Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zapraszam do dyskusji

SZWECJA - kraj protestancko-lewackiego upadku. Ślub homoseksualistów z rąk homoseksualnej pastorki-biskupki, kazirodztwo, nekrofilia!!!

Polecane posty

Gość Zapraszam do dyskusji

Czy o tym mówił Jezus, czy tego nauczał drodzy protestanci? Pan Bóg płacze widząc co wyprawia się w protestanckiej lewackiej szwecji, całe zachodnie lewactwo to środkowiska typowo protestanckie. Sprowadzanie muzułów i wszelkiej innej maści nierobów nachodźców imigrantów to też oczywiścei sprawka lewactwa. Tylko 3% z 2 milionów przybyszy zaproszonych w latach 2015-2018 przez Merkel do Europy (w tym najwięcej do protestanckiej Szwecji) jest piśmienna. Nie nadają się nawet do „przyuczenia do zawodu“.

Holandia i inne kraje beneluksu, Dania Szwecja, a nawet w coraz bardziej protestanckiej i zdziczałej Francji! Protestanckie świry legalizują związki homoseksualne z możliwością adopcji dzieci!!! wyobrażacie sobie co wyprawia para dwóch homoseksualistów pedofilii adoptująca małego chłopca??!!! Przecież Pan Bóg musi nieustannie płakać patrząc na ten cholerny zdziczały protestancki zachód! Gdyby to jeszcze był popieprzony islam tak jak zalegalizowane kazirodztwo jest w Egipcie czy Turcji to jeszcze bym zrozumiał bo islam to istne szataństwo, ale żeby Europa?! żeby protestanci którzy podobno idą za Jezusem?!!! to oni chyba jakiegoś innego Jezusa mają w takim razie skoro pozwala im na homo, kazirodztwa itd już nie wspominam nawet o tym że nawet sakramentu małżeństwa protestanci nie mają tylko jakieś chore kontrakty, które można bez problemu raz dwa rozwiązać i rozwody są od ręki praktycznie dawane, Jezus zakazywał rozwodów, ale protestancki Jezus je daje... ale to jeszcze nic! protestancka Szwecja już się przygotowuje do legalizacji NEKROFILI !!! to tylko dzicz muzułmańska może takie rzeczy robić np. w Egipcie jest legalna nekrofilia bo sobie stwierdzili, że małżeństwo trwa nadal po śmierci i jak chcesz to możesz iść odkopać po 5 latach swoja żonę i się z nią zabawić... a Szwecja idzie tą samą drogą ku coraz większemu upadkowi. Już nie wspomnę o tym że prawo aborcyjne mają chyba najgorsze na świecie, pozwalające i wręcz promujące na aborcje! Protestancki kraj, podążający za Jezusem czy może jednak za szatanem?!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

@merkaba

@martyna 33

co wy na to? czemu protestantyzm to siedlisko lewactwa? głupiego lewactwa, niszczącego ludzkość, rodziny i normalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oby do nas to dziadostwo nie dotarło, chociaż pedałek biedroń i PO ze swoimi tęczowymi LGBTowcami próbują i u nas wprowadzać szambo.

Chroń Boże Polskę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jedyny zły aspekt szwecji to muzułmanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dodałbym jeszcze do tego Holandię i Szwajcarię, są to oczywiście protestanckie kraje które mają legalną eutanazję i z piątego przykazania "nie zabijaj" nic sobie nie robią... Pozwalają na to, popierają i promują kontrolowane s,a,m,o,b,ój,s,t,w,o zwane eutanazją. ale trzeba nazwać rzeczy po imieniu ci którzy na to pozwalają są mordercami, w końcu ktoś im przygotowuje i podaje zastrzyk po którym umierają. To jest współudział w zabójstwie. I przypominam, na to wszystko pozwalają protestanckie kraje, które podobno mają Jezusa w sercu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachód już upadł

Ostatnia walka jaką szatan przypuści na świat -to będzie UDERZENIE NA MAŁŻEŃSTWO i RODZINĘ

https://www.youtube.com/watch?v=OuHbeFjmjEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ogólnie źle sie dzieje na świecie, upadek wartości rodziny i małżeństwa coraz bliżej, a to oznacza tylko jedno - paruzja coraz bliżej :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj nazwę wyświetlaną

Ale tu sami fanatycy nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

bo cały protestantyzm to jedno wielkie zwodnicze bagno szatana

po owocach poznacie... a jakie są owoce protestantyzmu każdy widzi... czy trzeba coś więcej mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, martyna 33 napisał:

Tak samo uważam i czekam na Pana Jezusa każdego dnia. 

