Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z miasta Katowice

Robię właśnie grilla i za 30 min zjem 1,5 kg mięsa

Polecane posty

Gość Yyyy
3 minuty temu, brokentiger87 napisał:

😮 Tobie już tylko tulenie by pomogło, też nie powiedziane

Czemu Ty z nim piszesz jak on Cię obraża? I ogólnie zachowuje się jak totalny psychol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Yyyy napisał:

Czemu Ty z nim piszesz jak on Cię obraża? I ogólnie zachowuje się jak totalny psychol?

gdzie obraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thc
18 minut temu, wredny małpiszonn napisał:

ten muzyk moby jest weganem od 87 roku a dzisiaj mamy 2019 i żyje i ma się świetnie, za duzo broken się youtube naoglądałaś i masz nasrane w głowie, ja na youtube nie wchodziłem już ponad rok i się cieszę z tego 🙂 

jestes jebniety durniu dorosnij osle

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huhuhu
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

nie jestem mięsożercą tylko wszystkożerczynią

A leżaczek zraniony pewnie obserwuje  z gościa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huhuhuhu
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

Leżaczka też zjem, pyszna celuloza 

Bawisz się nim 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na samą myśl o zjedzeniu mięsa czy jajek mi niedobrze a co dopiero rozmawiać z ludzmi ktorzy jedzą ten obrzydliwy pokarm 🤢🤢🤢🤮🤮🤮

zapomnialem napisać że jem też dużo orzechów, dzisiaj np. 

a tak ogolnie to chetnie bym wam się zrzygał na twarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak ogolnie to prosze nie osądzać vikernes o to, że to przez nią nie jem mięsa, bo już mi tak mysiasysia zarzuciła na emailu i mnie to zdenerwowało, a ja mięsa nie jadłem już zanim pisałem z nią w 2017, , bo ja knajpowałem od polowy 2015 do 2017 ale i w 2018 również ale mniej bo mi knajpy zbrzydły i się przejadły ogólnie. jakis czas lubowałem się w próbowaniu roznych burgerow z kurczaka z różnych miejsach, ale takie po 11 funtów za porcję, ale niestety w jednym miejscu gdzie byly dobre, to zmienil sie kucharz i zepsulo, kurczak tez mi juz nie smakuje...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice

a czemu nie napiszesz cyniK że dałeś sobie włożyć grzybka w zwier*acz temu gejowi z Anglii??

Jak już piszesz to pisz prawdę, jestes po stosunku gejowskim w roli pasywka, za talerz angielskiej zupy dałeś sobie pen*isa do tyłka włożyć, gratulacje

druga sprawa, od mięsa nie da się odzwyczaic, człowiek potrzebuje białka, protein zwierzęcych aby normalnie funkcjonować, bez tego pokarmu człowiek nie ma siły vitalnej jak i mentalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

vikernes porzuciła wegaństwo i wpierdala krowy jak opętana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

vikernes porzuciła wegaństwo i wpierdala krowy jak opętana 

weganizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Gość z miasta Katowice napisał:

za chwile będą mnie oskarżać że wgle jem 🤣🤣🤣😂

A wracając do kwestii mięsa, ty cynik jesteś za gł*upi żeby zrozumieć że bez mięsa człowiek nie ma siły Energi i chęci do życia. 

Jakbys jadł mięso niebylbys może takim ludzkim kał*em odpadem drugiej kategorii na którego my podatnicy musimy zapier*talać żebyś dostał ta rentę 

ty dziecko nawet nie wiesz co to jest płacenie rachunków odpowiedzialność systematyczność, dla mnie osobiście jesteś zwykłą masą kałową która niby jest czlowiekiem, a zwykły szczur jest bardziej odpowiedzialny od ciebie. 

Dziwię się że takie ścier*wa wgle żyją, powinno być tak, nie potrafisz zarobić na siebie giniesz z głodu a tu krva państwo daje takim odpadom pieniędze i to jest dla mnie tragedia 

Bez mięsa można normalnie funkcjonować... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice
2 minuty temu, marawstala napisał:

Bez mięsa można normalnie funkcjonować... 

nie można! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha akurat w leamington spa to kazda knajpe obskoczylem, tam nie jest polska ze talerze zupy i bary mleczne, przykro mi xD. No może w dwóch nie byłem cote brasseirie nigdy nie odwiedziłem i la coppola xD. W warwick też 3/4 knajp obskoczyłem xD. W b'ham mogę polecić warehouse coffee, niedaleko jest polski sklep, jadłem tam sobie wegańską lasagne, fajna wyżerka, hehe xD. I przyjezdzam do polski po takich przezyciach a tutaj mi na forum bredzą że mięso dobre uhh xD. Hahah. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja po mięsie nie mogę funkcjonować, bo ile razy mam powtarzać że smak mięsa w ustach powoduje, że od razu się duszę i chce mi się heftać?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość z miasta Katowice napisał:

nie można! 

: )

czyli od 20 lat już nie żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość gość napisał:

vikernes porzuciła wegaństwo i wpierdala krowy jak opętana 

p3wnie jej doopa urosła od tego i pryszcze znowu powychodzily na facjacie, mnie od mięsa różne syfy kiedys wychodzily, a teraz mam jedynie plamki od palenia papierosow kieys nalogowo, i to byłem chory na punkcie palenia, bo nawet pety z ziemi jarałem gdy było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak raz poszedłem do knajpy Prezzo taka włoska knajpa a tam żarłem pizzę wegańską i do tego sałatkę żarłem z jakimiś burakami kozim serem i nawet juz nie pamietam czym jeszcze i jeszcze chyba pizzę czarną jedliśmy na pół ale się obżarłem... A raz tam byla kawiarnia co się nazywała Coffee Box i tam za 4 funty mozna bylo zjesc salad of the day i tam miseczka sałaty była i ogólnie marchewka jakoś pokrojona w paseczki kwadratowe, brokuly takie surowe ale pod widelcem się rozpadały, fasola, qinuoa, sos słodki czilli jeszcze tam były jakieś udogodnienia, uhh ta babeczka co mi tą sałatkę przygotowała, to dla mnie anioł, szkoda ze zamkneli knajpe i postawili jakies goowniane bistro, swoją drogą zawsze jest tam pusto xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice
2 minuty temu, Oreo 91 napisał:

Wysrywam się na twojego grilla dziadu!!! 😄 

won ty kurfo kopnieta jak kundel przez własnych rodziców!! 

czy można zaznać większej obrazy niż zostawienie jak bezpanskiego psa własnego dziecka dziwoląga w pogotowiu opiekuńczym??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice

przypominam że Oreo 91 to wrozbella która rodzice oddali do domu dziecka bo ma bonus w majtkach czyli jest homo nie wiadomo o czym sama pisała 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice

inaczej obojniak😂😂😂🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to najbardziej mi brakuje drinkow,. w takie upalne dni isc sobie do klubu gdzie barman umie dobrego drinka podać, taki zimny orzeźwiający smak i do tego alkohol ehhhh [beksa] 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieherbatniki

a jak ktos je 3 razy w tygodniu mieso to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×