Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieszczęśliwy

Zakochałem się i zaangażowałem emocjonalnie w dziewczynie w której nie powinienem

Polecane posty

Gość

Przyznaj się lepiej „nieszczęśliwy” co jej zrobiłeś i nagadałeś? Że boisz, odrzucenia, bez powodu się tego nie robi. Za dużo cierpisz „nieszczęśliwy”, musiało dojść do jakiejś trudnej sytuacji i jej smutne oczy... ciekawe z jakiego powodu cierpi...🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy
27 minut temu, Jolbier napisał:

Przyznaj się lepiej „nieszczęśliwy” co jej zrobiłeś i nagadałeś? Że boisz, odrzucenia, bez powodu się tego nie robi. Za dużo cierpisz „nieszczęśliwy”, musiało dojść do jakiejś trudnej sytuacji i jej smutne oczy... ciekawe z jakiego powodu cierpi...🤔

też bym chciał poznać ten powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
31 minut temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

też bym chciał poznać ten powód

OK. zaczniemy z innej strony. Czy ostatnio zaszło między wami do jakichś nieporozumień? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy
10 minut temu, Jolbier napisał:

OK. zaczniemy z innej strony. Czy ostatnio zaszło między wami do jakichś nieporozumień? 

jest trochę nieścisłości rzeczywiście i myśli czego chce ta druga strona, tylko czy to wywołuje smutek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolbier
51 minut temu, Gość nieszczęśliwy napisał:
5 minut temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

jest trochę nieścisłości rzeczywiście i myśli czego chce ta druga strona, tylko czy to wywołuje smutek? 

Rozmawialiście o tym i w trakcie rozmowy doszło do kłótni, nieporozumień? Obraziłeś ją w trakcie rozmowy? Piszesz, że rozmyślasz czego chce ta druga strona, rozmawialiście i jesteś niepewny tej drugiej strony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
52 minuty temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

jest trochę nieścisłości rzeczywiście i myśli czego chce ta druga strona, tylko czy to wywołuje smutek? 

Rozmawialiście o tym i w trakcie rozmowy doszło do kłótni, nieporozumień? Obraziłeś ją w trakcie rozmowy? Piszesz, że rozmyślasz czego chce ta druga strona, rozmawialiście i jesteś niepewny tej drugiej strony? Napisz jeszcze czy wiesz, że twoje uczucie jest odwzajemnione? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2019 o 16:03, Ciiii napisał:

nie pomogę, bo sama potrzebuje pomocy XD jak go widuje to sama nie wiem czy jestem szczęśliwa czy smutna, a jak go nie ma to jest w ogóle tragicznie. Tęsknię w bezradności, ale cały czas wierzę, ze los nas ze sobą splecie i to mi daje choć milimetr szczęścia 🙂😞 chciałabym, żeby Twoje słowa okazały się słowami A. 😞

Mam to samo tylko w strone kobiety. Niestety jest zajeta i ma rodzine ale nie da rady zapomniec i skrelic takiej osoby. Glupie uczucie bo wiesz, ze nie mozesz rozbic jej rodziny a z drugiej strony chcialbys byc z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeakGirola

To trzeba rozmawiać szczerze o wszystkim niezależnie jaka jest sytuacja..może nie być szczęśliwa mimo że zajęta a może Ciebie nie chcieć z jakichś powodów i nie życzyć sobie Twojej obecnosci w Jej zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

trudne to wszystko jest tylko człowiekowi płakać zostało mi jeszcze się chce dodatkowo krzyczeć.Nie z nerwów z mojej bezradności z bezsilności dotarcia do człowieka którego kocham a który mnie krzywdzi Nie zdaje sobie sprawy że to milczenie brak chęci rozmowy ze mną doprowadza mnie do zniszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy
15 minut temu, Gość PeakGirola napisał:

To trzeba rozmawiać szczerze o wszystkim niezależnie jaka jest sytuacja..może nie być szczęśliwa mimo że zajęta a może Ciebie nie chcieć z jakichś powodów i nie życzyć sobie Twojej obecnosci w Jej zyciu

dzień w którym dowiedzialbym się że wychodzi za innego byłby ostatnim w którym bysmy się spotkali. Moja obecność jej nie przeszkadza, szuka tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy
7 minut temu, Gość gość napisał:

trudne to wszystko jest tylko człowiekowi płakać zostało mi jeszcze się chce dodatkowo krzyczeć.Nie z nerwów z mojej bezradności z bezsilności dotarcia do człowieka którego kocham a który mnie krzywdzi Nie zdaje sobie sprawy że to milczenie brak chęci rozmowy ze mną doprowadza mnie do zniszczenia

może ma chęć, próbowałaś rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

może ma chęć, próbowałaś rozmawiać?

