Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycu xd

znowu sie po 25 czerwca zleca tutaj emeryty z pytamy jak im zamkna /usuna forum i bedzie znowu syf robiony przez nich .

Polecane posty

Gość Cycu xd

Już to widzę jak tutaj będą wrzucać kawały jakieś jak to elsie albo okonek wrZucać będzie kalendarium historyczne co się wydarzyło danego dnia w dziejach historii .Znowuż atta będzie pisać jakie dzisiaj są święta na świecie i w kraju .Albo będzie znowuż pisanie o quizach tak jak birbant i bingola jakies dodawanie zagadek i rebusów .Jak oni mnie wnerwiaja od kilku lat zrobić tam klub emeryta i swój koncik zabaw :/ dobrze że wp to zamyka bo do tych ludzi nic nie dociera jak do ściany mówić a ona swoje .Oni tylko zasmiecali te pytamy że ciągle od rana tylko kawały były albo jakieś kalendarium wydarzeń historyczne . Zrobili z pytamy jakieś swoje prywatne pole manewrów że nie można było nic się zapytać ani poradZić przez tych starych komuchów .Bo przecież tylko oni tam mieli prawo pisać swoje dyrdymały widać że nie maja co robić .

Przecież oni tutaj będą robić to samo znowu przyjdą emeryty i będą znowuż robić tutaj ten syf że będą od rana latać aby kawały albo święta jakie są danego dnia .Przecież widać że to są byli komuniści co żyją tylko tym żeby uprzykrzac komuś życie swoimi pierdołami .Człowiek chce coś się poradzić zapytać to przeszkadzało ich grono .Ciągle tylko wlaziły jakieś elsie jakiś okonek jakas ata ata i w koło macieju jak nie poranny sucharek to witam was w święto strażaka albo górnika i hutnika :/ matko normalnie jakbym był na kowbojkach tylko takich kulturalnych i bardziej opanowanych z zasadami kultury osobistej .Ale ci ludzie nie zdają sobie sprawy że ktoś chce coś się poradzić ma problemy a oni to utrudniają zasypujac portal swoimi bzdetami .Bo nie maja co robić to piszą kawały albo jakieś quizy dodają co to jest portal rozrywkowy czy do udzielania pomocy i porad ? To samo robią co na kowbojkach było że też nie można było nic się poradzić albo uzyskać pomocy .Tutaj znowuż emeryci robią sobie rozrywkę bo najlepiej wejść na pytamy i pisać od rana kawały albo co było 500 lat temu 23 kwietnia czy 15 maja :0 Ludzie wy ten syf robicie już od ilu lat 12 ? Bo pytamy odkąd jest to tylko służy do zabawy kilku emerytom co nie maja co robić na starość .To jest portal dla kawalarzy czemu te osoby nie miały nigdy bana albo upomnienia ? Przecież powinno sie im za ten spam dac bana już 7 lat temu .Przecież oni tylko zasmiecaja te pytamy swoim a to kawałem a to swietami a to quizami . Jeszcze dziwia sie bo pytamy zamykaja no i bardzo dobrze .Teraz to tutaj bedziecie wywaleni jak bedziecie zasmiecac ludziom w potrzebie z problemami portal .Wasz syf nie jest po to zeby tutaj miec rozrywke troolami to wy jestescie bo pytamy to nie forum do dodawania świąt jakie mamy danego dnia albo jakie wydarzenia były historyczne danego dnia .Jeszcze zapomniałem o nadprzyrodzonym co pisze o tym jaki film poleca na wieczór do obejrzenia :/ normalnie portal rozrywkowy zrobili sobie z pytamy :/ żenada a ktos jest z problemem to wazniejsze jest pisanie kawałów albo gadka o filmie na wieczór .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Cycu xd napisał:

Już to widzę jak tutaj będą wrzucać kawały jakieś jak to elsie albo okonek wrZucać będzie kalendarium historyczne co się wydarzyło danego dnia w dziejach historii .Znowuż atta będzie pisać jakie dzisiaj są święta na świecie i w kraju .Albo będzie znowuż pisanie o quizach tak jak birbant i bingola jakies dodawanie zagadek i rebusów .Jak oni mnie wnerwiaja od kilku lat zrobić tam klub emeryta i swój koncik zabaw 😕 dobrze że wp to zamyka bo do tych ludzi nic nie dociera jak do ściany mówić a ona swoje .Oni tylko zasmiecali te pytamy że ciągle od rana tylko kawały były albo jakieś kalendarium wydarzeń historyczne . Zrobili z pytamy jakieś swoje prywatne pole manewrów że nie można było nic się zapytać ani poradZić przez tych starych komuchów .Bo przecież tylko oni tam mieli prawo pisać swoje dyrdymały widać że nie maja co robić .

