Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

życie zaczyna się po 30-stce

Polecane posty

Gość Ola

Nie wiem, jak u Was, ale dla mnie życie zaczęło się po 30-stce:D do tej pory też nie było źle, ale teraz jest dużo lepiej. Mam już pracę, wykształcenie, swoje zaoszczędzone pieniądze, realizuję swoje marzenia, mam plany na przyszłość. Po 30-stce poznałam swojego idealnego faceta, planujemy przyszłość we dwoje. Nie mam dzieci, ale mam dojrzałość i mądrość życiową, dzięki którym będę mogła inaczej je wychować niż gdybym miała to zrobić z 5 lat temu. Życzę wszystkim takiego życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty

Gratuluję, mam podobnie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2019 o 11:00, Gość Ola napisał:

Nie wiem, jak u Was, ale dla mnie życie zaczęło się po 30-stce:D do tej pory też nie było źle, ale teraz jest dużo lepiej. Mam już pracę, wykształcenie, swoje zaoszczędzone pieniądze, realizuję swoje marzenia, mam plany na przyszłość. Po 30-stce poznałam swojego idealnego faceta, planujemy przyszłość we dwoje. Nie mam dzieci, ale mam dojrzałość i mądrość życiową, dzięki którym będę mogła inaczej je wychować niż gdybym miała to zrobić z 5 lat temu. Życzę wszystkim takiego życia 😄

Gratuluję i zazdroszczę;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Gdzie poznałaś tego faceta ? Bo chyba nie na portalu randkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2019 o 11:00, Gość Ola napisał:

Nie wiem, jak u Was, ale dla mnie życie zaczęło się po 30-stce:D do tej pory też nie było źle, ale teraz jest dużo lepiej. Mam już pracę, wykształcenie, swoje zaoszczędzone pieniądze, realizuję swoje marzenia, mam plany na przyszłość. Po 30-stce poznałam swojego idealnego faceta, planujemy przyszłość we dwoje. Nie mam dzieci, ale mam dojrzałość i mądrość życiową, dzięki którym będę mogła inaczej je wychować niż gdybym miała to zrobić z 5 lat temu. Życzę wszystkim takiego życia :D

Zaj/ebiście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurin
Dnia 11.06.2019 o 04:00, Gość Ola napisał:

Nie wiem, jak u Was, ale dla mnie życie zaczęło się po 30-stce:D do tej pory też nie było źle, ale teraz jest dużo lepiej. Mam już pracę, wykształcenie, swoje zaoszczędzone pieniądze, realizuję swoje marzenia, mam plany na przyszłość. Po 30-stce poznałam swojego idealnego faceta, planujemy przyszłość we dwoje. Nie mam dzieci, ale mam dojrzałość i mądrość życiową, dzięki którym będę mogła inaczej je wychować niż gdybym miała to zrobić z 5 lat temu. Życzę wszystkim takiego życia :D

dla kobiety po 30 życie zaczyna się kończyć, za pare lat już stara torba i wymiana na młodszą przez faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 14.06.2019 o 18:34, Gość Ewelina napisał:

Gdzie poznałaś tego faceta ? Bo chyba nie na portalu randkowym.

Tu Cię zadziwię, bo właśnie tam 😉 wszędzie można znaleźć perełki, jeśli się wie, kogo się szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
5 godzin temu, Gość nurin napisał:

dla kobiety po 30 życie zaczyna się kończyć, za pare lat już stara torba i wymiana na młodszą przez faceta

Chciałbyś taką "młodszą" jak ja 😄 Tobie również miłego dnia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×