Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dody klon

Lista rzeczy do zrobienia przed smiercia

Polecane posty

Gość Dody klon

Mam ochote wkleic tu fotki,ale bez modkow to nie mozliwe😝🙄

Bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kł.

Hop, hop. : ) Chcesz wkleić korytarz z krzesłami przed gabinetem rehabilitacji czy park Doda? Mam te zdjęcia na dysku. Opisz fotografię, którą chciałabyś wstawić, to sobie ją wyobrażę. Tak jak kiedyś, kiedy szłaś z Pom trzymając się za ręce, pamiętasz? Śmiechu było co niemiara. 

Co u mnie? Czekam na książkę, którą piszesz do mnie. Musisz się pospieszyć Doda, bo zaraz zima i wszystko zamarznie. Powiedz proszę czy chcesz soku? ; ) I opowiadaj czego słuchasz i jak się masz. Czy już byłaś na wakacjach?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dody klon
38 minut temu, Gość kł. napisał:

Hop, hop. : ) Chcesz wkleić korytarz z krzesłami przed gabinetem rehabilitacji czy park Doda? Mam te zdjęcia na dysku. Opisz fotografię, którą chciałabyś wstawić, to sobie ją wyobrażę. Tak jak kiedyś, kiedy szłaś z Pom trzymając się za ręce, pamiętasz? Śmiechu było co niemiara. 

Co u mnie? Czekam na książkę, którą piszesz do mnie. Musisz się pospieszyć Doda, bo zaraz zima i wszystko zamarznie. Powiedz proszę czy chcesz soku? ; ) I opowiadaj czego słuchasz i jak się masz. Czy już byłaś na wakacjach?  

Chcialam wkleic moje wspomnienia z gor ,w ktorych bylam w tamtym roku.

Widok zapiera dech w piersi.

Stoje na malej gorce z ktorej widac piekne niebo i gory ,pedechzieleni wkolo...ludzi tez co nie miara,bo kazdy chcial fotke zrobic....hehe

Z Pommpkiem szlam za rece?...hehe jakos sobie nie przypominam,ale to maly szczegol.

Wiesz zaczelam pisac ksiazke,ale jeszcze nie bede pisac o czym jest...moze innym razem Ci powiem,wiec do tego czasu to tajemnica.

Do zimy to jeszcze troche ,chociaz wiem ze szybko zleci.

Soku z przyjemnoscia sie napije ,sluchajac Janet Jackson.

Na wakacje juz niedlugo sie wybieram za tydzien wyjezdzam nad morze.....mysle ze bedzie super.

A co tam u Ciebie ,tez masz jakies plany wakacyjne?

Bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dody klon

Zdjecie wyslalam🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły

Lista rzeczy do zrobienia przed śmiercią - zrobić naprawdę dobrze pięknej kobiecie. W zasadzie wielokrotnie to już zrobiłem ale ciągłe ćwiczenie, żeby nie wyjść z wprawy sprawia, że życie jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dody klon

Wyjezdzam nad morze....moze wam jakas fotke wysle😋

Badzcie czujni....hehe

Bez kitu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dody klon

Witam:classic_tongue:

Tak jak obiecalam wysylam fotke z nad morza...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dody klon

Zdjecia mam nadzieje ze sie pojawia,wszystko w rekach modkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kł.

Jesteś tam w bikini może? Cześć Doda. Nie spal się od słońca i zbieraj muszelki. A butelkę z książką wrzuć przy odpływie w blasku księżyca. 

Jak się czujesz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dody klon
14 minut temu, Gość kł. napisał:

Jesteś tam w bikini może? Cześć Doda. Nie spal się od słońca i zbieraj muszelki. A butelkę z książką wrzuć przy odpływie w blasku księżyca. 

Jak się czujesz?

 

Hehehe na bikini troche za chlodno.

Pogoda taka sobie...ale slonca nie ma,zreszta bedzie widac to na zdjeciu,za to wieje silny wiatr....

Napewno jak bedzie slonce to sie bede wygrzewac,preferuje opalenizne delikatna...za to nie polecam na skwarka....hehe,potem wszystko boli i nie mozna spac...

Narazie mialam spotkanie z mewami,sa calkiem oswojone...nie uciekaly...hehe

Muszelki z pewnoscia pozbieram,bo mam taki zamiar ,jesli je zobacze.

Co do butelki to pewnie znajdzie sie w niej jedna kartka z pieknym wierszem o milosci...

Czuje sie swietnie.

A Ty kl. co u Ciebie???

Jak Twoje samopoczucie????

Co porabiasz tak wogole????

Bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kł.

Doda, świetna nowina, że czujesz się świetnie. Oby zawsze tak było. :))

Gdzie jesteś nad morzem? Nie widzę zdjęcia, dlatego powiedz mi.

Może następnym razem uda się pstryknąć zdjęcie mewom? W locie najlepiej. 

