Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Dody klon

Lista rzeczy do zrobienia przed smiercia

Polecane posty

Go艣膰 Dody klon

Mam ochote wkleic tu fotki,ale bez modkow to nie mozliwe馃槤馃檮

Bez kitu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 k艂.

Hop, hop. : )聽Chcesz wklei膰 korytarz z krzes艂ami przed gabinetem rehabilitacji czy park Doda? Mam te zdj臋cia na dysku. Opisz fotografi臋, kt贸r膮 chcia艂aby艣 wstawi膰,聽to sobie j膮 wyobra偶臋. Tak jak kiedy艣, kiedy sz艂a艣聽z Pom trzymaj膮c si臋 za r臋ce, pami臋tasz? 艢miechu by艂o co niemiara.聽

Co u mnie? Czekam na ksi膮偶k臋, kt贸r膮 piszesz do mnie. Musisz si臋 pospieszy膰 Doda, bo zaraz zima i wszystko zamarznie. Powiedz prosz臋 czy chcesz soku? ; ) I opowiadaj czego s艂uchasz i jak si臋 masz. Czy ju偶 by艂a艣 na wakacjach?聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dody klon
38 minut temu, Go艣膰 k艂. napisa艂:

Hop, hop. : )聽Chcesz wklei膰 korytarz z krzes艂ami przed gabinetem rehabilitacji czy park Doda? Mam te zdj臋cia na dysku. Opisz fotografi臋, kt贸r膮 chcia艂aby艣 wstawi膰,聽to sobie j膮 wyobra偶臋. Tak jak kiedy艣, kiedy sz艂a艣聽z Pom trzymaj膮c si臋 za r臋ce, pami臋tasz? 艢miechu by艂o co niemiara.聽

Co u mnie? Czekam na ksi膮偶k臋, kt贸r膮 piszesz do mnie. Musisz si臋 pospieszy膰 Doda, bo zaraz zima i wszystko zamarznie. Powiedz prosz臋 czy chcesz soku? ; ) I opowiadaj czego s艂uchasz i jak si臋 masz. Czy ju偶 by艂a艣 na wakacjach?聽聽

Chcialam wkleic moje wspomnienia z gor ,w ktorych bylam w tamtym roku.

Widok zapiera dech w piersi.

Stoje na malej gorce z ktorej widac piekne niebo i gory ,pedechzieleni wkolo...ludzi tez co nie miara,bo kazdy chcial fotke zrobic....hehe

Z Pommpkiem szlam za rece?...hehe jakos sobie nie przypominam,ale to maly szczegol.

Wiesz zaczelam pisac ksiazke,ale jeszcze nie bede pisac o czym jest...moze innym razem Ci powiem,wiec do tego czasu to tajemnica.

Do zimy to jeszcze troche ,chociaz wiem ze szybko zleci.

Soku z przyjemnoscia sie napije ,sluchajac Janet Jackson.

Na wakacje juz niedlugo sie wybieram za tydzien wyjezdzam nad morze.....mysle ze bedzie super.

A co tam u Ciebie ,tez masz jakies plany wakacyjne?

Bez kitu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dody klon

Zdjecie wyslalam馃お

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zwyk艂y

Lista rzeczy do zrobienia przed 艣mierci膮 - zrobi膰 naprawd臋 dobrze pi臋knej kobiecie. W zasadzie wielokrotnie to ju偶 zrobi艂em ale ci膮g艂e 膰wiczenie, 偶eby nie wyj艣膰 z wprawy sprawia, 偶e 偶ycie jest pi臋kne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

:classic_tongue:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dody klon

Wyjezdzam nad morze....moze wam jakas fotke wysle馃構

Badzcie czujni....hehe

Bez kitu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dody klon

Witam:classic_tongue:

Tak jak obiecalam wysylam fotke z nad morza...hihi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dody klon

Zdjecia mam nadzieje ze sie pojawia,wszystko w rekach modkow.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 k艂.

Jeste艣 tam w bikini mo偶e? Cze艣膰 Doda. Nie spal si臋 od s艂o艅ca i zbieraj muszelki. A butelk臋 z ksi膮偶k膮 wrzu膰 przy odp艂ywie w blasku ksi臋偶yca.聽

Jak si臋 czujesz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dody klon
14 minut temu, Go艣膰 k艂. napisa艂:

Jeste艣 tam w bikini mo偶e? Cze艣膰 Doda. Nie spal si臋 od s艂o艅ca i zbieraj muszelki. A butelk臋 z ksi膮偶k膮 wrzu膰 przy odp艂ywie w blasku ksi臋偶yca.聽

Jak si臋 czujesz?

Hehehe na bikini troche za chlodno.

Pogoda taka sobie...ale slonca nie ma,zreszta bedzie widac to na zdjeciu,za to wieje silny wiatr....

Napewno jak bedzie slonce to sie bede wygrzewac,preferuje opalenizne delikatna...za to nie polecam na skwarka....hehe,potem wszystko boli i nie mozna spac...

Narazie mialam spotkanie z mewami,sa calkiem oswojone...nie uciekaly...hehe

Muszelki z pewnoscia pozbieram,bo mam taki zamiar ,jesli je zobacze.

Co do butelki to pewnie znajdzie sie w niej jedna kartka z pieknym wierszem o milosci...

Czuje sie swietnie.

A Ty kl. co u Ciebie???

Jak Twoje samopoczucie????

Co porabiasz tak wogole????

Bez kitu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 k艂.

Doda, 艣wietna nowina, 偶e czujesz si臋 艣wietnie. Oby zawsze tak by艂o. :))

Gdzie jeste艣 nad morzem? Nie widz臋 zdj臋cia, dlatego powiedz mi.

