Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycu xd

Po co komu potrzebny jest i jak ludzie korzystaja z Facebook/Instagram

Polecane posty

Gość Cycu xd

Ludzie na facebook czy instagram tylko chwala sie bo a to byłem na wycieczce w Grecji / Tunezji a to dziecko sie urodziło mnie a to zdałem prace magisterska i ukończyłem studia .No I po Co to komu zeby chwalic sie bo mam dziecko albo ożeniłem sie ? Mnie nie obchodzi życie moich znajomych z lat szkolnych czy maja dziecko czy byli w Egipcie na wakacjach .To dobre jest dlaw chołoty jakis prostaków .Albo oglądac instagram aktorów piosenkarzy a co mnie życie obchodzi jakiegos aktora gdzie był ? Co robił ? Ludzie to już powariowali z tym byli na koncercie zaraz chwala sie tym na facebook i dodaja zdjecia .Byli na chrzcinach musza zdac relacje na instagram bo wszyscy musza wiedziec że ktos był w Egipcie albo zdał prawo jazdy.Tak bo mnie tak interesuje życie kogos ze szkoły mojej podstawowki co teraz robi po latach .Nawet z pracy to Co mnie obchodzi jak ktoś jedzie na Majorke ? To musi to ogłaszac całemu światu ? Ludzie chca sie tym dowartościować czy jak ? Nie wiem czy tak chca żeby im każdy gratulował ? Teraz tak to od dawna wygląda że ludzie byle gofnem chwala sie na facebook na instagram żałosne :/ Naprawdę jak czasem patrze bo byłem na walacjach i relacja z wycieczki no i co to kogo interesuje bbo ktoś był w Paryżu ? To tak jak te gazety plotkarskie że ten ma druga już żone tamta idzie na studia do medyka . Ludzie to serio już traktuja facebook jak komunikacje miedzy soba bo byli gdzies to musza to wrzucac na internet. Masakra tak jakby ktoś nie miał swojego życia tylko ogladac bo ktoś ma dziecko albo był na wakacjach. Po co ktoś ma wiedziec co kto robi to jest takie ważne ? Mnie jakoś koleżanka z szkoły nie interesuje bo chwali sie bo ma dziecko no i co kazdy zaraz musi o tym wiedziec ? Chyba takie sprawy tto dla siebie a nie robic na facebook rodzinny album bo ślub bo narodziny dziecka bo chrzciny i komunia .No i co tov jest ten facebook ten instagram pokazywanie sie w sieci jak żyje i co robie ? Nie zazdroszcze komus i nie że pisze bo mnie zazdrosc bierze .Jedynie nie rozumiem po co chwalic sie życiem swoim na facebook co kto robi ? Pokazywac swoje życie komuś ? Mnie to przeraża jak ludzie dodaja swoje całe życie na facebook :/ to jest porażka wejść i ogladac bo ktoś ma nowy samochod albo był na wakacjach :/ Nie rozumiem po co to ogłaszac całemu światu ? Ktoś sie tym dowartosciowuje że to pokazuje na swoim profilu ? Bo był w Grecji takie to ważne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przydaje się dzięki FB odświeżam kontakty które utraciłam po tym jak padł mi telefon : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Mara stara wyjadaczka z kowbojek nadal jeszcze tutaj :) Czyli ktoś z kowbojek jeszcze tutaj przesiaduje . Siedzisz w zakładce rozmowy ogólne no tam jak wejde to normalnie drugie kowbojki sie zrobiły :) Toszirak szaleje od czasu do czasu tam jak widze . Tam ogólnie z kowbo to tylko toszirak jeszcze ma konto i cos napisze . Często tutaj od upadku kowbojek przesiadujesz ? Ilu jeszcze trolii tutaj zagląda ze starej gwardii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Cycu xd napisał:

Mara stara wyjadaczka z kowbojek nadal jeszcze tutaj 🙂 Czyli ktoś z kowbojek jeszcze tutaj przesiaduje . Siedzisz w zakładce rozmowy ogólne no tam jak wejde to normalnie drugie kowbojki sie zrobiły 🙂 Toszirak szaleje od czasu do czasu tam jak widze . Tam ogólnie z kowbo to tylko toszirak jeszcze ma konto i cos napisze . Często tutaj od upadku kowbojek przesiadujesz ? Ilu jeszcze trolii tutaj zagląda ze starej gwardii ?