Przecież oni tutaj będą robić to samo znowu przyjdą emeryty i będą znowuż robić tutaj ten syf że będą od rana latać aby kawały albo święta jakie są danego dnia .Przecież widać że to są byli komuniści co żyją tylko tym żeby uprzykrzac komuś życie swoimi pierdołami .Człowiek chce coś się poradzić zapytać to przeszkadzało ich grono .Ciągle tylko wlaziły jakieś elsie jakiś okonek jakas ata ata i w koło macieju jak nie poranny sucharek to witam was w święto strażaka albo górnika i hutnika 😕 matko normalnie jakbym był na kowbojkach tylko takich kulturalnych i bardziej opanowanych z zasadami kultury osobistej .Ale ci ludzie nie zdają sobie sprawy że ktoś chce coś się poradzić ma problemy a oni to utrudniają zasypujac portal swoimi bzdetami .Bo nie maja co robić to piszą kawały albo jakieś quizy dodają co to jest portal rozrywkowy czy do udzielania pomocy i porad ? To samo robią co na kowbojkach było że też nie można było nic się poradzić albo uzyskać pomocy .Tutaj znowuż emeryci robią sobie rozrywkę bo najlepiej wejść na pytamy i pisać od rana kawały albo co było 500 lat temu 23 kwietnia czy 15 maja :0 Ludzie wy ten syf robicie już od ilu lat 12 ? Bo pytamy odkąd jest to tylko służy do zabawy kilku emerytom co nie maja co robić na starość .To jest portal dla kawalarzy czemu te osoby nie miały nigdy bana albo upomnienia ? Przecież powinno sie im za ten spam dac bana już 7 lat temu .Przecież oni tylko zasmiecaja te pytamy swoim a to kawałem a to swietami a to quizami . Jeszcze dziwia sie bo pytamy zamykaja no i bardzo dobrze .Teraz to tutaj bedziecie wywaleni jak bedziecie zasmiecac ludziom w potrzebie z problemami portal .Wasz syf nie jest po to zeby tutaj miec rozrywke troolami to wy jestescie bo pytamy to nie forum do dodawania świąt jakie mamy danego dnia albo jakie wydarzenia były historyczne danego dnia .Jeszcze zapomniałem o nadprzyrodzonym co pisze o tym jaki film poleca na wieczór do obejrzenia 😕 normalnie portal rozrywkowy zrobili sobie z pytamy 😕 żenada a ktos jest z problemem to wazniejsze jest pisanie kawałów albo gadka o filmie na wieczór .

Spoko. Nie będzie ich tu. Masz pole do popisu solo. Ludzie z Pytamy tu zajrzeli, zobaczyli ten syf i sobie poszli.

Pytamy było miejscem dla ludzi inteligentnych, a więc, nie dla ciebie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Ja nie bede sie wypowiadał panie niedzwiedziu kto jest bardziej inteligentny a kto mniej .Kto wiecej rozumu posiada a kto mniej . Sokrates powiedział Wiem że nic nie wiem a dodam że mądrość to cecha nabyta. Człowiek jest mądry a zarazem głupi cos jak chiński znak równowagi .Nie uważam się za głupca za mądrego także bo utonąłbym w swej pysze i arogancji .Ja jestem sobą dopasowuje sie do otoczenia w którym żyje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Cycu xd napisał:

Ja nie bede sie wypowiadał panie niedzwiedziu kto jest bardziej inteligentny a kto mniej .Kto wiecej rozumu posiada a kto mniej . Sokrates powiedział Wiem że nic nie wiem a dodam że mądrość to cecha nabyta. Człowiek jest mądry a zarazem głupi cos jak chiński znak równowagi .Nie uważam się za głupca za mądrego także bo utonąłbym w swej pysze i arogancji .Ja jestem sobą dopasowuje sie do otoczenia w którym żyje .