Mo偶e nast臋pnym razem uda si臋 pstrykn膮膰 zdj臋cie mewom? W聽locie najlepiej.聽

U mnie? A聽zdarza si臋, 偶e w poniedzia艂ek o poranku聽wstanie z 艂贸偶ka jest聽niezwykle trudn膮 czynno艣ci膮.聽Powieki s膮 oci臋偶a艂e, a wszystko wydaje si臋 odrobin臋 zamglone. Cia艂o sprawia wra偶enie niezgrabnego i sztywnego, pomimo wygodnego materaca...

Trudno mi si臋 nawiguje i si臋 przewracam.聽I to nie jest spowodowane niedzieln膮 imprez膮. Nie martw si臋, to jest zrodzone z聽tego,聽偶e jestem na diecie, bo jestem... gruba. ;))

Piszesz wiersze? Jeste艣 zakochana? Poka偶.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dody klon
52 minuty temu, Go艣膰 k艂. napisa艂:

Doda, 艣wietna nowina, 偶e czujesz si臋 艣wietnie. Oby zawsze tak by艂o. :))

Gdzie jeste艣 nad morzem? Nie widz臋 zdj臋cia, dlatego powiedz mi.

Mo偶e nast臋pnym razem uda si臋 pstrykn膮膰 zdj臋cie mewom? W聽locie najlepiej.聽

U mnie? A聽zdarza si臋, 偶e w poniedzia艂ek o poranku聽wstanie z 艂贸偶ka jest聽niezwykle trudn膮 czynno艣ci膮.聽Powieki s膮 oci臋偶a艂e, a wszystko wydaje si臋 odrobin臋 zamglone. Cia艂o sprawia wra偶enie niezgrabnego i sztywnego, pomimo wygodnego materaca...

Trudno mi si臋 nawiguje i si臋 przewracam.聽I to nie jest spowodowane niedzieln膮 imprez膮. Nie martw si臋, to jest zrodzone z聽tego,聽偶e jestem na diecie, bo jestem... gruba. ;))

Piszesz wiersze? Jeste艣 zakochana? Poka偶.聽

Czuje sie swietnie,bo ta okolica w ktorej jestem jest przepiekna,to swieze powietrze,chyba tego potrzebowalam.

Szkoda ze nie mozesz zobaczyc tych zdjec,widac na nich morze,uderzajace fale,piasek....i mewy ktore o dziwo bardzo nisko lataja....hehe...albo spaceruja po piasku.

Rozumiem cie doskonale,bo przez moj kregoslup tez mi czesto wszystko sztywnieje...i czasem tez nie moge stac za dlugo,szczegolnie wtedy gdy dokucza mi bol...wiem jak to jest ,byc moze nie to samo ,ale zdaje sobie z tego sprawe przez co musisz przechodzic....jesli moge Cie jakos pocieszyc to sciskam goraco...z pieknej miejscowosci o nazwie Jaroslawiec...buzka.

Czy pisze wiersze ....nie ,nie mam do tego smykalki,ale lubie wiersze i czasem czytam poezje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 k艂.

Jaros艂awiec? Koniecznie poka偶 fotografie Doda. Nigdy tam nie by艂am, a ten widok c贸偶e艣 opisa艂a kojarzy mi si臋 z tym wierszem.聽

Raz na pla偶y sobie sta艂am,
morskie fale podziwia艂am.
Podziwia艂am 偶贸艂ty piach...
i t艂um taki, 偶e a偶 strach! :))
Poduma艂am, popatrzy艂am,
podziwianiem si臋 zm臋czy艂am.
Zawo艂a艂am: - Ten, kto chce,
niech podziwia teraz mnie!

Morze w bia艂ych koronkach!
Wiatr koronki popl膮ta艂,
poszarpa艂, potarmosi艂,
chocia偶 nikt go nie prosi艂!
Porozrzuca艂 po piasku
koronki pe艂ne blasku,
porozrzuca艂, zostawi艂 -
kr贸tko nimi si臋 bawi艂!

Zosta艂y tylko mewy...

Piasek pod stopami...

Wiatr we w艂osach...

Marzenia...聽

Czy ju偶 wystroi艂a艣 si臋 na pla偶臋 jak Biii Doda?

Mi艂ego dnia z my艣l膮 pozytywn膮! :))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dody klon

Pieknie zes to ujela kl.:classic_rolleyes:

Moj pobyt w Jaroslawcu jest cudowny.

Wczoraj bylam na plazy,pogoda caly czas dopisuje....oprocz tego odwiedzilam "Papugarnie"wspaniale miejsce z papugami roznego gatunku,byly miedzy innymi Kakadu,Ara,Nimfa i inne egzotyczne okazy.

Mozna bylo dotknac, nakarmic(bo przy wejsciu daja pokarm dla papug),kontakt bezposredni z ptakami...super.

Bylam tez w latarni skad podziwialam widoki ,wybieram sie tez do "Motylarnia"tam tez spotkam pewnie piekne okazy motyli....jak cos dam znac,jak bylo.

Wysylam fotki,mam nadzieje ze dojda:)

Bez kitu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

馃槣

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dody klon

Wrocilam z Jaroslawca i juz tesknie.

Bylo rewelacyjnie,pogoda dopisala...nie bylo upalow,ale tym lepiej ,bo ich nie znosze.

Wrocilam z pamiatkami...magnes na lodowke juz wisi,muszelki pieknie zdobia pokoj i kuchnie...a ja rozmarzona siedze na kanapie i wspominam...eh.

Przywiozlam z soba jeszcze 5 ksiazek(byly okazje w promocyjnych cenach),fajna torebke,fotki i filmiki z nad morza.

Czego mozna jeszcze chciec???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

Czego mozna chciec?

Wygranej w lotto.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dody klon

Hello:classic_biggrin:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰 gosc

:classic_angry:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×