Może przyspiesz to swoje spotkanie z Bozią i daj innym żyć jak chcą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znałam też jedną co tak gadała, córka jej jedyna wolała żyć z kobietą, wyjechały do Niemiec i już matki chyba nie spotka do końca życia, kobieta umrze raczej sama bo nawet jej córka rodzona nie odwiedzi przed śmiercią, a wystatczylo mieć trochę zrozumienia dla drugiego człowieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam i włosy mi stają dęba. Te przypadki, o ktorych piszecie, to jakieś skrajne sekty, herezje jakieś. Kościół ewangelicki /ewangelikalny to też protestancki. Znam ludzi z Kościoła Zielonoświątkowego, Baptystów i uważam,  że to wspaniali ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie popierają ani homoseksualizmu, ani eutanazji czy aborcji, żyją zgodnie z Pismem Świętym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
40 minut temu, martyna 33 napisał:

Ja na spotkanie z "Bozią" się nie wybieram. Bo to Jezus Chrystus jest moim Panem i Zbawcą. 

Aha czyli że Jezus nie jest twoim Bogiem? 

Nie mam więcej pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, martyna 33 napisał:

Jak dla ciebie "bozia" jest Panem Bogiem, to tylko mogę tobie współczuć. Dlatego dobrze radzę, zacznij czytać Biblię, poznaj Jezusa Chrystusa. Bo potrzebujesz prawdziwego nawrócenia. 

to nie ja pisałem "Bozia" ale widze szukasz jak zwykle zaczepki zamiast po prostu odpowiedzieć jak ci ktoś zadał pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkaba

bozia to jezus hrystus  tak po dziecinemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
38 minut temu, Gość merkaba napisał:

bozia to jezus chrystus  tak po dziecinemu

ale dla Martyny określenie "Bozia" to od razu coś najgorszego na świecie... A to takie miłe zdrobnienie troszkę dziecinne ale przyjemne i pozytywne w znaczeniu, nic negatywnego w tym nie ma... to tak jak do Marty mówi się na przykład Martusia to i do Boga można powiedzieć Boziu mój

Ale Martyna jak zwykle robi aferę bo zawsze musi się o coś czepnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Proboszcz z Lubina skazany za molestowanie 13-latki. Zabierał ją na wycieczki do Chorwacji i Czech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

Proboszcz z Lubina skazany za molestowanie 13-latki. Zabierał ją na wycieczki do Chorwacji i Czech

no tak, jak się nie ma argumentów dogmatycznych to się atakuje ludzi...

tu chodzi o dogmaty - w co wierzysz, protestanckie dzielenia chlebem to tylko taki bajer i symbol, nic ciekawego, a katolickie dzielenie chlebem to przyjmowanie ciała naszego Pana Jezusa Chrystusa! "Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy OTO CIAŁO MOJE"

Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeżeli nie będziecie spożywali Ciała Syna Człowieczego i nie będziecie pili Krwi Jego, nie będziecie mieli życia w sobie. Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym. Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a Krew moja jest prawdziwym napojem. Kto spożywa moje Ciało i Krew moją pije, trwa we Mnie, a Ja w nim (J 6,48-56).

to jest sedno problemu - dogmaty, a nie ludzie....

bo przypadki pedofilii protestanckich pastorów też wam mogę ukazywać, ale co to ma do wiary? NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

s. Zbigniew Sz. zasłynął z tego, że jako proboszcz parafii w P.(diecezja siedlecka) "wielokrotnie doprowadził pięć małoletnich uczennic klas I-III szkoły podstawowej do poddania się czynnościom seksualnym", za co został skazany na 2 lata więzienia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

47-letni pastor ewangelicki z łódzkiego zboru, przez 4 lata molestował własne córki, za co został skazany na 5 lat więzienia, prokuratura nadal bada wątki czy córki skazanego były jedynymi ofiarami pedofila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to wszystko wina Lutra, to właśnie z jego poglądów wyrósł marksizm, komunizm i te inne lewactwa, a także nazizm bo Hitler się wzorował na dziełach Lutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upp
Dnia 14.06.2019 o 23:16, Gość gosc napisał:

Proboszcz z Lubina skazany za molestowanie 13-latki. Zabierał ją na wycieczki do Chorwacji i Czech

Fuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArgumentumAdHitlerumXD
Dnia 15.06.2019 o 21:35, Gość gosc napisał:

Hitler się wzorował na dziełach Lutra

A także na historii, symbolice oraz mitologii słowiańskiej, ludów germańskich, nordyckich czy starożytnego Rzymu oraz Grecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×