Żyj sobie na zdrowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

No też powodzenia życze ale panie Birbant czy mądrość życiowa to dodawanie kawałów na pytamy ? Albo kalendarium historycznego i jakiś świąt państwowych ? Nie wnikam kto tam jakie miał wykształcenie i szkołe .

Dla mnie to tam zachowywali sie jak chłopskie filozofy co kupi sobie encyklopedie poczyta troche i prawi jak wielki uczony na akademii nauk .Tak to może każdy panie poczytac ksiazek i udawac znawce w jakiejs dziedzinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Cycu xd napisał:

No też powodzenia życze ale panie Birbant czy mądrość życiowa to dodawanie kawałów na pytamy ? Albo kalendarium historycznego i jakiś świąt państwowych ? Nie wnikam kto tam jakie miał wykształcenie i szkołe .

Dla mnie to tam zachowywali sie jak chłopskie filozofy co kupi sobie encyklopedie poczyta troche i prawi jak wielki uczony na akademii nauk .Tak to może każdy panie poczytac ksiazek i udawac znawce w jakiejs dziedzinie .

Tutaj nikt z chłopskich filozofów przeszkadzać tobie nie będzie. Ja też. Baw się dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządny internauta

Raczej nie będą. Największe trolle i spamerzy ze starego pytamy.pl utworzyli własne zamknięte forum, gdzie mogą do woli adorować swoje trollowanie i spamowanie.

Chyba tylko gościu z nadprzyrodzeniem się zbuntował i powiedział, że wali ich w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość porządny internauta napisał:

Raczej nie będą. Największe trolle i spamerzy ze starego pytamy.pl utworzyli własne zamknięte forum, gdzie mogą do woli adorować swoje trollowanie i spamowanie.

Chyba tylko gościu z nadprzyrodzeniem się zbuntował i powiedział, że wali ich w dupę.

Na nowym Pytamy tchórzliwi trolle z gościa sa bezradni i to bardzo ich boli, że szamba robić nie mogą. Są na to za głupi. I tutaj w głupawy sposób, bo inaczej nie umieją , usiłują się mścić ...ycznymi tekstami. Gość porządny internauta jest tego przykładem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test

Sprawdzam czy działa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebłądź

Birbant, szkoda klawiatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCU

Na pytamy też były mądre rzeczy zgadzam się sam to czytałem. 

Tematy gdzie jest coś o nauce ale te kawały to niepotrzebne były. NAJBARDZIEJ DENERWUJE jak ktoś się ma za lepszego kogoś tutaj będzie oceniał jego poziom intelektualny .Wy tam myślicie że każdy z poza pytamy to ... ...a  .Serio się wywyzszacie ja też umiem pisać poważne tematy i poruszać ważne dyskusje .Dla Was liczy się tylko wasza zamknięta klika kilku ludzi. Nie że ktoś może też mieć jakieś umiejętności tylko Wy macie się za doskonałych. TYLKO NA PYTAMY mamy wielkich profesorów i wykładowców doktorów nauk.Kazdy tam kto jest spoza paczki ich towarzystwa wzajemnej adoracji to ... ...a. Oni wszystko wiedzą bo są znawcami  nauk a kafeteria  to same ciemniaki są pustaki. TYLKO elsa  ata  -ata birbant Okonek czy bingola i erzac  są oswieceni. ONI znaja się na wszystkim bo maja tylko wiedze  a poza pytamy to zwykły seba jest bezrozumny .Mnie to wnerwia bo macie klike  co szanuje tylko siebie. TYLKO WY MACIE PRAWO PISAC TAM CO CHCECIE .Wasza mądrość  napisać kawał albo napisać kalendarium historyczne lub jakie mamy dzisiaj święto. TAK bo tam każdy ma tytuł magistra i jest naukowcem doktorem nauk .a pewnie każdy tam poziadal już wszystkie rozumy. ELSIE BIRBANT BINGOLA ATA -ATA TO JUZ są nadczłowiekiem .Ogólnie tylko taki ktoś jak ja musi ich podziwiać bo oni jak są emeryci to myślą że wszystko wiedzą najlepiej. NO COZ nie ma to jak się tam szanować nawzajem i innych tam zanizac. Szkoda klawiatury bo tak wam nic nie można powiedzieć wielką szlachte udaja  każdy ma ich słuchać. TAKI BIRBANT wie  wszystko a ja to co jak ja  jestem nie z ich kliki  ? ZAPEWNE TYLKO ONI są oswieceni i znają wszelką naukę bo tworzą jedną wielką paczkę. A ja to tylko jestem dla nich płotka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