U mnie? A zdarza się, że w poniedziałek o poranku wstanie z łóżka jest niezwykle trudną czynnością. Powieki są ociężałe, a wszystko wydaje się odrobinę zamglone. Ciało sprawia wrażenie niezgrabnego i sztywnego, pomimo wygodnego materaca...

Trudno mi się nawiguje i się przewracam. I to nie jest spowodowane niedzielną imprezą. Nie martw się, to jest zrodzone z tego, że jestem na diecie, bo jestem... gruba. ;))

Piszesz wiersze? Jesteś zakochana? Pokaż. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dody klon
52 minuty temu, Gość kł. napisał:

Doda, świetna nowina, że czujesz się świetnie. Oby zawsze tak było. :))

Gdzie jesteś nad morzem? Nie widzę zdjęcia, dlatego powiedz mi.

Może następnym razem uda się pstryknąć zdjęcie mewom? W locie najlepiej. 

U mnie? A zdarza się, że w poniedziałek o poranku wstanie z łóżka jest niezwykle trudną czynnością. Powieki są ociężałe, a wszystko wydaje się odrobinę zamglone. Ciało sprawia wrażenie niezgrabnego i sztywnego, pomimo wygodnego materaca...

Trudno mi się nawiguje i się przewracam. I to nie jest spowodowane niedzielną imprezą. Nie martw się, to jest zrodzone z tego, że jestem na diecie, bo jestem... gruba. ;))

Piszesz wiersze? Jesteś zakochana? Pokaż. 

 

Czuje sie swietnie,bo ta okolica w ktorej jestem jest przepiekna,to swieze powietrze,chyba tego potrzebowalam.

Szkoda ze nie mozesz zobaczyc tych zdjec,widac na nich morze,uderzajace fale,piasek....i mewy ktore o dziwo bardzo nisko lataja....hehe...albo spaceruja po piasku.

Rozumiem cie doskonale,bo przez moj kregoslup tez mi czesto wszystko sztywnieje...i czasem tez nie moge stac za dlugo,szczegolnie wtedy gdy dokucza mi bol...wiem jak to jest ,byc moze nie to samo ,ale zdaje sobie z tego sprawe przez co musisz przechodzic....jesli moge Cie jakos pocieszyc to sciskam goraco...z pieknej miejscowosci o nazwie Jaroslawiec...buzka.

Czy pisze wiersze ....nie ,nie mam do tego smykalki,ale lubie wiersze i czasem czytam poezje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kł.

Jarosławiec? Koniecznie pokaż fotografie Doda. Nigdy tam nie byłam, a ten widok cóżeś opisała kojarzy mi się z tym wierszem. 

Raz na plaży sobie stałam,
morskie fale podziwiałam.
Podziwiałam żółty piach...
i tłum taki, że aż strach! :))
Podumałam, popatrzyłam,
podziwianiem się zmęczyłam.
Zawołałam: - Ten, kto chce,
niech podziwia teraz mnie!

Morze w białych koronkach!
Wiatr koronki poplątał,
poszarpał, potarmosił,
chociaż nikt go nie prosił!
Porozrzucał po piasku
koronki pełne blasku,
porozrzucał, zostawił -
krótko nimi się bawił!

Zostały tylko mewy...

Piasek pod stopami...

Wiatr we włosach...

Marzenia... 

Czy już wystroiłaś się na plażę jak Biii Doda?

Miłego dnia z myślą pozytywną! :))

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dody klon

Pieknie zes to ujela kl.:classic_rolleyes:

Moj pobyt w Jaroslawcu jest cudowny.

Wczoraj bylam na plazy,pogoda caly czas dopisuje....oprocz tego odwiedzilam "Papugarnie"wspaniale miejsce z papugami roznego gatunku,byly miedzy innymi Kakadu,Ara,Nimfa i inne egzotyczne okazy.

Mozna bylo dotknac, nakarmic(bo przy wejsciu daja pokarm dla papug),kontakt bezposredni z ptakami...super.

Bylam tez w latarni skad podziwialam widoki ,wybieram sie tez do "Motylarnia"tam tez spotkam pewnie piekne okazy motyli....jak cos dam znac,jak bylo.

Wysylam fotki,mam nadzieje ze dojda:)

Bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dody klon

Wrocilam z Jaroslawca i juz tesknie.

Bylo rewelacyjnie,pogoda dopisala...nie bylo upalow,ale tym lepiej ,bo ich nie znosze.

Wrocilam z pamiatkami...magnes na lodowke juz wisi,muszelki pieknie zdobia pokoj i kuchnie...a ja rozmarzona siedze na kanapie i wspominam...eh.

Przywiozlam z soba jeszcze 5 ksiazek(byly okazje w promocyjnych cenach),fajna torebke,fotki i filmiki z nad morza.

Czego mozna jeszcze chciec???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czego mozna chciec?

Wygranej w lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dody klon

Hello:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc

:classic_angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×