Witaj : ) jaki jeszcze inny nick miałeś na kowbojkach? Paparonz? : )

Jest nas tu trochę, z dziewczyn czasem zagląda Nimfetka i jest też Wieczorna : ) chłopaków jest tu kilku : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Nie jestem paparonz pamiętam go i te jego teksty kto zasnął konia walac ? Albo ide zaraz kosić trawnik kim ja mogę być ? Myszek ani luffy też nie ani nie kejdi .Samosia do tej pory nie usunięta zablokowali jedynie dodawanie tematów / komentarze tak samo dobra mama .Pytamy mieli usunąć ale nadal istnieje te forum zrobili dla nich bo ktoś pisał na wp że forum zostanie zamknięte z końcem maja .Jednak oni nadal istnieją i nikt ich nie zamknął ,pewnie jakaś ściema a moderator pytamy to łyknął i niby było coś że nie było przez parę godzin tego forum ale potem było dalej :) W sumie to lepiej że tutaj nie siedzą . Pewnie ktoś im zrobił ściemę z tym że forum zamkną żeby ich wykurzyc :/   Ciekawe że samosie nie usunięto tak jak kowbojki tylko nadal jest strona nieaktywna :/  Czy kiedyś by mogli reaktywacje zrobić samosi ?  Chyba jednak nie będzie aktywowane . Oni zamykają te fora bo już kilka podobnych zamknięto bo mało osób się udzielali i było mało zakładanych tematów . Pytamy nie zamknięto bo jest tam trochę aktywnych osób co tam piszą ciągle tematy .Pewnie nie zamkną bo to zależy chyba od liczby wejść ile maja osób na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

A ciekawe co z 13-nastym milionerem pakowaczem paczek na allegro się stało ? Podobno każdy nick na kowbojkach był jego i każdy user na forum tamtejszym to było jego konto xd przynajmniej on wierzył w to że jest toszirem albo że jest byczym xd Nawet była jakaś trynia fekalna co twierdziła że 13 milioner ma tam większość kont i że jest toszirem albo paparonzem że to jego nieudolne kreacje xd beka była jak do końca to dziecko jakieś pisało że 13 tam pisał z kilku kont xd jak on kiedys nawet pisał ze byl nawet mna i że moje konto to było jego. Do tego sam twierdzil pamietam ze jest toszirem albo byczym .Potem jakies dziecko ułomne to podłapało i gadalo ciagle ze 13 milioner to ma każde konto na kowbo i rozmawia sam ze soba xd Dobre było ja sam też przez te trynie byłem atakowany że niby byłem 13 milionerem xd do tego 13 sam potwierdzał że jest toszirem albo paparonzem .Do tego jak beka była jak zawsze to dziecko trynia fekalna pisało że ile kont na kowbojkach to kazde jest 13 milionera kreacja ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Cycu xd napisał:

Nie jestem paparonz pamiętam go i te jego teksty kto zasnął konia walac ? Albo ide zaraz kosić trawnik kim ja mogę być ? Myszek ani luffy też nie ani nie kejdi .Samosia do tej pory nie usunięta zablokowali jedynie dodawanie tematów / komentarze tak samo dobra mama .Pytamy mieli usunąć ale nadal istnieje te forum zrobili dla nich bo ktoś pisał na wp że forum zostanie zamknięte z końcem maja .Jednak oni nadal istnieją i nikt ich nie zamknął ,pewnie jakaś ściema a moderator pytamy to łyknął i niby było coś że nie było przez parę godzin tego forum ale potem było dalej 🙂 W sumie to lepiej że tutaj nie siedzą . Pewnie ktoś im zrobił ściemę z tym że forum zamkną żeby ich wykurzyc 😕   Ciekawe że samosie nie usunięto tak jak kowbojki tylko nadal jest strona nieaktywna 😕  Czy kiedyś by mogli reaktywacje zrobić samosi ?  Chyba jednak nie będzie aktywowane . Oni zamykają te fora bo już kilka podobnych zamknięto bo mało osób się udzielali i było mało zakładanych tematów . Pytamy nie zamknięto bo jest tam trochę aktywnych osób co tam piszą ciągle tematy .Pewnie nie zamkną bo to zależy chyba od liczby wejść ile maja osób na forum .

