Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiula

Duże kobiety wspierajmy się

Polecane posty

Gość Kasiula

Witajcie dziewczyny. Cześć Poziomeczka 🙂 Nie pisałam bo miałam romantyczny wyjazd z mężem tylko we dwoje. Niestety ale też były grzeszki kiełbaski z ogniska popcorn mam slobosc do niego i trochę alkoholu. Dzisiaj już na śniadanie lepiej trzy kanapki 🍅 ogórek i kalarepa. Wcześnie była kawa z mlekiem a teraz piję wodę z cytryną. Jeszcze się y ważyłam i tak tam się nic nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

U mnie dzisiaj 0,5 kg mniej 😒 nie lubię takich efektów, wolałabym zobaczyć minus 3😂 Wiem, że tak to nie działa przy zdrowym odchudzaniu więc idę do dalej w kierunku rozmiaru "S" 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula

Żebyśmy chociaż doszły do rozmiaru l to będzie dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

😂 Żebym doszła do rozmiaru XL to też będzie dobrze🤣 bo u mnie cały weekend bez diety. A dzisiaj zaczęłam od rana dietowo. Śniadanie kanapki z ciemnym chlebem, szynką i serem plus kawa z mlekiem. A co dalej to jeszcze nie wiem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula

Witajcie 🙂 ja też piję kawkę z mlekiem a na śniadanie nie wiem co będę jadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona87.

Witam w sierpniu 2018 r wazylam 90kg przy wzroście 165 cm teraz 17 czerwca i waga wskazuje 74 . Jak to zrobilam ? Byłam u dietetyka 5 lat temu wtedy ustalil mi dietę na 1300 kalorii wówczas się nie stosowalam i nie chudlam teraz postanowilam to zmienic i wróciłam do liczenia kalorii . co dało dosyć fajny efekt do tego troszke ruchu rower, szybki marsz, wczesniej aerobik. I naprawdę można schudnąć tylko trzeba się zmobilizować i trwać w tym. Ja zawsze byłam grubsza nie ze przez ciąże przytylam i nie mogłam wrócić do poprzedniej wagi. A mimo wszystko nawet zawsze grubszej osobie może udawać się zrzucanie kilogramow. A i jeszcze korzystam z aplikacji endomondo tam jest licznyk spalania kalorii co też bardzo motywuje . Pozdrawiam i życzę powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja dziewczyny z całego serca polecam wam Slimunox, w moim przypadku udało mi się schudnąć z tym preparatem aż 12 kilo! Bombaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Ja wam polecam serdecznie na odchudzanko preparat Foreverslim, działa bardzo dobrze i nie powoduje efektu jojo, ja schudłam dzięki niemu w 3 miesiące aż 15kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Poziomeczka

wybaczcie że nie pisałam miałam sporo ostatnimi czasy na głowie, problemy rodzinne i związane z pracą; mam prawie 40 lat, jestem mamą i żoną, dzieci dorastają i powoli zaczynają doroślejszy etap życia, mam zamiar regularnie tutaj się udzielać przynajmniej raz dziennie aby mieć nad sobą taki przysłowiowy "biczyk" i żeby nie pozwalać sobie na za dużo zwłaszcza pod kątem żywienia, powiem Wam próbowałam 5 mniejszych posiłków dziennie ale u mnie kompletnie się to nie sprawdza, zaczynam jeść i jem cały czas, dużo lepiej jest gdy świadomie wydłużam godziny między posiłkami i pilnuję regularności, u mnie najbardziej sprawdzają się 3 posiłki, pierwszy między 7-8 drugi między 12-13 i trzeci między 16-17 tak kiedyś udało mi się sporo schudnąć i do tego schematu chciałabym powrócić , staram się ćwiczyć, chodzę na spacery , do pracy piechotą, choć mam świadomość że muszę wprowadzić jeszcze aktywniej ruch do codziennej rozpiski, wiem że gdy będę pisać regularnie, będę musiała się także w jakiś sposób rozliczać z każdego dnia i będzie mi głupio samej przed sobą pisać że znów popłynęłam że było niezdrowo i takie tam, chyba nie ma co przedłużać, zaczynam

19.06.2019r. 