I to nie jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy
Przed chwilą, Gość gość napisał:

I to nie jeden raz

w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

w jaki sposób?

próbowałam normalnie poprzez proszenie go o rozmowę nie chciał przez sms też prosiłam nie odpisał na ani jednego.Telefonu nie odbiera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy
4 minuty temu, Gość gość napisał:

próbowałam normalnie poprzez proszenie go o rozmowę nie chciał przez sms też prosiłam nie odpisał na ani jednego.Telefonu nie odbiera 

to sytuacja jest raczej jasna, nie chce. Przykre ale nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

to sytuacja jest raczej jasna, nie chce. Przykre ale nic nie zrobisz

niestety

wiem o tym po prostu potraktował mnie jak bezużyteczny przedmiot.

Rozkochał i zostawił.Czasem nie warto komuś zaufać.Zamiast nienawidzieć go tęsknię i kocham.Czas leczy rany może moje w końcu się zabliźnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy
9 minut temu, Gość gość napisał:

niestety

wiem o tym po prostu potraktował mnie jak bezużyteczny przedmiot.

Rozkochał i zostawił.Czasem nie warto komuś zaufać.Zamiast nienawidzieć go tęsknię i kocham.Czas leczy rany może moje w końcu się zabliźnią

przejdzie, też tak miałem, a teraz jestem zakochany w innej a tamta nic już nie znaczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 godzin temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

dzień w którym dowiedzialbym się że wychodzi za innego byłby ostatnim w którym bysmy się spotkali. Moja obecność jej nie przeszkadza, szuka tego

W jaki sposób szuka twojego towarzystwa? I dlaczego nie powinieneś był się zaangażować w to uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
16 godzin temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

dzień w którym dowiedzialbym się że wychodzi za innego byłby ostatnim w którym bysmy się spotkali. Moja obecność jej nie przeszkadza, szuka tego

W jakich okolicznościach się spotykacie, pracujecie razem czy spotykacie się w twoim miejscu pracy? Napisałeś, że szuka kontaktu z tobą, ale w jaki sposób? Za mało piszesz na ten temat. Chcesz pomocy a zero faktów. Trzeba to wszystko wyrywać z ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
1 godzinę temu, Jolbier napisał:

W jakich okolicznościach się spotykacie, pracujecie razem czy spotykacie się w twoim miejscu pracy? Napisałeś, że szuka kontaktu z tobą, ale w jaki sposób? Za mało piszesz na ten temat. Chcesz pomocy a zero faktów. Trzeba to wszystko wyrywać z ciebie. 

Strasznie ciekawska jesteś ://

Uszanuj fakt, że napisał tyle ile chciał napisać!!! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość .... napisał:

Strasznie ciekawska jesteś ://

Uszanuj fakt, że napisał tyle ile chciał napisać!!! 

 

Więc po co pisze? Pisze żeby nic nie napisać, więc co mu to daje. Jeśli chce rady to niech coś więcej napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Do Autora tematu

Mam nadzieję, że odważyłeś się odezwać do dziewczyny, która tak bardzo zawróciła Ci w głowie 👌😊

I... zmienisz swój nick na SZCZĘŚLIWY 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
6 minut temu, Jolbier napisał:

Więc po co pisze? Pisze żeby nic nie napisać, więc co mu to daje. Jeśli chce rady to niech coś więcej napisze

Myślę, że Kogoś tutaj szukasz i masz nadzieję że to On, prawda?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość .... napisał:

Myślę, że Kogoś tutaj szukasz i masz nadzieję że to On, prawda?

 

Tak, to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Jolbier napisał:

Tak, to prawda...

To nie szukaj bo nie znajdziesz. Jeszcze nikt nikogo tu nie znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

To nie szukaj bo nie znajdziesz. Jeszcze nikt nikogo tu nie znalazł

Czyli mam szansę być pierwsza 🤔😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Jolbier napisał:

Czyli mam szansę być pierwsza 🤔😜

Wierzysz w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
18 minut temu, Gość gosc napisał:

Wierzysz w to?

Nic innego mi nie pozostaje 😥 więc wierzę, bo cuda czasami się zdarzają... Szkoda, że „Nieszczęśliwy” zniknął 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy

nie zniknalem, natomiast nie jestem lekarzem i nawet ich nie lubię, więc to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie szukam lekarza, też ich nie lubię. A skąd odrazu przyszło ci to do głowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×