Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hela

31 latka bez prawa jazdy- wstyd?

Polecane posty

Gość Hela

Cześć dziewczyny. Mam 31 lat i nie mam prawa jazdy. Czy to wstyd i hańba? 🙂 Mieszkam w dużym mieście, wszystko mam pod nosem, a do centrum 10 min tramwajem. Na dalsze trasy jeżdżę z mężem, busem lub blablacarem. W sytuacji kryzysowej wzywam taxi. Skończyłam studia, mam niezla pracę, ale żeby w niej awansować muszę zrobić prawko. Problem w tym, że już zaczynałam kurs i rzucałam, nie mam orientacji w terenie, plączą mi się ręce i nogi, stresuje się każdym skrzyżowaniem i wg instruktora "za bardzo myślę", czyli interpretuje sobie to tak, ze ja widocznie nie myślę 🙂 w domu rodzinnym nigdy nie było auta- mamy nie było ani stać, ani nigdy nie chciała zrobić prawka. Czuję się trochę jak dzikus bez tego. Jak się zmotywować i ośmielić, znacie jakieś metody na walkę z lękiem, że kogoś albo siebie zabiję? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdsd

Nic na sile. Znam 2 osoby, ktore po kilka razy podchodzily do prawka, nie czujac tego, ale przeciez wstyd nie miec. Jedna tydzien po odebraniu dokumentu miala wypadek i zginela, a druga przezyla, bo jechala wielkim terenowym autem rodzicow i skonczylo sie na paskudnym znieksztalceniu twarzy.

Mam teraz znajoma, ktora bedzie podchodzic 7 raz. Bo musi zdac, bo kase wydala. A nawet zaparkowac auta nie potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×