śniadanie

2 kromki chleba z jajkiem na twardo, kilka pomidorków koktajlowych, brzoskwinia, kawa parzona, spora ilość wody

obiad 

sałatka z serem feta i kurczakiem, ogórek, duża ilość wody,

kolacja 

omlet ze szpinakiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula

Cześć Poziomeczka 🙂 Ja też nie pisałam kilka dni no nie zawsze mi się chce a przede wszystkim nie za bardzo mam się czym pochwalić. Ja najbardziej nie umiem sobie poradzić z podjadaniem i to nawet nie chodzi o słodycze bo jem je rzadko, ale najgorsze jest to że jak gotuje np obiad to poprobuje sobie troche już żołądek jest zapełniony a później jeszcze zjem cały obiad. Miałam kiedyś taki cały swój plan napisany i przyczepiony do lodówki, trochę pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

No super, że jesteście🤗. Ja też się nie odzywałam bo diety nie było to i nie będę pisać, że jadłam pizze, chipsy, ciasto itd... I na wadze wcześniej ubyło 0,5 kg a teraz podniosło się 1kg😭 ale wracam ponownie. Mam nadzieję, że na dluzej🤣 chociaż już sama w to nie wierze😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula

Właśnie miałam napisać gdzie się Agatko podzialas, ale fajnie że też jesteś 😀 

Też nie za bardzo tak wierzę w siebie, ale cóż próbujemy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

No trzeba Kasiu próbować...  Ja postanowiłam (znowu😂) że od dzisiaj biorę się porządnie za siebie i koniec. Też będę się starała codziennie wieczorem tutaj zajrzeć i zdać relację z minionego dnia, może to będzie mnie motywować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula

Szukam sobie jakiejś aplikacji do ćwiczeń i liczenia kalorii, nie wiem może to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Aplikacji do ćwiczeń nie znam a do liczenia kcal "Fitatu" całkiem fajna aplikacja siostra mi ją poleciła. Zobacz ja sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Poziomeczka

witajcie dziewczyny, nie mam dziś wcale apetytu złapałam chyba jakąś anginę albo coś podobnego jestem osłabiona na maxa nie mam sił na ćwiczenia, dreszcze, gorączka a na dworze taki upał u nas a ja leżę pod kołdrą i jest mi zimno, plus jest taki że od rana zjadłam tylko 1 kromkę ze serem, 2 brzoskwinie i trochę winogron, boli mnie gardło i źle mi się przełyka cokolwiek, zażyłam już dwa gripexy bo tylko to miałam w apteczce, gorączka trochę niższa ale nadal jest, przypominam sobie że dwa dni temu po pracy rozgrzana poszłam z koleżanką na lody i chyba się nimi doprawiłam, porcja była dosyć spora i mega zimna, jak tylko poczuję się lepiej biorę się za jakieś ćwiczenia czy może na spacer, plus taki że dziś na pewno nie przekroczę dziennego limitu kalorii a nawet zjem sporo mniej pewnie, pozdrawiam dietkujące, piszcie,nawet jak nie do końca trzymacie się zasad ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Poziomeczka

mam aplikację do liczenia kroków i zwykle robię ponad 6000 tyś w porywach do 12000 czy nawet 15000 wczoraj zrobiłam 10491, wcześniej 8812 mam samsung health 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny! Ja już schudłam 16 kg 🙂 do ćwiczeń używałam aplikacji sweat - kayla itsines plus interwały kolakowskiej 🙂 a kalorie liczyłam w aplikacji fitatu. Mega polecam 🙂 i trzymam kciuki za was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Poziomeczka

dziewczyny nie milczcie proszę, gdzie się podziewacie...u mnie póki co idzie ładnie, na wadze widzę małe spadki i to zaczyna mnie cieszyć i motywować do dalszej walki, długa droga przede mną i nie chciałabym iść nią sama potrzebuję wsparcia a więc Was, więc nie zniechęcajcie się i proszę nie uciekajcie z tego miejsca, odchudzanie to długi  i mozolny proces, nie da się schudnąć trwale w tydzień czy miesiąc jak przez tyle lat pozwalałyśmy sobie na za wiele, proszę napiszcie co u Was i jak sobie radzicie, ja żywieniowo wczoraj dobrze zjadłam rano owsiankę z kokosem i maliną, potem właściwie trochę owoców malin i śliwek, winogron i kawałek arbuza no i jak wróciłam z pracy (bo po mimo złego samopoczucia i silnego przeziębienia musiałam być w pracy) zjadłam obiad mały kotlet drobiowy bez panierki, 2 gotowane ziemniaki, ogórki i rzodkiewki to wszystko co wczoraj zjadłam jeżeli chodzi i o kroki to wczoraj poszło 13979 a więc ładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Witam. Widzę, że topik umarł. Ja w sumie też trochę odpuściłam i tu nie zaglądałam ale ogólnie starałam się trochę dietowac i na wadze 88,6. Dziewczyny wracajcie☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula

Hej. Ja wcześniej zaglądałam tylko czytałam trochę ale nie pisałam bo nie było o czym. Przez ostatnie dni to nawet nie zajrzałam dopiero teraz tak zetknęłam.

Nie ma się czym pochwalić bo moja dieta całkowicie leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Ale super, że jesteś Kasiula. 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

No ja postanowiłam wrócić tutaj bo myślę, że będzie mi troche łatwiej jak wieczorem będę mogła podsumować dzień. Może więcej chęci i motywacji będę miała🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×