I będą mieli w końcu swoje prywatne kółko różańcowe gdzie będą sobie dalej w dupę włazić, ale  dość szybko im się to znudzi bo nie będą mogli trolować u szczerego jako że wiekszosc wpisów z gościa to oni sami za tym stoją  (bo się nudzą na emeryturze i lubią narzekać na innych).Nawet największy spamer z pytamy niedorobiony2 próbował już coś tu pisać i zdążył nawet tutaj kapować  (jak to on), ale dość szybko stąd  zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emeryt
15 godzin temu, Gość CYCU napisał:

Na pytamy też były mądre rzeczy zgadzam się sam to czytałem. 

Tematy gdzie jest coś o nauce ale te kawały to niepotrzebne były. NAJBARDZIEJ DENERWUJE jak ktoś się ma za lepszego kogoś tutaj będzie oceniał jego poziom intelektualny .Wy tam myślicie że każdy z poza pytamy to ... ...a  .Serio się wywyzszacie ja też umiem pisać poważne tematy i poruszać ważne dyskusje .Dla Was liczy się tylko wasza zamknięta klika kilku ludzi. Nie że ktoś może też mieć jakieś umiejętności tylko Wy macie się za doskonałych. TYLKO NA PYTAMY mamy wielkich profesorów i wykładowców doktorów nauk.Kazdy tam kto jest spoza paczki ich towarzystwa wzajemnej adoracji to ... ...a. Oni wszystko wiedzą bo są znawcami  nauk a kafeteria  to same ciemniaki są pustaki. TYLKO elsa  ata  -ata birbant Okonek czy bingola i erzac  są oswieceni. ONI znaja się na wszystkim bo maja tylko wiedze  a poza pytamy to zwykły seba jest bezrozumny .Mnie to wnerwia bo macie klike  co szanuje tylko siebie. TYLKO WY MACIE PRAWO PISAC TAM CO CHCECIE .Wasza mądrość  napisać kawał albo napisać kalendarium historyczne lub jakie mamy dzisiaj święto. TAK bo tam każdy ma tytuł magistra i jest naukowcem doktorem nauk .a pewnie każdy tam poziadal już wszystkie rozumy. ELSIE BIRBANT BINGOLA ATA -ATA TO JUZ są nadczłowiekiem .Ogólnie tylko taki ktoś jak ja musi ich podziwiać bo oni jak są emeryci to myślą że wszystko wiedzą najlepiej. NO COZ nie ma to jak się tam szanować nawzajem i innych tam zanizac. Szkoda klawiatury bo tak wam nic nie można powiedzieć wielką szlachte udaja  każdy ma ich słuchać. TAKI BIRBANT wie  wszystko a ja to co jak ja  jestem nie z ich kliki  ? ZAPEWNE TYLKO ONI są oswieceni i znają wszelką naukę bo tworzą jedną wielką paczkę. A ja to tylko jestem dla nich płotka. 

Masz bardzo niską samoocenę. Na nowe forum nie wejdziesz, bo czujesz się jak płotka, dziewczyny też pewnie nie masz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do emeryta

Wzajemna adoracja i permanentne przyklaskiwanie sobie to wedlug ciebie dobra zabawa ? A ile czasu w tym wytrzymacie ,też tyle lat  ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xddd