Miałam jeszcze wymienić Kejdiego : ) ale skoro tak... Tzn Twój styl poznaje : ) ale z konkretną osobą nie mogę połączyć... Był też taki jeden znajomek który wieki temu lubił wrzucać przeróbki z szopem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Cycu xd napisał:

A ciekawe co z 13-nastym milionerem pakowaczem paczek na allegro się stało ? Podobno każdy nick na kowbojkach był jego i każdy user na forum tamtejszym to było jego konto xd przynajmniej on wierzył w to że jest toszirem albo że jest byczym xd Nawet była jakaś trynia fekalna co twierdziła że 13 milioner ma tam większość kont i że jest toszirem albo paparonzem że to jego nieudolne kreacje xd beka była jak do końca to dziecko jakieś pisało że 13 tam pisał z kilku kont xd jak on kiedys nawet pisał ze byl nawet mna i że moje konto to było jego. Do tego sam twierdzil pamietam ze jest toszirem albo byczym .Potem jakies dziecko ułomne to podłapało i gadalo ciagle ze 13 milioner to ma każde konto na kowbo i rozmawia sam ze soba xd Dobre było ja sam też przez te trynie byłem atakowany że niby byłem 13 milionerem xd do tego 13 sam potwierdzał że jest toszirem albo paparonzem .Do tego jak beka była jak zawsze to dziecko trynia fekalna pisało że ile kont na kowbojkach to kazde jest 13 milionera kreacja 😉

Wg tryni też byłam Trzynastym : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trynia to była upierdliwa do bólu myślę, że miała coś wspólnego z kowbojkowym Łysym brazersem : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Ciekawe do kogo nalezy domena samosi ? Bo strona jest nadal na necie oststnie wpisy z 15 maja zeszlego roku. Forum jest jedynie zamkniete na dodawanie tematow i komentowanie . ktos je zachował tylko po co jak I tak jest nieaktywne ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Cycu xd napisał:

Ciekawe do kogo nalezy domena samosi ? Bo strona jest nadal na necie oststnie wpisy z 15 maja zeszlego roku. Forum jest jedynie zamkniete na dodawanie tematow i komentowanie . ktos je zachował tylko po co jak I tak jest nieaktywne ?  

Nie wiem, tam raczej nie zaglądałam, ale też mnie zdziwiło zachowanie przy życiu tamtego forumka... Może z sentymentu ktoś je zachował bo było pierwsze zanim jeszcze pomyślano o kowbojkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic : ) uciekam... Miło było powspominac : ) 

myślę, że jeszcze kiedyś na siebie tutaj wpadniemy, więc do popisania : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Na pewno tutaj siedzi tosziro na forum dyskusja ogólna .Kiedys tutaj zagladali luffy paparonz byczy ale to ich widziałem tam z 5 miechow temu . Nawet wiem ze byla tam alsea ale 13 milionera to tam nie widziałem na pewno z pare miechów temu przemknal tam myszek na moment . Byl tam luffy bo była awantura i jakies sprzeczki z toszirem ,było też na pewno jakies wojny toszira z paparonzem na pewno cos z 4 miechy temu jakas tam byla sprzeczka . 13 to ja tam nie widziałem w ogóle od konca kowbojek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wstawia codziennie selfie w różnych pozach i często chwali się dziećmi to jest coś nie tak ale kiedy FB wygląda ułożony, są na nim linki z muzyką, żartami cytatami to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×