Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mucha

Zemsta kobieca

Polecane posty

3 godziny temu, Gość Lkuyfc567 napisał:

Pokaż te smsy czy maile Jego dziewczynie,powiedz ludziom jaki człowiek z Niego..

To by było najłatwiejsze i zbyt chamskie. Związku nie zamierzam nikomu rozwalić. Chce mu dac tylko popalić zeby juz nigdy do głowy nie przyszlo tak oszukiwac inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A inne to w dupkę to mają i tak mi dadzą k.u.r.w.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Koneser napisał:

Daj mu popalić 🙂 

To jest pewne ☺ 

Po prostu widzę ze ktos tam pisze o klasie ze mi żal czy coś, tak pisza tylko słabe kobiety. Trzeba sie nauczyc szanowac samej siebie. Przez takich ludzi potem mają ograniczone myslenie do bezkarnosci i wykorzystywania xD same z siebie robia zabawki . 

Jakas konkretna rada?☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Ona napisał:

To,że Ciebie podrywał nie znaczy że z Tobą był..Co za kobieta!najgorsze są takie mściwe,zawistne i zazdrosne.Dobrze się stało,że facet sobie dał z Tobą spokój.Bo gdybyś była z Nim w związku to potem dopiero byś się mściła jakby Ciebie zostawił.Trzeba mieć trochę godności i klasy w byciu kobietą i pisze to jako kobieta.Chyba masz ból du.py,że Ciebie nie wybrał.

Pięknie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
7 godzin temu, Gość gość napisał:

W dupie mam twoja troskę 

Wiesz to nie troska tylko kulturalne danie do zrozumienia, ze konczymy rozmowe (jak widac zrobilam slusznie)

 

7 godzin temu, Gość gosc napisał:

Ojej jaka szkoda ze dziś ładna pogoda,bo las.ka ....ana nie będzie ruch.ana .Choć Monika udaje że dzika to z niej zwykła ...

A moja ostatnia refleksja jest taka, ze kazdy ocenia po otoczeniu w jakim sie obraca. Widocznie miales w swoim zyciu szanse poznac tylko taki rodzaj kobiet, ze uogulniasz. Jest to smutne.

Nie wiem czy kiedykolwiek uda sie normalnej kobiecie zmienic Twoja opinie o nich, bo Ty juz na to nawet nie dajesz szans, jakkolwiek zycze Ci tego.

Zyjesz w otoczeniu gdzie uwaza sie wszystkie kobiety to .... To jest Tobie dobrze znany, bezpieczny swiat. Nie wychylisz nosa z niego. Wspolczuje Ci, bo gdzies kiedys musiales byc bardzo skrzywdzony (najpewniej przez matke), a potem tylko utwierdzany w tej teori (przez poznawane kobiety, ktore wybierales wd schematu - wiec efekt byl oczywisty).

Bronisz sie wulgaryzmami, kpina, wyzwiskami, smiechem. Jakby nie bylo to nie atak - to OBRONA.

7 godzin temu, Gość gosc napisał:

.Choć Monika udaje że dzika to z niej zwykła ...

..a to sie nawet nie rymuje..

Pozwol, ze od teraz bede Cie ignorowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2019 o 07:28, Gość Ona napisał:

To,że Ciebie podrywał nie znaczy że z Tobą był..Co za kobieta!najgorsze są takie mściwe,zawistne i zazdrosne.Dobrze się stało,że facet sobie dał z Tobą spokój.Bo gdybyś była z Nim w związku to potem dopiero byś się mściła jakby Ciebie zostawił.Trzeba mieć trochę godności i klasy w byciu kobietą i pisze to jako kobieta.Chyba masz ból du.py,że Ciebie nie wybrał.

Owszem nie byliśmy razem i nie musiał mnie wybierać. Dla ciebie godnością i klasa jest schylenie głowy jeśli facet cie oszukuje. Brawo ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 12.06.2019 o 10:04, Gość gość napisał:

Ale a Ty wazysz 120 kg i seks z Tobą jest nie wygodny 

Kurde, to nie potrafię sobie wyobrazić jak robią to takie dwa stukilowe wieprzki 🙂 hahaha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×