dziewczyny też pewnie nie masz - nie mam no i co muszę mieć ? nie potrzebuje żyć w związku i być mężem i  nie mam niskiej samooceny po czym to wnioskujesz ? czytaj ze zrozumieniem nie czuje się jak płotka tylko uważam że ci przemądrzali emeryci z pytamy pl traktują innych jak płotki a ja tam nie nadmieniłem w tym zdaniu że to ja uważam siebie za płotkę ;/ a co to ma do tematu czy ktoś ma dziewczynę czy nie ma czy temat jest o związkach partnerskich czy o pytamy pl i ich użytkownikach ? ja się nie obnoszę z tym jaki jestem nie czuje się lepszy od innych , nie muszę pokazywać się bo się znam na tym i na tamtym tak jak te emeryty bo pozjadali wszystkie rozumy .Nie potrzebuje tam wchodzić bo i tak wiem jak to będzie wyglądało i co będą tam robić kolejne miesiące i całe lata będą pewnie wrzucać aż do śmierci swej te całe posty z kawałami za to będzie odpowiadać elsie która zawsze na pytamy .pl wrzuca nam kawały różnorakie suchary takie śmieszne jak te strasburgera ;/ co dalej okonek też lubił wrzucać kawały to zapewne będzie wam też umilał te chwile .Jak chce sobie poczytać kawał to mam w domu dużo książeczek z kawałami i o blondynkach i o góralach i  zwierzątkach czy kelnerach tak więc biorę i czytam sobie jak chcę trochę mieć rozrywki .Jak chcę wiedzieć jakie mamy święto to biorę kalendarz i czytam czy jest dzisiaj święto górnika czy tam strażaka albo policjanta .... a nie na pytamy pisać o tym całymi latami to jest oczywiście oznaka mądrości bo przecież pytamy pl jest dla mądrych ludzi ;/ tak ale i tak jeszcze tam zapewne na tym forum będą to samo robić twierdząc że piszą inteligentne posty .Tak zapewne trzeba mieć doktorat i uniwersytet ukończony żeby wrzucać na pytamy posty na temat kalendarium historycznego co się wydarzyło ileś tam wieków temat danego dnia ;/ naprawdę wielka inteligencja musi być w głowie takiej osoby .Zapewne żeby wrzucić info jaki film obejrzeć na wieczór też trzeba być wielce mądrym bo tylko mądra osoba zna kinematografię światową i wie co obejrzeć na wieczór i jaki film polecić pytamkom z forum .No cóż ciekawe forum tak zapewne dla nastolatka wejść przeczytać obrazek z sucharem elsie przeczytać info o tym jakie mamy święto bo ata ata się w tym specjalizuje i to jej jest już we krwi że musi to wrzucać .Potem sobie poczytać wpisy okonka o tym co się wydarzyło w historii danego dnia jakie ważne wydarzenia .Jak chcę sobie przeczytać jaka wojna czy bitwa albo czy powstanie było danego dnia to sobie mogę przeczytać na wikipedii czy danego dnia urodził się jakiś sławny naukowiec albo aktor czy piosenkarka ;/ a nie pisać o tym całymi latami na pytamy . Co dalej sobie załóżcie jakąś gazetkę dla emerytów i tam redagujcie że będzie na jednej stronie quiz jakiś na innej stronie będzie kalendarium historyczne na cały miesiąc a na innej spis świąt jakie mamy danego dnia ;/ nie że zaśmiecają tym pytamy i twierdzą że to jest inteligentne forum (portal ) tak zapewne tam będą też wchodzić już o piątej rano by tylko wrzucić nowy dowcip . Tyle razy mnie nie dawali tam poruszyć żadnych ważnych tematów jak miałem problem bo zawsze te stare emerytki zaśmiecały główną swoimi postami ;/ jeszcze powiedzą bo ktoś ma niską samoocenę bo ktoś jest gorszy dla nich bo oni są inteligentni i wielce mądrzy ;/ ile razy tam coś chciałem zapytać się to zawsze nie mogłem mieć uzyskanej pomocy bo przeważały głupie tematy elsie albo aty aty czy bingoli ;/ co oni tam wnieśli na to forum przez te 9 lat czy może i 11 nawet ? no co że zaśmiecają portal jakimiś pierdołami typu kawał o kelnerach albo dzisiaj mamy święto kwiatków a jutro kotków ? przez ich posty nigdy nie mogłem nawiązać jakiejkolwiek dyskusji bo tylko oni tam przeważali i tylko ich tematy górowały i miały najwięcej lajków ;/  Oni tam rozmawiali o niczym istotnym dla życia ;/ te ich tematy to było jak spotkanie pod kościołem dwóch babek starych i opowiadanie o tym kto co ma nowego albo kto co kupił albo co obejrzały w telewizji lub co taniego kupiły w markecie na promocji . Ważne naprawdę tak  to pamiętam te pytamy jako tylko kółko wzajemnej adoracji gdzie młodzi ludzie nie mają prawa do głosu albo do napisania czegoś istotnego bo i tak nikt tego nie skomentuje ani nie wyrazi swojej opinii bo lepiej porozmawiać o dowcipie elsie albo o tym jak jest na dworzu lub że idę dzisiaj do marketu ciekawe jakie promocje będą ? naprawdę wielce ciekawe forum jeszcze te quizy czasem były interesujące sprawdzwające wiedzę ale czy pytamy jest od takich zagadek ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xddd

