, gdzie każdy może pisać co mu ślina na klawiaturę nakapie 😉

A na innym temacie pisał, że niby jest w szczęśliwym małżeństwie. Narzeka na kobiety,  a sam jest gotów flirtować i zdradzić z pierwszą lepszą. Faceci to jednak dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

z pierwszą chętną* miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, Bezedury napisał:

Trafić na laskę ostro zboczoną i zostać jej kochankiem i spełnić resztę zboczonych rzeczy, które mi po głowie jeszcze chodzą 

to jednak z żonką niespelniony jesteś? ale tak czy srak, typowy męski prymityw z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A na innym temacie pisał, że niby jest w szczęśliwym małżeństwie. Narzeka na kobiety,  a sam jest gotów flirtować i zdradzić z pierwszą lepszą. Faceci to jednak dno.

Nie jestem pierwszą lepszą. Mieści się to w Twoim wąskim mózgu? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie jestem pierwszą lepszą. Mieści się to w Twoim wąskim mózgu? 🙂 

hahah jesteś:-D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

hahah jesteś:-D 

Nie. I on już o tym wie. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że jesteś z kimś  szczęśliwy i żyjecie z sobą spokojnie i dogadujecie się - nie jest równoważne z tym, że czegoś nie pragniesz i nie pożądasz. Ot, trafi się coś, ż kim się wymienisz czym tam masz w zanadrzu to będzie fajnie. Zostaniesz sam z marzeniami, też będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie. I on już o tym wie. 🙂 

jesteś zwykłą kuuurfą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

jesteś zwykłą kuuurfą

Raczej niezwykłą, ale wspaniałomyślnie pozwalam Ci sądzić co chcesz. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Bezedury napisał:

To, że jesteś z kimś  szczęśliwy i żyjecie z sobą spokojnie i dogadujecie się - nie jest równoważne z tym, że czegoś nie pragniesz i nie pożądasz. Ot, trafi się coś, ż kim się wymienisz czym tam masz w zanadrzu to będzie fajnie. Zostaniesz sam z marzeniami, też będzie ok.

Lubisz się tak publicznie obnażać? Trochę szkoooda, że nie zrobimy z tego użytku. 😉 Nic to. Dobranoc. Do widzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Bezedury napisał:

To, że jesteś z kimś  szczęśliwy i żyjecie z sobą spokojnie i dogadujecie się - nie jest równoważne z tym, że czegoś nie pragniesz i nie pożądasz. Ot, trafi się coś, ż kim się wymienisz czym tam masz w zanadrzu to będzie fajnie. Zostaniesz sam z marzeniami, też będzie ok.

No tak, gdy pojawia się temat męskiej zdrady to oczywiście racjonalizacja pełną gębą. Szkoda, że w przypadku zdrady kobiet, nie jesteście już tacy wyrozumiali 😄 Ciekawe czy gdyby żonka też zamierzała cię zdradzić, miałbyś takie samo zdanie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Kilo złota na Alasce,lewatywa na Kamczatce,suschi na Okinawie...kolejność dowolna,trasa wpław kajakiem bez pampersa...😇

Mały źagiel z duźym masztem albo odwrotnie😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 minut temu, brokentiger87 napisał:

- pocałunek z mężczyzną

 

AHAHAHAHAHAHAHAHA, od razu widać broken, że żyjesz w piwnicy XD to jednak prawda co o tobie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ciekawe czy gdyby żonka też zamierzała cię zdradzić, miałbyś takie samo zdanie"

 

A skąd Twierdzenie, że mnie nie zdradziła lub nie kombinuje z kimś ?? Aż tak dobrze mnie znasz i moją żonę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Bezedury napisał:

post mój z adresem email wisi, bo go musi administrator zatwierdzić.

Zrób tak żebym dostała go już teraz. Poszatkuj, poćwiartuj, wyślij alfabetem morsa, albo cyrylicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam. Możesz edytować i skasować. Do zobaczenia. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zrób tak żebym dostała go już teraz. Poszatkuj, poćwiartuj, wyślij alfabetem morsa, albo cyrylicą."

 

Stanę na uszach i zacznę śpiewać kolędy :)

email masz wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×