Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

20 latka

Czy to ciąża?

Polecane posty

Cześć, mam pytanie do was od kilku miesięcy staram się z partnerem o dziecko ostatnia miesiączkę miałam 20.05 a skończyła 26.05 kochałam się z partner 31.05, 01.05 i 02.05 tydzień później od rana ponolewał mnie brzuch a kiedy się kochaliśmy zaczęłam plamic przez pół dnia a nalecialo tyle tego co by kot napłakał od tego momentu pobolewa mnie podbrzusze a momentami nic nie boli, kzyrz też mnie boli jak chodzę lub stoję, śluzu nie ma jest sucho, mam mdłości od jedzenia słodyczy mam odruchy wymiotne, częściej chodzę do toalety jestem zmęczona nie mam siły na nic oraz bym spała prawie cały czas piersi mam powiększone ale nie bolą całe tylko po bokach. Robiłam 2 testy wyszły negatywne a @ mam dostać 14.06 lub 15.06 mam cykle 25-26 dniowe. Co myślicie na ten temat czy to ciąża czy tylko przed @ i moja wyobraźnia działa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wyobraźnia   , za wcześnie na objawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nauczcie sie pliss  wreszcie ze zanim nastąpi implantacja czyli zagnieżdżenia zarodka w macicy, czyli zanim zacznie wytwarzać się hormon hcg to  musi minąć odpowiedni czas.

 Zarodek dociera z jajowodu do macicy ok. 2-3 dnia po zapłodnieniu a Zagnieżdżenie zarodka  następuje zwykle w ciągu 6-7 dni . Dlatego testy robi się w dniu spodziewanej miesiączki a najlepiej  po, bo ten proces może się wydłużyć.

beta wytwarza się tylko i wyłącznie jak zagnieździła się zarodek, wiec szkoda kasy na testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałam bóle jak na miesiączkę które trwały jakieś 30 min nie ma miesiączki tylko nalecialo mało przezroczystego śluzu. Ja już nie wiem co mam myśleć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Niedlugo sie dowiesz. Kup test i jesli miesiaczka nie nadejdzie zrob go. Wczesniej to nie ma sensu. I nie denerwuj sie. Zachodzenie w ciaze to nie wyscigi. Zajdziesz kiedy nadejdzie czas, kiedy Twoj organizm bedzie gotowy. Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano bez bólów zaczęło ze mnie lecieć coś jasno różowego z czasem zmieniło się w kolor brunatny bez żadnego bólu po około godzinie zaczynał się ból był lekki z czasem robił się nie do wytrzymania aż zaczęło boleć gorzej niż w dniu miesiączki gdzie ból był największy ten ból był nie do wyytrzynia mdliło mnie okropnie oraz momentami słabo się robiło na podpasce od rana prawnie niczego nie było tylko jak usiadłam na toaletę to zaczyna okropnie lecieć pozniej nie ból robi się taki ze raz boli okropnie później mniej aż wcale i od nowa krew zaczyna być ciemna. Dziś mam termin miesiączki mam co 25-26 dni nie wiem co to może być POMOCY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spokojnie. Weź sobie Apap i No-spe. Są upały, to może się robić słabo podczas miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unido

Poronienie lub normalna miesiączka. Chociaż stawiam na poronienie skoro ból brzucha jest nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×