aż z ciekawości sprawdzałem układ strony pytamy z ostatnich kilku dni i tak jak pisałem tutaj już od przedwczorajszego posta zaczyna się dowcipem i dziełami sztuki od Elsie potem mamy za 4-5 godzin ata -ata wita się dzień dobry w dniu rolnika albo tam grabarza czy szklarza xd Bingola raz na tydzień wrzuci jakiś quiz akurat te zagadki są w większości dobre bo trochę można sprawdzić na czym się znam a na czym nie znam ,jaką mam wiedzę z danej dziedziny i w czym muszę się jeszcze podszkolić i poczytać , można też sprawdzić swoje umiejętności z lat szkolnych ile się wyniosło z chemii czy fizyki bądź geografii i biologii .No ale znowuż ten temat Okonka o sucharach kolejne dowcipasy na dobranoc to po co to komu i na co to komu potrzebne jest ?Jest też tam też jakiś gościu a raczej był co wrzucał jakieś piękne ,atrakcyjne ,uwodzicielskie panny ubrane zazwyczaj skąpo i zawsze to dodawał do swojego tematu jakąś lalunię z zgrabnym tyłkiem i ładną figurą więc co w tym inteligentnego że niby ktoś lubi kobiece kształty albo podnieca go kobieca seksualność ? lub jak laska wyjdzie ubrana skąpo na ulicę i zaraz mu się podnosi ? no a już mniej są teraz posty widoczne usera który poleca filmy na wieczór no czasem przyznam że polecał ciekawe tytuły i nawet dobre kino na wieczór ale czy to jest filmweb czy pytamy ? tak samo czy to jest strona z dowcipami czy forum do pomagania i udzielania porad jakiegoś doradzania ? czy na pytamy powinny być zagadki jakieś rebusy albo krzyżówki albo psychotesty ? od tego są odpowiednie strony że mamy quizy że mamy testy jakieś sprawdzające wiedzę z dziedzin nauki typu geografia czy biologia .No ale na pytamy zrobiło się jak w jakiejś gazecie że mamy różne rozdziały i jeden redaguje kącik humoru drugi redaguje kącik kinomana a trzeci znowuż kącik gier i zabaw jakiś ;/ no i jeszcze mamy do tego kącik świąt .Tak że przyznam że czasem sam wszedłem w te quizy bo też czasem lubię sprawdzić moją wiedzę i nawet wiele się dowiedziałem z tych zabaw naukowych o różnych rzeczach .Bo wiele można się tez z tego quizu nauczyć to może czasem było fajnie kliknąć i sobie zobaczyć takie zagadki .No ale te obrazki sztuki współczesnej to nie wiem co wnoszą na forum ;/ bo one ok jak ktoś lubi sztukę jakąś malarstwo to ok może to i go zaciekawi ... ale te święta to po co to pisać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek

Widocznie chce się "wykazać" i punktować , tylko że jak jej coś powiesz to od razu jej adoratorzy ją bronią  i cię kablują moderacji i stajesz sie wrogiem forum (a ona się zawsze chowa pod miotłą), a to już kilka dobre lat trwa jej"świętowanie" nie mówiąc o jej niedbałej pisowni i codziennym zanudzaniu .I  z powodu tego typu spamerów  sporo osób po prostu poodchodziło, nie mówiąc że sporo takich "cichych" to nadaje często z gościa żeby później móc narzekać na trolli ,a te ich nowe forum "zamknięte i prywatne" szybko się rozleci bo jeszcze szybciej po zanudzają się miedzy sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna userka
Dnia 14.06.2019 o 20:51, klincz napisał:

Typowe, piskliwe ujadanie kundelków. 

Birbant, byłam userką pytamy.pl. Jako swego rodzaju dowód pamiętam jak Avan wygrała w konkursie na misskę, a Ewa (odrzu cona) z różnych powodów została ostatecznie zdyskwalifikowana. Ty chyba wtedy wygrałeś mistera, prawda? 

O co chodzi z nowym pytamy? Gdzie to jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×